Рабочие листы
к вашим урокам
Скачать
1 слайд
Патша және жер қазушы
Мақсаты
Аңыздың мазмұны мен идеясын ашу.
Кейіпкерлер әрекетімен танысу.
Нәтиже
Жаңа сабақты толық меңгереді.
Қалық ауыз әдебиеті
жайлы түсініктері
қалыптасады.
Сабақтың тақырыбы:
Бір сабаққа толық рефлексия
Табыс критерийі
Аңыздың мазмұнын идеясын білді.
Жамбыл атындағы жалпы орта мектебінің бастауыш сынып мұғалімі
Әбдіқалық Гулбайра Нұралықызы
“Миға шабул” “Мағынаны тану” “Рольдік ойын” “Сұрақтар бұрқасыны”
Қолданылатын әдіс-тәсілдер:
Кейіпкерлер әрекетімен танысты
2 слайд
2.Үй тапсырмасын сұрау
“Миға шабул”
5-жолды өлең
1.Ұйымдастыру кезеңі
“Шаттық шеңбері”
Мерсер (2005) құрдастар тобындағы өзара қарым-қатынас оқуда маңызды рөл атқаратынын көрсетті.
(мұғалімдерге арналған нұсқаулық, 29-бет
Вольф пен Александр пайымдауынша
балалар сабаққа ойдағыдай қатысу
үшін сыни тұрғыдан ойлау мен зерттеу
дағдыларын дамыту керек деді
Александер (2008) диалог түрінде оқыту оқушыларды ынталандыру және дамыту үшін әңгіме күшін қолдануға мүмкіндік береді деп санайды. (Мұғалімге арналған нұсқаулық 29бет
3 слайд
1.Мағынаны
тану
3.Топтастыру
4.Ой толғау
Балалар күннен-күнге қолжетімділік артып келе жатқан анағұрлым кең коммуникациялық үдерістерге тиімді және ойдағыдай қатысуға мүмкіндік беретін сыни тұрғыдан ойлау мен зерттеу дағдыларын дамытуы керек (Wolfe and Alexander,2008).
Адамгершілік мақсаттағы мұғалімдер өздерінің әріптестермен айналасындағыларға әсер ету үшін, көшбасшылық қасиеттерін көрсетеді Форст 2011
Выготскийдің тұжырымдамасында,
оқушы сыныпта қаншалықты диалогтік
әңгімемен жұмыс жасаса, ол оқушының
соншалықты тіл байлығы да
ой-санасыда терңірек болады деген.
2.Қызығушылықты ояту
5.Сұрақтар
бұрқасыны
4 слайд
НӘТИЖЕ
Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер
Талантты және дарында балаларды оқыту
Оқытуды басқару
және көшбасшылық
Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау
Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету
Оқушылардың жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту және оқу
Бір-бірімен пікір алмасуды, ойын еркін жеткізуді үйренді
Сыни тұрғыдан ойлана отырып мәселені шешуді үйренді
Қызығушылық
тары мен белсенділігі артты
Мұғалім-оқыту мен оқу барысын жетілдіру жұмысының
көшбасшысы.
Бастауыш мектептердің мұғалімдері өздерін “дарынды бақылаушылар” ретінде көрсетуге тиіс
Критерийлер бойынша бір-бірін, өзін-өзі бағалауды үйренді
Қорытынды ой
Алдағы уақытта бағдарламаның жеті модулін тереңірек меңгеріп шығармашыл, жаңашыл ұстаз болу. Оқушылардың өз бетімен білім алуына, оқу үшін жауапты екендігін сезінуіне және алған білімдерін пайдалана алатын тұлға қалыптастыру.
5 слайд
Кедергілер
Кедергілерді жою
Сөздік қордың аздығы
Бағалауды дұрыс түсінбеуі
Диалог тәсілдері арқылы сөйлеуді дамыту, жаңа сөздермен жұмысты көбейту.
Бағалау критерийлерін ұсыну, бағалаудың маңыздылығын түсіндіру
Келешекке жоспарым:
Сындарлы оқыту теориясын әр сабағымда тиімді пайдалану арқылы оқушыларды болашақта өзін-өзі реттей алатын, шығармашыл тұлға етіп қалыптастыру
Рабочие листы
к вашим урокам
Скачать
6 656 249 материалов в базе
Настоящий материал опубликован пользователем Әбдіқалық Гулбайра Нұралықызы. Инфоурок является информационным посредником и предоставляет пользователям возможность размещать на сайте методические материалы. Всю ответственность за опубликованные материалы, содержащиеся в них сведения, а также за соблюдение авторских прав несут пользователи, загрузившие материал на сайт
Если Вы считаете, что материал нарушает авторские права либо по каким-то другим причинам должен быть удален с сайта, Вы можете оставить жалобу на материал.
Удалить материалВаша скидка на курсы
40%Курс профессиональной переподготовки
500/1000 ч.
Курс профессиональной переподготовки
300/600 ч.
Курс повышения квалификации
72 ч. — 180 ч.
Курс повышения квалификации
36 ч. — 144 ч.
Мини-курс
4 ч.