Рабочие листы
к вашим урокам
Скачать
1 слайд
Сабақтың тақырыбы:
2 санын қосу кестесі
2 слайд
Мақсаты: Білімділік: 2-ні қосуды және азайтуды тиянақтай түсу барысында 2-ні қосу кестесін құрастыру және қосылғыштардың біреуі 2 болып келген жағдайдағы санның құрамы жайлы оқушылардың білімін бекіту.
Дамытушылық: Оқушылардың жан-жақты ойлауын, іздеуін, есте сақтауын, іс жүзінде қолдана білуге үйрету. Ауызша, жазбаша қосып, азайтуға дағдыландыра отырып, ойын есептер арқылы ойлау қабілеттерін дамыту.
3 слайд
Сабақтың түрі: Аралас сабақ
Сабақтың әдісі: Түсіндіру, салыстыру
Сабақтың көрнекілігі: интерактивтік тақта
4 слайд
Сабақтың барысы:
І. Ұйымдастыру
5 слайд
ІІ. Қайталау
6 слайд
Ойын:
“Көршісін тап”
10
7 слайд
1
2
3
2
3
4
2
1
8 слайд
5
6
2
4
3
3
1
5
1
4
2
3
9 слайд
7
1
6
2
4
4
6
1
2
5
3
4
7
8
3
5
10 слайд
7
1
9
5
5
6
4
2
3
8
9
10
4
5
6
3
2
7
8
1
11 слайд
ІІІ. Жаңа сабақ
12 слайд
1 + 2 = 3
2 + 2 = 4
3 + 2 = 5
4 + 2 = 6
5 + 2 = 7
6 + 2 = 8
7 + 2 = 9
8 + 2 = 10
13 слайд
Домино ойыны
5 + 2 = 7
7 – 2 = 5
4 + 2 = 6
6 – 2 = 4
3 + 2 = 5
5 – 2 = 3
14 слайд
Сергіту сәті
Оң қолымда бес саусақ,
Сол қолымда бес саусақ.
Алақанды ашамыз
Бесті беске қосамыз.
Кел санайық ал мұны,
Нешеу болды барлығы?
Оң қолымда бес саусақ,
Сол қолымда бес саусақ.
Жасырып ем бесеуін,
Қалды мұнда нешеуі?
Бесеу екен қалдығы,
Нешеу еді барлығы?
15 слайд
Кестені толтыр
16 слайд
Азайтқышы 2 болатын айырмаларды жаз. Олардың мәндерін тап.
17 слайд
Мұқияттау қарайық
Үшбұрыштар санайық
Үлкені мен кішісі
Бәрі қанша? Табайық...
Әр суретте неше үшбұрыш бейнеленген?
18 слайд
IV. Дәптермен жұмыс
19 слайд
V. Сабақты бекіту
20 слайд
Төрт алмасы солында
Екі алмасы оңында
Неше алма барлығы
Кірпінің өз бойында?
Ал балалар балалар
Қағаз бенен қалам ал
Екі ешкінің мүйізі
Қане кімдер табады
Сонда қанша болады?
10 асықтың үшеуін
Досың сұрап алады
Айтшы сонда нешеуі
Өз қолыңда қалады
21 слайд
VІ. Үйге тапсырма: 84 –бет, № 3
22 слайд
Сау болыңыздар!
Рабочие листы
к вашим урокам
Скачать
Мақсаты: Білімділік: 2-ні қосуды және азайтуды тиянақтай түсу барысында 2-ні қосу кестесін құрастыру және қосылғыштардың біреуі 2 болып келген жағдайдағы санның құрамы жайлы оқушылардың білімін бекіту.
Дамытушылық: Оқушылардың жан-жақты ойлауын, іздеуін, есте сақтауын, іс жүзінде қолдана білуге үйрету. Ауызша, жазбаша қосып, азайтуға дағдыландыра отырып, ойын есептер арқылы ойлау қабілеттерін дамыту.
Сабақтың түрі: Аралас сабақ
Сабақтың әдісі: Түсіндіру, салыстыру
Сабақтың көрнекілігі: интерактивтік тақта
6 662 891 материал в базе
Настоящий материал опубликован пользователем Кодарова Шолпан Калиевна. Инфоурок является информационным посредником и предоставляет пользователям возможность размещать на сайте методические материалы. Всю ответственность за опубликованные материалы, содержащиеся в них сведения, а также за соблюдение авторских прав несут пользователи, загрузившие материал на сайт
Если Вы считаете, что материал нарушает авторские права либо по каким-то другим причинам должен быть удален с сайта, Вы можете оставить жалобу на материал.
Удалить материалВаша скидка на курсы
40%Курс повышения квалификации
72/144/180 ч.
Курс повышения квалификации
36 ч. — 144 ч.
Курс повышения квалификации
72 ч. — 180 ч.
Мини-курс
4 ч.