Инфоурок Информатика Рабочие программыАлгоритмдер және оны орындаушылар

Алгоритмдер және оны орындаушылар

Скачать материал

Құлмағамбетова Салтанат Әбдісалыққызы

Астана қаласы, № 65 мектеп – гимназияның

 информатика пәні мұғалімі

Сабақтың тақырыбы: Алгоритмдер және оны орындаушылар.

Сабақтың мақсаты: Оқушыларға алгоритмдер және оны орындаушылар жайлы мағлұмат беру.

Міндеттері:

Білімділік: Оқушыларға тақырып бойынша түсінік бере отырып, алгоритм құру

                     жолдарын үйрету.

Дамытушылық: оқушылардың  білім-білік дағдыларын қалыптастыру, уақытты тиімді пайдалану, білімге деген құштарлығын арттыруға ықпал ету.

Тәрбиелігі: оушылардың жеке тұлғалық қасиеттерін қалыптастыру, шағын топта жұмыс істеуге дағдыландыру, өзін-өзі бағалауға ықпал жасау.

Сабақтың түрі: білім, іскерліктерді тәжірибеде қолдану

Сабақтың типі: жаңа сабақ

Сабақтың қолданылатын әдісі мен тәсілдері: сұрақ-жауап, баяндау, өзін-өзі бағалау тест.

 Құралдар - жабдықтар: ДК, проектор, слайд, үлестірмелі материал.

Сабақтың барысы:

І. Ұйымдастыру кезеңі

ІІ. Үй тапсырмасын сұрау.

Сиқырлы бумалар. Экрандағы бумалардың реттік номері бойынша оқушы өз таңдауымен сұрақ таңдап, жауап береді.

ІІІ. Жаңа сабақ.  Сөзжұмбақ шешу арқылы сабақтың тақырыбын ашу.

Анықтама.

Алгортим- берілген есептің шығару жолын реттелген амалдар тізбегі түріне келтіру.

Алгоритмдегі кез-келген әрекет бұйрық деп аталады.

            Алгоритм құруға мысалдар: шай қайнату, сөз жазу алгоритмдерін құру.

Алгоритмді жүзеге асырушыны орындаушы деп атайды.

Кез – келген алгоритм «Соңы» деген бұйрықпен аяқталады.

Сабақты бекіту:  Практикалық жұмысты орындайды және оны тексеру арқылы жүзеге асады.

1.      Кітапппен жұмыс. 57 бет, 4 жұмысты дәптерге орындау.

2.      Компьютермен жұмыс.

Word Pad қосымшасында жұмыс жасау.

1.      Компьютер қосу алгоритмін құру.

2.      Ағаш отырғызу алгоритмін құру.

3.      Үй тапсырмасын орындау алгоритмін құру.

 

Сергіту сәті. Оқушылар көзге және қолға арналған жаттығулар орындайды.

                         (музыка ырғағымен)

 

Оқушылар  білімін бағалау

Сабақ соңында әр оқушы өзінің білім-білік көрсеткіштеріне, материалдарды игеру дәрежесіне қарай өз білімдерін бағалайды. Оны іске асыру бағалау мониторнигі арқылы іске асырылады.

 

Үйге тапсырма: 55 бет, § 8 Алгоритмдер  және оны орындаушылар, тест жұмысы.

 

Сабақты қорытындылау.

Сөзжұмбақ арқылы жүзеге асады. Сөзжұмбақты шеше отырып, оқушылар жаңа ақпарат алып кетеді.

 

Рефлексия. Оқушылар өз көңіл-күйлерін смайликтер арқылы көрсетеді, өз ұсыныстарын сол смайлик артына жазып іледі.

Просмотрено: 0%
Просмотрено: 0%
Скачать материал
Скачать материал "Алгоритмдер және оны орындаушылар"

Настоящий материал опубликован пользователем Мухтарханова Багдагуль Диханбаевна. Инфоурок является информационным посредником и предоставляет пользователям возможность размещать на сайте методические материалы. Всю ответственность за опубликованные материалы, содержащиеся в них сведения, а также за соблюдение авторских прав несут пользователи, загрузившие материал на сайт

Скачать материал
    • 15.01.2015 1173
    • DOCX 16.9 кбайт
    • Оцените материал:
  • Если Вы считаете, что материал нарушает авторские права либо по каким-то другим причинам должен быть удален с сайта, Вы можете оставить жалобу на материал.

