- 30.10.2019
- 862
- 6
Курсы
Другое
Пәні: Қазақ тілі Сабақ: 3 Бөлім: 7 |
|
|||||||||
09.04.19 |
10.04.19 |
Мұғғалімнің аты-жөні: Серікова Н.Ә. |
||||||||
1 к,г,е,з. |
1 в,д,б,л. |
Қатысқандар: |
Қатыспағандар: |
|||||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
Т 1.1.2.1. Күнделікті өмірде қолданылатын таныс сөздердің мағынасын түсіну. А1.2.3.1. Сұхбаттасының не туралы айтқанын түсіну және тілдік нормаларды сақтай отырып түрлі тәсілдермен жауап беру. О 1.3.1.1. Таныс сөздерді тұтас оқу |
|||||||||
Сабақ мақсаты: |
Барлық оқушылар: Ас мәзірі туралы жаңа білімді меңгереді. |
|||||||||
Оқушылардың басым бөлігі: Алған білімдерін күнделікті өмірде қолдана алады. |
||||||||||
Тілдік мақсат: |
Оқушылар орындай алады: Берілген тапсырмаға қатысты сипаттау сөздер айтады. |
|||||||||
Пәнге қатысты сөздік қор мен терминдер: бауырсақ, ет, ботқа, сорпа, салат т.б. |
||||||||||
Диалог құруға арналған пайдалы тіркестер: менің ....ішкім келеді, сіздерде ....бар ма? Т.б. |
||||||||||
Бағалау кретерийлері: |
Айтылған сөздер мен сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай алады. Жаңа сөздерді есте сақтауға дағдыланады. Нақты сөйлеуге үйренеді. |
|||||||||
Сабақтың барысы. |
||||||||||
Сабақтың кезеңдері: |
Жоспарланған жұмыс: |
Ресурстар: |
||||||||
Сабақтың басы: (5 минут) |
1. Оқушылардың сабаққа дайындығын тексеру.. 2. Сабақтың тақырыбы және мақсатымен таныстыру. 3. «Миға шабуыл» әдісі арқылы тақырыпты болжау. · «Меню» деген сөзді естідік пе? · Қай жерде қолданылады? · «Ас болсын» деп қай кезде айтамыз? |
Оқулық. |
||||||||
Сабақтың ортвсы: (25 минут) (2 минут)
(8 минут)
(8 минут) Модуль: Оқушылардың физиологиялық қабілеттірін ескере отырып оқыту.
(7 минут) |
1.Тыңдалым алды тапсырма: · Оқушыларға алдын –ала жазып дайындалған сөздер таратылады. · Сол сөздерді мұғаліммен бірге оқуға дайындалады. 2. Тыңдалым тапсырмасы: · Мұғалім әр сөзді жеке-жеке анықтап оқиды. · Әр сөзге аударма жасап, мағынасын түсіндіреді. · Оқушылар мұғалімнен соң қайталап оқиды. Берілетін сөздер: Шырын, су, салат, бауырсақ, ет, ботқа, сорпа, сүт, нан, шәй, жұмыртқа, ас мәзірі, ас болсын. 3.Тыңдалымнан кейінгі тапсырма: «Диалогтік оқыту» · Танысқан сөздерді жұптасып бір-біріне жаттатуға тырысады. · Сөздерді жаттауға берілген уақыт біткен соң әр оқушы өз жұбынан сөздердің баламасын сұрайды. Шырын – сок Су – вода Салат – салат Бауырсақ – колобок (бауырсақ) Ет – мясо Ботқа – каша Сорпа – суп Сүт – молоко Нан – хлеб Шәй – чай Жұмыртқа – яйцо Ас мәзірі – меню Ас болсын – приятного аппетита.
Кестені толтыру: · Жаңа сөздерді берілген кестеге сәкес толтыру. · Ішетін сусындар мен жейтін тағамдарды бөліп жазу. · Үлгі:
|
Үлестірме қағаздар.
Тақта, бор.
