Рабочие листы
к вашим урокам
Скачать
1 слайд
Математика
Сыныбы: 3 “В”
Өткізген: Есжанова Анар
2 слайд
Әлеуметтік
Адамгершілік қасиеттердің нормалары
Мінез – құлықтың мәдени дағдылары
Ортадағы үлкендер мен құрбыларымен әрекеттестігі
І.Ұйымдастыру.
ІІ.Психологиялық дайындық
3 слайд
Психологиялық дайындық:
Оқу,білім-жанған шырақ ойласаң,
Үйренерсің,іздеп көрсең,қоймасаң,
Қу өнерді,бу белінді,жігер сал.
Пайда аларсың,қаужанарсың тоймасаң
4 слайд
Білгірлер
1
2
3
Алғырлар
Жүйріктер
5 слайд
"Кім мықты"
ойыны
6 слайд
“5”
“4”
“3”
Бағалау парағы
7 слайд
Жаңа сабақ
8 слайд
1000 көлеміндегі
сандарды қосу және азайту
9 слайд
Мақсаты:
1)Оқушылардың 1000 көлеміндегі берілген есептер туралы білімдерін кеңейту,ауызша есептеу тісілдері туралы мағұлмат бер
2)Оқушыларды ұйымшылдыққа,
ұқыптылыққа,ақыл-ой белсенділігін арттыруға тәрбиелеу.
3)Оқушылардың ойлауын,логикалық ойлауын,
есте сақтау қабілетін зейінін дамыту
10 слайд
Желтоқсанның 8-і
Сынып жұмысы
11 слайд
Оқулықпен жұмыс
9
6
7
12 слайд
3
4
2
13 слайд
Кім жүйрік?
Баған түрінде жазып орында
І-топ
152+435
262+624
128+721
ІІ- топ
783-251
694-373
373-261
ІІІ-топ
579-327
421+338
785-462
14 слайд
Тапқыр болсаң, тауып көр
Теңдеулерді шеш
І-топ
Х+213=894
ІІ-топ
Х-233=465
ІІІ-топ
985-х=462
15 слайд
"Біліміңді
байқап көр"
16 слайд
А) Жазушыда 963 парақ ақ қағаз болды.3 қолжазбаның әрқайсысына ол 80 парақтан,ал 5 қолжазбаның әрқайсысына 60 парақтан жұмсады.Оның өзінде неше парақ қалды?
Ә)Дүкенде 672 теледидар болды.Бірінші күні 40 теледидар,екінші күні бірінші күнге қарағанда 3 есе артық теледидар сатылды.Дүкенде неше теледидар қалды?
Шешімі: 963 – (80*3+60*5)=423
Шешімі: 672 – 40 – 40*3=512
17 слайд
Сергіту сәті
18 слайд
Ойлы болсаң, озып көр
1
6
*
1
3
19 слайд
Ойлы болсаң, озып көр
1
3
І топ
-і 30-ға тең
1
2
-і 10-ға тең
ІІ-топ
1
7
-і 8-ге тең
1
8
-і 100-ге тең
ІІІ-топ
1
2
-і 50-ге тең
1
4
-і 30-ға тең
20 слайд
Топтық жұмыс
26+6*7*45:5
6*4:3:2*7
9*6-3*6+18-27:3
48:6:2-6:3*2
(34+19)-3-(15+18)+(28+29)
(59+27)-(20-9)-30+(23+18)
21 слайд
"Қас қағым сәт"
22 слайд
Бағалау
23 слайд
Үйге тапсырма
№7, 106-бет
Рабочие листы
к вашим урокам
Скачать
Осы сабағымда математикада пайдалануға болатын тиімді әдіс тәсілдерді пайдалануға тырыстым. Мақсаты:оқушылардың 1000 көлеміндегі ауысша есептер шығару іскерліктерін қалыптастыру.
Білімділігі:Оқушылардың 1000 көлемінде берілген есептер туралы білімдерін кеңейту,ауысша есептеу тәсілдері туралы мағұлмат беру.
Тәрбиелігі:Оқушыларды ұйымшылдыққа,ұқыптылыққа,ақыл-ой белсенділігін арттыруға тәрбиелеу.
Дамытушылық:Оқушылардың ойлауын,логикалық ойлауын,есте сақтау қабілетін зейінін дамыту.
Сабақтың түрі: Жаңа тақырыпты меңгеру.
Әдісі:Сұрақ-жауап түсіндіру,талдау.
Сабақтың барысы:
1. Ұйымдастыру кезеңі
2. Үй тапсырмасын сұрау
3. Жаңа сабақ
4. Қорытынды
5. Үйге тапсырма беру
6. Бағалау
6 626 034 материала в базе
Настоящий материал опубликован пользователем Есжанова Анар Кошкинбаевна. Инфоурок является информационным посредником и предоставляет пользователям возможность размещать на сайте методические материалы. Всю ответственность за опубликованные материалы, содержащиеся в них сведения, а также за соблюдение авторских прав несут пользователи, загрузившие материал на сайт
Если Вы считаете, что материал нарушает авторские права либо по каким-то другим причинам должен быть удален с сайта, Вы можете оставить жалобу на материал.
Удалить материалВаша скидка на курсы
40%Курс повышения квалификации
36 ч. — 144 ч.
Курс повышения квалификации
36 ч. — 144 ч.
Курс повышения квалификации
36 ч. — 144 ч.
Мини-курс
6 ч.