Инфоурок / Иностранные языки / Другие методич. материалы / Animals in Kazakhstan 5 class
Обращаем Ваше внимание, что в соответствии с Федеральным законом N 273-ФЗ «Об образовании в Российской Федерации» в организациях, осуществляющих образовательную деятельность, организовывается обучение и воспитание обучающихся с ОВЗ как совместно с другими обучающимися, так и в отдельных классах или группах.

Педагогическая деятельность в соответствии с новым ФГОС требует от учителя наличия системы специальных знаний в области анатомии, физиологии, специальной психологии, дефектологии и социальной работы.

Только сейчас Вы можете пройти дистанционное обучение прямо на сайте "Инфоурок" со скидкой 40% по курсу повышения квалификации "Организация работы с обучающимися с ограниченными возможностями здоровья (ОВЗ)" (72 часа). По окончании курса Вы получите печатное удостоверение о повышении квалификации установленного образца (доставка удостоверения бесплатна).

Автор курса: Логинова Наталья Геннадьевна, кандидат педагогических наук, учитель высшей категории. Начало обучения новой группы: 20 сентября.

Подать заявку на этот курс    Смотреть список всех 203 курсов со скидкой 40%

Animals in Kazakhstan 5 class

библиотека
материалов

Класс: 5

Пәні: ағылшын тілі

Мұғалім: Баймуканова Ляззат Маратовна

Тақырыбы:

«Animals in Kazakhstan»

Мақсаты:

Сабақ барысында оқушылар ағылшынша Қазақстанда мекен ететін жануарларының атауларын үйретіп оларға қосымша мәліметтер беру.

  1. оқушылар Қазақстанда мекен ететін жануарлары туралы ағылшынша айтып үйрету;

  2. оқушыларды табиғатты қорғауға баулу;

  3. ізденіп жұмыс жасау арқылы топтағы ынтымақтастықты дамыту.

(«Күтілетін нәтиже:

Сабақ барысында оқушылар ағылшынша Қазақстанда мекен ететін жануарларының атауларын үйреніп олар қосымша мәліметтер алады.

Түйінді иеялар:


Уақыты

Сабақтағы іс-әрекет

Бағалау

Ресурстар

Кіріспе бөлімі

  1. Greeting. Оқушылардың арасында жағымды психологиялық ахуал қалыптастыру «сен білмейсін мен....» тренингі өткізіледі.

  2. Checking home task: «Автор орындығы» тәсілі бойынша жазған әңгімелерін оқиды.



Бас бармақпен бағалау





Жаңа материалдың таныстырылымы

  1. «Топқа бөліну» әдісі бойынша оқушылар one, two деп саналып екі топқа бөлінеді.

  2. Сөздік жұмысы. Жануарларының суретіне карап мұғалімнен соң қайталайды.



Үш шапалақ



АКТ

Негізгі бөлім

  1. «Топтастыру» әдісі бойынша оқушылар жануарларды анықтап алады. .

  2. АКТ қолдану. Оқушылар интернет желісіне кіріп Қазақстанда мекендейтін жануарлар туралы мәлімет тауып алады.

  3. «Do you know that....» атты хабарлама дайындайды. 2-3 оқушы шығып таныстырады.

  4. «БЖӘ» әдісі бойынша оқушыларға сұрақтар қояды.

  • What animals live in Kazakhstan?

  • Where do they live?

  • Why are they disappearing know?

Үш шапалақ






бас бармақпен бағалау

әр дұрыс жауапқа жетон беріледі

Плакат, маркер



АКТ


плакат, маркер

Сабақты қорытындылау


Үйге тапсырма

  1. «Б.Б.Ү.» әдісі боынша оқушылар кестені толтырады.

Білеміін

Білгім келеді

Үйрендім





  1. Animals in Kazakhstan” атты эссе жазу.


Топ басшының бағалауы

кесте

Не сәтті өтті?




Не сәтсіз өтті?




Нені дамыта аласыз?

Нені өзгерткіңіз келеді?




