- 17.12.2015
- 1680
- 22
Курсы
Другое
Ағылшын тілі мұғалімі:
Қысқа мерзімді жоспар
Пәні: Ағылшын тілі |
Сынып: 5 |
Мерзімі: |
||||
Тақырыбы: Is there a swimming pool? |
||||||
Мақсаты |
Диалогтік оқыту арқылы жаңа сабақтың мазмұнымен таныстыра отырып, сөздік қорларын дамыту. |
|||||
Күтілетін нәтиже: |
Жақын арада даму аймағы дамиды. Жаңа сабақтың мазмұнымен танысады. Сөздік қорлары молаяды. |
|||||
Сабақта қолданылатын әдіс-тәсілдер |
«Миға шабуыл» әдісі, «Кім жылдам» ойыны, жұптық жұмыс, . «Тірек сызбалар» стратегиясы, Сәйкестендіру кестесі, «Зымыран сұрақтар» әдісі |
|||||
Модульдердің кіріктірілуі |
Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер. Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету. Оқыту үшін бағалау және оқу үшін бағалау. Ақпараттық-коммуниациялық технологияларды қолдану. |
|||||
Кезең |
Уақыт |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Кіріспе бөлім |
2 минут
3 минут |
Сыныпта ынтымақтастық атмосферасын қалыптастырамын.
Топқа бөлуге нұсқау жасаймын. |
«Шаттық шеңберін» құрып, бір-бірлріне жылы лебіздер айту арқылы сыныпта ынтымақтастық атмосферасын қалыпастырады. Бүктеулі қағазарды алып, қауыз, су сөздерін оқып, осы сөздер туралы ойларын айтып, топтарға жайғасады.
|
|
Бүктеулі қағаздар |
|
5 минут |
«Миға шабуыл» әдісі бойынша 2 токсанда өткен тақырыпты еске алу үшін сұрақтар қоямын. |
Өткен тақырып бойынша сұрақтарға жауап бере отырып миға шабуыл жасап, 2 токсанда өткен такырыптарды естеріне түсіреді. |
Сыныптасын критериалды бағалау. «Бағдаршам» стратегиясымен формативті бағалау. |
Оқулық, түрлі-ттүсті фишкалар. |
||
Жаңа сабақ таныстырылымы |
4 минут
6 минут |
Білу. Оқулықта берілген 1 тапсырманы негізге ала отырып, жұптық жұмыс жасату.
Түсіну. «Кім жылдам» ойынын жүргізу арқылы топтық жұмыс жасату.
|
1 тапсырмада берілген суретті жұптасып осұрақтарға жауап береді.
Интербелсенді тақтадан көрсетілген сурет бойынша жаңа сөздерді қолданып, мәтін құрайды. |
Сыныптасын критериалды бағалау. «Бағдаршам» стратегиясымен формативті бағалау. Сыныптасын критериалды бағалау. «Бағдаршам» стратегиясымен формативті бағалау. |
Плакат, маркер, бағала парақшасы, түрлі-түсті фишкалар.
ИБТ, түрлі-түсті фишкалар, қима қағаздар |
|
Жаңа сабақты қолдану |
8 минут
2 минут |
Қолдану. «Тірек сызбалар» стратегиясы арқылы топтық жұмыс жасату.
Талдау. Сәйкестендіру кестесін толтырту. |
Қима қағаздарда берілген тірек сөздерді пайдаланып, сөйлем құрап, сынып алдында өз жұмыстарын қорғайды. сәйкестендіру кестесін толтырады. Топтағы баяндамашы оқып, пікір алмасады. |
Сыныптасын критериалды бағалау. «Бағдаршам» ст ратегиясымен формативті бағалау. |
Плакат, маркер, бағала парақшасы, түрлі-түсті фишкалар.
Оқулық, оқушы дәптері, қалам |
|
Қорытынды
|
5 минут |
Жинақтау. «Зымыран сұрақтар» әдісі бойынша сұрақтарды интербелсенді тақтадан көрсетіп, жылдам өшіріп тастап сұрақтарға жауап бергізу арқылы жаңа сабақты қорытындылаймын. |
Интербелсенді тақтадан көрсетілген сұрақтарды жылдамықпен оқып жауап беру арқылы жаңа сабақты қорытындылайды. |
Сыныптасын критериалды бағалау. «Бағдаршам» ст ратегиясымен формативті бағалау. |
Плакат, маркер, бағала парақшасы, түрлі-түсті фишкалар. |
|
5 минут |
Бағалау. Сыныптасын критериалды бағалатамын. «Бағдаршам» стратегиясымен формативті бағалаймын.
|
Сыныптасын бағалау критерийлеріне сүйене отырып баллдық жүйемен бағалау парақшасына қойып шығады. Фишкаларды көрсету арқылы ынталанады. Жасыл фишка – сабақты толық түсіндім Сары фишка – жарптылай түсіндім Қызыл фишка – мүлдем түсінбедім. |
. Сыныптасын критериалды бағалау. «Бағдаршам» ст ратегиясымен формативті бағалау. |
Бағала парақшасы, түрлі-түсті фишкалар |
||
4 минут |
Рефлексия. Не білдім? Не білемін? Не білгім келеді? Деген сұрақтарға стикерге жазғызамын. |
Берілген сұрақтардың жауаптарын стикерге түсіріп, рефлексия парағына іледі. |
|
Рефлексия плакаты, стикерлер |
||
1 минут |
Үйге тапсырма беремін.
|
Күнделікке жазып алады. |
|
Күнделік |
||
Настоящий материал опубликован пользователем Мирусманова Венера Турсунбаевна. Инфоурок является информационным посредником и предоставляет пользователям возможность размещать на сайте методические материалы. Всю ответственность за опубликованные материалы, содержащиеся в них сведения, а также за соблюдение авторских прав несут пользователи, загрузившие материал на сайт
Если Вы считаете, что материал нарушает авторские права либо по каким-то другим причинам должен быть удален с сайта, Вы можете оставить жалобу на материал.
Удалить материалучительница английского языка
Файл будет скачан в форматах:
«Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары» нысаны.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2020 жылғы 6 сәуірдегі №130 бұйрығына 4-қосымша.
Ол орта және арнаулы білім беру ұйымдарының педагогтері жүргізу үшін міндетті құжаттың нысаны.
Курс повышения квалификации
Курс повышения квалификации
36/72 ч.
Курс повышения квалификации
36 ч.
Курс повышения квалификации
72 ч. — 180 ч.
Еще материалы по этой теме
Смотреть
Рабочие листы
к вашим урокам
Скачать
7 351 662 материала в базе
Вам будут доступны для скачивания все 329 328 материалов из нашего маркетплейса.
Мини-курс
3 ч.