    Удалить материал
  • Автор материала

    Мухтарханова Багдагуль Диханбаевна
    Мухтарханова Багдагуль Диханбаевна

    Информатика пәні оқытушысы

    • На сайте: 10 лет и 4 месяца
    • Подписчики: 3
    • Всего просмотров: 110147
    • Всего материалов: 60

    Об авторе

    Ш.Есенов атындағы Ақтау мемлекеттік университеті түлегі. Алғашқы ұстаздық жолы Алматы облысы Панфилов ауданы Енбекші орта мектебінен басталды.Ұстаздық жолым тек сәттіліктерден бастау алуда, негізгі мақсатым әріптестерден тәжірибе алмасу, білік, білім, дағдыны тереңдету, ізденіс-зерттеу жұмыстарымды жалғастыру. Ұлағатты ұстаздарға, әріптестеріме тек сәттіліктер тілеймін! Ұстаздарға сәттілік Ұстаздарға сәттілік шәкірттерін шыңдаған, Білім беріп әрқашан, тура жолға нық салған. Білім менен білікті таразылап әрқашан, Шәкірттері биіктен көрінсе болды қуанған

Карточки по теме "Түстер" (túster) – Цвета на казахском, Қазақ тіліндегі түстер

Файл будет скачан в форматах:

  • pdf
  • pptx
49800
80
09.06.2024
«Инфоурок»

Материал разработан автором:

Бакенова Зарина Азаматовна

Педагог дополнительного образования

Об авторе

Место работы: МБУ ДО "ДДТ Нижегородского района"
Здравствуйте! Меня зовут Зарина Азаматовна, и я — преподаватель иностранных языков. Я специализируюсь на обучении студентов всех возрастов, начиная с детских садов и заканчивая старшими классами, а также предоставляю услуги репетиторства. Мои ключевые преимущества: – Владею опытом работы с начальной, средней и старшей школой, а также с дошкольными образовательными учреждениями и учреждениями ДО. – Обладаю сертификатами TEFL и TESOL, подтверждающими мои компетенции в преподавании английского языка как иностранного. – Применяю коммуникативный подход, современные методики и технологии, а также игровые технологии, что делает обучение увлекательным и эффективным. – Создаю уникальные и эффективные учебные материалы, которые помогают студентам достигать своих целей в обучении иностранным языкам. Если вы ищете педагога или ментора, который поможет вам или вашему ребенку овладеть иностранным языком быстро и эффективно, мои учебные материалы и индивидуальный подход к каждому студенту — это именно то, что вам нужно. Присоединяйтесь ко мне на путь изучения иностранных языков и откройте для себя новые возможности!
Подробнее об авторе
Цвета на казахском, Қазақ тіліндегі түстер Карточки для введения и закрепления темы "Түстер". Карточки с цветами для занятий с дошкольниками, 1 классом и обучающимися начального уровня. – Лаконичный дизайн – оформление не будет отвлекать обучающихся от самого материала; – Печатный формат – карточки можно (и даже нужно) отпечатать с друх сторон для отработки новой лексики; – Ничего лишнего – набор из 12 основных цветов для отработки темы _________________________________________________________________________________ "Түстер" тақырыбын енгізуге және бекітуге арналған карточкалар. Мектеп жасына дейінгі балалармен, 1-сынып оқушыларымен және бастауыш деңгейдегі білім алушылармен сабаққа арналған түстері бар карточкалар. - Қысқа дизайн-Дизайн студенттерді материалдың өзінен алшақтатпайды; - Баспа форматы - жаңа лексиканы пысықтау үшін карточкаларды екінші жағынан басып шығаруға болады (және тіпті қажет) ; – Артық ештеңе жоқ-тақырыпты пысықтауға арналған 12 негізгі түстер жиынтығы

Краткое описание методической разработки

Цвета на казахском, Қазақ тіліндегі түстер

 

Карточки для введения и закрепления темы "Түстер". Карточки с цветами для занятий с дошкольниками, 1 классом и обучающимися начального уровня.

 

– Лаконичный дизайн – оформление не будет отвлекать обучающихся от самого материала;

– Печатный формат – карточки можно (и даже нужно) отпечатать с друх сторон для отработки новой лексики;

– Ничего лишнего – набор из 12 основных цветов для отработки темы

 

_________________________________________________________________________________

 

"Түстер" тақырыбын енгізуге және бекітуге арналған карточкалар. Мектеп жасына дейінгі балалармен, 1-сынып оқушыларымен және бастауыш деңгейдегі білім алушылармен сабаққа арналған түстері бар карточкалар.

 

- Қысқа дизайн-Дизайн студенттерді материалдың өзінен алшақтатпайды;

- Баспа форматы - жаңа лексиканы пысықтау үшін карточкаларды екінші жағынан басып шығаруға болады (және тіпті қажет) ;

– Артық ештеңе жоқ-тақырыпты пысықтауға арналған 12 негізгі түстер жиынтығы

Развернуть описание
Смотреть ещё 5 615 курсов

Рабочие листы
к вашим урокам

Скачать
