884560
столько раз учителя, ученики и родители
посетили официальный сайт проекта «Инфоурок»
за прошедшие 24 часа
Добавить материал и получить бесплатное
свидетельство о публикации
в СМИ №ФС77-60625 от 20.01.2015
Инфоурок Иностранные языки Другие методич. материалыАғылшын тілінен

Ағылшын тілінен

IV Международный дистанционный конкурс «Старт» Идёт приём заявок Для дошкольников и учеников 1-11 классов 16 предметов ОРГВЗНОС 25 Р. ПОДАТЬ ЗАЯВКУ
библиотека
материалов

Сынып: 1

Тақырыбы: My favorite color.

Мақсаты:

  1. Ойын элементтерін пайдалана отырып түстерді, оқу құралдарын қайталау.

  2. Ойлау, есте сақтау қабілеттерін, қызығушылықтарын, тілдерін, сөздік қорларын дамыту.

  3. Бір- бірін тыңдауға, шапшаң болуға баулу.

Түрі: аралас.

Типі: дәстүрлі.

Әдіс- тәсілдері: ойын, сұрақ- жауап, ой қозғау, қайталау, аудару.

Сабақ кезеңдері:

Мұғалімнің іс- әрекеті:

Оқушының іс- әрекеті:

Ohello_html_17138b8b.gifhello_html_5d065e16.gifrg. moment.










Crossword.

























Review.











Play games.














Phonetic drill.









































The conclusive stage of the lesson.



Marks.

Shello_html_13b3217e.giftand up, children!

Good morning, boys and girls!

I’m glad to see you, too!

Sit down, please.



Are you ready for the lesson?

Look at me and listen to me more carefully. Keep silent!


So children, at now first we must review colours.

Look at the board. What can you see?

You are right. We can see a crossword. At now translate my words into English.

hello_html_5c353137.gifhello_html_9bdaaaf.gifhello_html_5c353137.gifhello_html_m262ea49d.gifhello_html_m262ea49d.gif

hello_html_13b3217e.gifhello_html_372f6ead.gifhello_html_m64d329c6.gifhello_html_44ef6128.gifhello_html_5366f0a0.gifhello_html_ac486e4.gifhello_html_5a40fb98.gifhello_html_166995fc.gifhello_html_m449b2e4f.gifhello_html_166995fc.gif








Балалар, егер біз осы сөзжұмбақты шешсек, мына берілген негізгі сызықтан біздің қайталағалы отырған тақырыбымыз шығады.


  1. Жабу

  2. Аға

  3. Отбасы

  4. Мектеп

  5. Сызғыш

  6. Дос

Very good, children. Сонымен біз бүгін сендермен түстерді, біраз оқу құралдарын қайталай отырып, соларға байланысты жаттығулар жасап, ойындар ойнаймыз.

Look at me, children. At now look at the pictures, listen to me and repeat after me. Суреттерді, қима қағаздарды көрсете отырып түстерді, оқу құралдарын қайталау.


  1. Look at the board. What is it, children? Very good. It’s a bag. And what are these?

Дұрыс айтасыңдар. Балалар, сендер қазір мына мектеп сөмкесіне оқу құралдарының атын, түсін айтып жинайсыңдар. Түсініктіме балалар?




  1. Excellent, children. At now look at the computer. And repeat the colors. “Colors train” .


Are you tired, children? Stand up! Look at the computer and listen, then do phonetic drill.


  1. Very good, children. Бәріміз тақтаға қарайықшы, балалар. What can you see? You are right, children. Сендер қазір сол себеттерге көкеністерді бір бөлек, жемістерді бір бөлек түстерін айтып жинайсыңдар.


  1. At now children, listen to the CD disk. Listen to the dialogue and translate it.


  1. Балалар, бізде алдымызда қандай мейрам келе жатыр? Дұрыс айтасыңдар. Жаңа жылда не болады? Дұрыс. Қазір біз сендермен мына тақтада тұрған шыршаны жаңа жыл мерекесіне арнайы әр түрлі пішіндегі ойыншықтармен әсемдейміз.