Тақта, бор. |
||||||||
Сабақтың соңы: (10 минут) (7 минут) |
Рефлексия: «Бағдаршам» · Тақтаға бағдаршамның суреті салынады. · Әр түске сәкес оқушылар өздеріне қиын болған сөзді жазады. · Қызыл-өте қиын, сары-қиын емес, жасыл-оңай. |
Тақта, бор, бағдаршам суреті. |
||||||||
Бағалау: (3 миунт) |
«Көңілді смайликтер» Оқушылар сабақтан алған әсерлерінмимика арқылы смайлик түрінде көрсетеді. |
|
||||||||
Қосымша ақпарат. |
||||||||||
Рефлексия 1.Сабақтың оқу мақсаттары қолжетімді болды ма? 2. Бүгін оқушылар не үйренді? 3. Оқыту ортасы қандай болды? 4. Менің бөліп оқытқаным өз мәнінде жүзеге сты ма? 5. Мен өз уақытымды тиімді пайдалана алдым ба? 6. Мен жоспарыма қандай өзгерістер енгіздім және неліктен? |
|
|||||||||
Қорытынды бағалау: Ең жақсы өткен екі нәрсе не?
Қандай екі нәрсе сабақты жақсартар еде? |
|
|||||||||
Шырын, су, салат, бауырсақ, ет, ботқа, сорпа, сүт, нан, шәй, жұмыртқа, ас мәзірі, ас болсын.
Шырын, су, салат, бауырсақ, ет, ботқа, сорпа, сүт, нан, шәй, жұмыртқа, ас мәзірі, ас болсын.
Шырын, су, салат, бауырсақ, ет, ботқа, сорпа, сүт, нан, шәй, жұмыртқа, ас мәзірі, ас болсын.
Шырын, су, салат, бауырсақ, ет, ботқа, сорпа, сүт, нан, шәй, жұмыртқа, ас мәзірі, ас болсын.
Шырын, су, салат, бауырсақ, ет, ботқа, сорпа, сүт, нан, шәй, жұмыртқа, ас мәзірі, ас болсын.
Шырын, су, салат, бауырсақ, ет, ботқа, сорпа, сүт, нан, шәй, жұмыртқа, ас мәзірі, ас болсын.
Шырын, су, салат, бауырсақ, ет, ботқа, сорпа, сүт, нан, шәй, жұмыртқа, ас мәзірі, ас болсын.
Шырын, су, салат, бауырсақ, ет, ботқа, сорпа, сүт, нан, шәй, жұмыртқа, ас мәзірі, ас болсын.
Шырын, су, салат, бауырсақ, ет, ботқа, сорпа, сүт, нан, шәй, жұмыртқа, ас мәзірі, ас болсын.
Сусын (напиток) |
Тағам (еда) |
|
|
Сусын (напиток) |
Тағам (еда) |
|
|
Сусын (напиток) |
Тағам (еда) |
|
|
Сусын (напиток) |
Тағам (еда) |
|
|
Настоящий материал опубликован пользователем Серікова Нұржауған Әбілсейтқызы. Инфоурок является информационным посредником и предоставляет пользователям возможность размещать на сайте методические материалы. Всю ответственность за опубликованные материалы, содержащиеся в них сведения, а также за соблюдение авторских прав несут пользователи, загрузившие материал на сайт
Если Вы считаете, что материал нарушает авторские права либо по каким-то другим причинам должен быть удален с сайта, Вы можете оставить жалобу на материал.
Удалить материалУчитель
Файл будет скачан в форматах:
Материал разработан автором:
Алпысбаева Ляйла Мухаметкалымовна
учитель биологии и химии
Об авторе
Настоящая методическая разработка опубликована пользователем Алпысбаева Ляйла Мухаметкалымовна. Инфоурок является информационным посредником
Биология 8 сынып
Сабақ жоспары
Тақырыбы: Адам қаңқасының құрылысы. Тірек – қимыл жүйесінің маңызы мен қызметі
Оқу мақсаты: 8.1.6.1 тірек – қимыл жүйесінің қызметтерін сипаттау
Сабақ мақсаты:
Күтілетін нәтижелер:
Сабақ барысы:
I. Ұйымдастыру кезеңі (5 минут)
II. Қызығушылықты ояту (10 минут)
Курс повышения квалификации
Курс профессиональной переподготовки
300/600 ч.
Курс профессиональной переподготовки
Курс профессиональной переподготовки
Еще материалы по этой теме
Смотреть
Рабочие листы
к вашим урокам
Скачать
7 345 719 материалов в базе
Вам будут доступны для скачивания все 322 520 материалов из нашего маркетплейса.
Мини-курс
2 ч.