- 29.11.2014
- 949
- 0
Рабочие листы
к вашим урокам
Скачать
2-сынып математика.
Сабақтың тақырыбы: Бұрыш түрлері (сүйір, доға, тік).
Сабақтың мақсаты:
1.бұрыш түрлерімен таныстыру; көпбұрыштардың элементтері, олардың атауларын оқып-үйрену.
2. Оқушылардың есте сақтау қабілеттерін арттыру.
3. оқушыларды байқампаздыққа тәрбиелеу.
Сабақтың түрі: жаңа сабақ.
Әдіс-тәсілдері: сұрақ-жауап, әңгімелеу, түсіндіру, ойын, көрнекілік.
Көрнекіліктер: суреттер, геометриялық фигуралар және әртүрлі заттар.
Сабақтың барысы:
1. Ұйымдастыру кезеңі: Сәлемдесу, сабақтан қалған оқушыларды түгелдеу. Оқушылардың зейінін сабаққа аудару. Сабақтың тақырыбын хабарлау. Мақсатымен таныстыру. Бүгінгі сабағымыздың мақсаты: бұрыш түрлерімен таныстыру; көпбұрыштардың элементтері, олардың атауларын оқып-үйрену. Ал,балалар, алғашқы сабағымызды көңілді тілектерден бастайық. Бір-бірімізге қарап хормен бүгінгі күнге тілек тілейміз.
Қуанамын мен де ,
Қуанасың сен де.
Қуанайық ,достарым,
Арайлап атқан күнге.
ІІ. Үй тапсырмасын тексеру.
66-бет.№3-5.көпбұрыштың периметрін тап. Салыстыр.
ІІІ. Тақырыпқа көшу кезеңі.
Тірек білімдерін жетілдіру.
1. «Есептеу машинасы» ойыны ауызша есептеу дағдыларын арттыруға бағытталған.
23-3 + 40 + 8 + 10-70-6 + 30
7+9-10-2+80-4-20+5-60
13-8 + 50-5-40-7 + 60-3 + 7
6 609 866 материалов в базе
Настоящий материал опубликован пользователем Имаканова Рабига Сарсенбековна. Инфоурок является информационным посредником и предоставляет пользователям возможность размещать на сайте методические материалы. Всю ответственность за опубликованные материалы, содержащиеся в них сведения, а также за соблюдение авторских прав несут пользователи, загрузившие материал на сайт
Если Вы считаете, что материал нарушает авторские права либо по каким-то другим причинам должен быть удален с сайта, Вы можете оставить жалобу на материал.
Удалить материалВаша скидка на курсы
40%Курс профессиональной переподготовки
500/1000 ч.
Курс профессиональной переподготовки
300/600 ч.
Курс профессиональной переподготовки
300/600 ч.
Курс повышения квалификации
72/144/180 ч.