  1. Балалар, қазір біз сендермен қысқаша сөздік диктантын жазамыз. Мен сендерге ағылшынша сөздерді айтам, сендер сол сөздерді үтір арқылы дәптерлеріңе қазақшасын жазасыңдар. Түсініктіме, балалар?

Сөздер: school, felt tip, window, open, white.

Excellent, children. Енді қазір дәптерлерімізді бір- бірімізбен алмасып, бір- біріміздің сөздік диктанттарымызды тексеріп жіберейік.


Балалар, біз бүгін сендермен сабақта не істедік? Қандай тақырыпты қайталадық? Қандай жаттығулар орындадық?


Оқушылардың білімдерін бағалау ретінде, бағалау наклейкаларын жапсыру.

Stand up, children! The lesson is over! Good bye, children!


Stand up!

Good morning2,

Good morning to you!

Good morning2,

I’m glad to see you!

Sit down.

Yes.

Look and listen.





Crossword.

Translate my words.
















  1. Close

  2. Brother

  3. Family

  4. School

  5. Ruler

  6. Friend







Look, listen and repeat after me.





It’s a bag.


Оқу құралдары.




Иә. Сөмкеге оқу құралдарының атын, түсін айтып сөмкеге жинастырады.

Look, listen and repeat the colors.



Yes. Stand up!

Look, listen and do ph.drill.



Себеттер және көкеністер мен жемістер.


Екі себетке көкеністер мен жемістерді бөліп жинау.



Listen and translate the dialogue.




Жаңа жыл.


Аяз ата, шырша.

Әр түрлі пішіндердің түсін айтып, шыршаны әсемдейді.




Иә. Write the word dictation.







Мектеп, фломастер, терезе, ашу, ақ.

Бір- бірінің сөздік диктантын тексеріп шығады.




Answer my questions.








Stand up! Good bye, teacher.







Курс профессиональной переподготовки
Учитель английского языка
Курс профессиональной переподготовки
Учитель немецкого языка
Найдите материал к любому уроку,
указав свой предмет (категорию), класс, учебник и тему:
также Вы можете выбрать тип материала:
Краткое описание документа:

Тақырыбы: My favorite color.

Мақсаты:

  • 1.Ойын элементтерін пайдалана отырып түстерді, оқу құралдарын қайталау.
  • 2.Ойлау, есте сақтау қабілеттерін, қызығушылықтарын, тілдерін, сөздік қорларын дамыту.
  • 3.Бір- бірін тыңдауға, шапшаң болуға баулу.

Түрі: аралас.

Типі: дәстүрлі.

Әдіс- тәсілдері: ойын, сұрақ- жауап, ой қозғау, қайталау, аудару.

Сабақ кезеңдері:

Мұғалімнің іс- әрекеті:

Оқушының іс- әрекеті:

Org. moment.

Crossword.

Review.

Play games.

Phonetic drill.

The conclusive stage of the lesson.

Marks.

Stand up, children!

Good morning, boys and girls!

I’m glad to see you, too!

Sit down, please.

Are you ready for the lesson?

Look at me and listen to me more carefully. Keep silent!

So children, at now first we must review colours.

Look at the board. What can you see?

You are right. We can see a crossword. At now translate my words into English.


Балалар, егер біз осы сөзжұмбақты шешсек, мына берілген негізгі сызықтан біздің қайталағалы отырған тақырыбымыз шығады.

  • 1.Жабу
  • 2.Аға
  • 3.Отбасы
  • 4.Мектеп
  • 5.Сызғыш
  • 6.Дос

Very good, children. Сонымен біз бүгін сендермен түстерді, біраз оқу құралдарын қайталай отырып, соларға байланысты жаттығулар жасап, ойындар ойнаймыз.

Look at me, children. At now look at the pictures, listen to me and repeat after me. Суреттерді, қима қағаздарды көрсете отырып түстерді, оқу құралдарын қайталау.

  • 1.Look at the board. What is it, children? Very good. It’s a bag. And what are these?

Дұрыс айтасыңдар. Балалар, сендер қазір мына мектеп сөмкесіне оқу құралдарының атын, түсін айтып жинайсыңдар. Түсініктіме балалар?

