ІІ тоқсан
|
17.11.2014
|
Сабақ
|
Сабақтың атауы
|
А.Йасауидің
өмірі туралы мәліметтер
|
Жалпы мақсаты
|
Оқушылар А.Йасауидің өмірін оқиды,жаңа мәліметтерге ие
болады.
|
Мұғалімдер үшін оқу нәтижелері
|
диалогтік
оқыту жүргізіледі, талантты,дарынды балаларды оқытуға көңіл бөлінеді.
|
Сабақта туындаған негізгі идеялар
|
Ахмет Йассауиді таныту.
|
Оқыту формасы, технологиясы, әдістері
|
диалогтік оқыту, талантты,дарынды балаларды оқыту,СТО
|
Қолданылатын материалдар
|
оқулық, хрестоматия, АКТ,
флипчарт,
ЭО, қосымша мәліметтер
|
Тапсырмалар
|
Мұғалімнің іс-әрекеті
|
Оқушының іс әрекеті
|
Ұйымдастыру.
|
Сәлемдесу, түгендеу, сабаққа зейінін
бұру.
Психологиялық ахуал тудыру.Сергіту сәтін
өткізу.
1-4 –ке дейін санау арқылы топқа бөлу.
Топ ережесін еске түсіру.
|
Балалар шеңбер формасында тұрып, билейді.
Содан соң 1-4-ке дейін санау арқылы 6 адамнан 4 топқа бөлінеді. Оқушылыр
өздері топ ережесінеске түсіреді.
|
І. Білу.
|
Сабақтың мақсатын айқындау. «Жіңішке,
жалпақ сұрақтар» арқылы өткен тақырыпты сұрау.
|
Берілгшен жауаптарға қарай оқушылар
«Бағдаршам» арқылы бағалайды.
|
ІІ. Түсіну.
|
ЭО, 1,2-тапсырманы орындау.
АВС оқушылардың мүмкіндіктерін ескеру).
|
ЭО –та берілген 1,2- тапсырмаларды
оқушылар орындайды.
|
ІІІ. Қолдану.
|
«Концептуалдыкесте» толтыру тапсырмасы
беріледі.
|
Кейіпкерлерге баға береді.
|
ІҮ. Талдау.
|
«Алты қалпақ» стр.
|
Әр түстегі қалпақтарды кию арқылы
оқушылар өз пікірлерін айтады.
|
Ү. Жинақтау.
|
«Топтастыру» стр.
|
Сабақта алған білімдерін топтастырады.
|
ҮІ. Бағалау.
|
«Бағдаршам» арқылы бағалайды.
|
Оқушылар бір-біріне сұрақтар қояды. «Бағдаршам»
арқылы бағалайды.
|
Үйге:
|
Өмірін оқу
|
Оқушылар күнделіктеріне жазады.
|
Рефлексия
|
«Екі жұлдыз, бір тілек»
|
«Екі жұлдыз, бір тілек» бойынша оқушылар
рефлексия жазады. «Оқушы үні» бойынша АВС тобының оқушыларын бағалау.
|
Сабақ бойынша мұғалімнің жазбалары: Оқушылар немен айналысады және мұғалімдер
немен айналысады.
2-сабақ
Балалар шеңбер формасында тұрып, билейді.
Содан соң 1-4-ке дейін санау арқылы 6 адамнан 4 топқа бөлінді. Оқушылыр
өздері топ ережесін
еске түсірді. Берілген жауаптарға қарай оқушылар «Бағдаршам» арқылы бағалады.
ЭО –та берілген 1,2- тапсырмаларды оқушылар орындады. Кейіпкерлерге баға
берді. Әр түстегі қалпақтарды кию арқылы оқушылар өз пікірлерін айтты.
Оқушылар бір-біріне сұрақтар қойды. «Бағдаршам» арқылы бағалады.
«Екі жұлдыз, бір тілек» бойынша оқушылар
рефлексия жазды. «Оқушы үні» бойынша АВС тобының оқушыларын бағалады.
Сабақ барысында мұғалім СТО
стратегияларын пайдаланды.
|
Дереккөздер және жабдықтар:
МАН, оқулық, хрестоматия, АКТ,флипчарт,ЭО, қосымша мәліметтер
|
Кейінгі тапсырмалар мен портфолио
деректері
|
Зигфридке
хат жазу.
|
Кейінгі оқу
|
Әңгімені
қайталау.
|
Сабақты талдау
|
Тәжірибелік сабақты бағалау
|
|
Сабақ бойынша өзгертулер
|
|