  • 2.Excellent, children. At now look at the computer. And repeat the colors. “Colors train” .

Are you tired, children? Stand up! Look at the computer and listen, then do phonetic drill.

  • 3.Very good, children. Бәріміз тақтаға қарайықшы, балалар. What can you see? You are right, children. Сендер қазір сол себеттерге көкеністерді бір бөлек, жемістерді бір бөлек түстерін айтып жинайсыңдар.
  • 4.At now children, listen to the CD disk. Listen to the dialogue and translate it.
  • 5.Балалар, бізде алдымызда қандай мейрам келе жатыр? Дұрыс айтасыңдар. Жаңа жылда не болады? Дұрыс. Қазір біз сендермен мына тақтада тұрған шыршаны жаңа жыл мерекесіне арнайы әр түрлі пішіндегі ойыншықтармен әсемдейміз.
  • 6.Балалар, қазір біз сендермен қысқаша сөздік диктантын жазамыз. Мен сендерге ағылшынша сөздерді айтам, сендер сол сөздерді үтір арқылы дәптерлеріңе қазақшасын жазасыңдар. Түсініктіме, балалар?

Сөздер: school, felt tip, window, open, white.

Excellent, children. Енді қазір дәптерлерімізді бір- бірімізбен алмасып, бір- біріміздің сөздік диктанттарымызды тексеріп жіберейік.

Балалар, біз бүгін сендермен сабақта не істедік? Қандай тақырыпты қайталадық? Қандай жаттығулар орындадық?

Оқушылардың білімдерін бағалау ретінде, бағалау наклейкаларын жапсыру.

Stand up, children! The lesson is over! Good bye, children!

Stand up!

Good morning2,

Good morning to you!

Good morning2,

I’m glad to see you!

Sit down.

Yes.

Look and listen.

Crossword.

Translate my words.

  • 1.Close
  • 2.Brother
  • 3.Family
  • 4.School
  • 5.Ruler
  • 6.Friend

Look, listen and repeat after me.

It’s a bag.

Оқу құралдары.

Иә. Сөмкеге оқу құралдарының атын, түсін айтып сөмкеге жинастырады.

Look, listen and repeat the colors.

Yes. Stand up!

Look, listen and do ph.drill.

Себеттер және көкеністер мен жемістер.

Екі себетке көкеністер мен жемістерді бөліп жинау.

Listen and translate the dialogue.

Жаңа жыл.

Аяз ата, шырша.

Әр түрлі пішіндердің түсін айтып, шыршаны әсемдейді.

Иә. Write the word dictation.

Мектеп, фломастер, терезе, ашу, ақ.

Бір- бірінің сөздік диктантын тексеріп шығады.

Answer my questions.

Stand up! Good bye, teacher.

ВНИМАНИЮ УЧИТЕЛЕЙ: хотите организовать и вести кружок по ментальной арифметике в своей школе? Спрос на данную методику постоянно растёт, а Вам для её освоения достаточно будет пройти один курс повышения квалификации (72 часа) прямо в Вашем личном кабинете на сайте "Инфоурок".

Пройдя курс Вы получите:
- Удостоверение о повышении квалификации;
- Подробный план уроков (150 стр.);
- Задачник для обучающихся (83 стр.);
- Вводную тетрадь «Знакомство со счетами и правилами»;
- БЕСПЛАТНЫЙ доступ к CRM-системе, Личному кабинету для проведения занятий;
- Возможность дополнительного источника дохода (до 60.000 руб. в месяц)!

Пройдите дистанционный курс «Ментальная арифметика» на проекте "Инфоурок"!

Подать заявку
26-28 октября 2019 I МЕЖДУНАРОДНЫЙ ПЕДАГОГИЧЕСКИЙ «ИНФОФОРУМ» «Современные тенденции в воспитании и социализации детей» Подать заявку Очное участие Дистанционное участие Курс повышения квалификации (36 часов) + Сертификат участника “Инфофорума”
IV Международный дистанционный конкурс «Старт» Для дошкольников и учеников 1-11 классов Рекордно низкий оргвзнос 25 Р. 16 предметов ПОДАТЬ ЗАЯВКУ
