Добавить материал и получить бесплатное свидетельство о публикации в СМИ
Эл. №ФС77-60625 от 20.01.2015
Инфоурок / Начальные классы / Конспекты / Ашық сабақ математика тақырыбы "Көбейту және бөлу.97х8,776:8. "(3 сынып)

Ашық сабақ математика тақырыбы "Көбейту және бөлу.97х8,776:8. "(3 сынып)

  • Начальные классы

Поделитесь материалом с коллегами:

Қысқа мерзімді жоспар


Кауканова Ж.Х

Күні: 23.04.2015

Тақырыбы: Көбейту және бөлу.97х8,776:8.

Сыныбы:3 «А»

Мақсаты: Жазбаша көбейту және бөлу жайлы оқушылардың білімдерін жүйелеу, ойлау қабілеттерін арттыру.

Міндеті:

-оқу алды, оқудан кейінгі тапсырмаларды орындау

-сыни тұрғыдан ойлау арқылы жаңа білімді ұштай білуге дағдылану

-топта, жұппен жұмыс жасауға қалыптасу;

Қолданылатын модульдер: Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер, сыни тұрғыдан ойлауға үйрету, Оқытудағы басқару және көшбасшылық

Стратегиялық іс-әрекеттер: «Топ ұстанымы»,«Сәйкестендір»,,«Өзін-өзі бағалау»,«Рефлексия» «Екі жұлдыз бір тілек»

Сабақ кезеңдері

Уақыты



Жоспар мазмұны



Мұғалімнің іс-әрекеті



Оқушылардың іс-әрекеті



Бағалау

Ресурстар: осы іс-әрекет үшін маған қандай құралдар қажет?

I Кіріспе

2 мин







3 мин





Кіріспе

Психологиялық ахуал.

Мақсаты: Сыныпта жағымды психологиялық ахуал тудыру арқылы балаларды бүгінгі сабаққа даярлау.

Топқа бөлу

Мақсаты: оқушыларды топпен жұмыс жасауға бағыттау

«Топ ұстанымы»

Мақсаты: Топта бірлесіп жұмыс жасау дағдысын қалыптастыру

Оқушылармен сәлемдесу

Көңіл-күйлерін сұрау;

Мен күштімін!

Мен әдемімін!

Мен мықтымын!

Сабағымды 5-ке оқимын.



Оқушыларды әртүсті фигуралар арқылы топқа бөлемін


Ынтымақтастық атмосфераны орнату


Мұғаліммен амандасады, көңіл-күйлерімен бөліседі

Өз ұсыныстарын білдіреді.






Топ ұстанымы: Бір-бірінің пікіріне сыйластықпен қарайды.

-сабаққа кешікпеу;

-басқаның пікірін сыйлау;

-уақытқа бағыну, регламент сақтау;

-тапсырмаларды тиянақты орындау;





Ынталандыру (жақсы, өте жақсы, жарайсыңдар






Ынталандыру (жақсы, өте жақсы, жарайсыңдар










фигуралар

II.Тұсау кесер

10 мин.











Өткен сабақты бекіту.

Үй тапсырмасын тексеру

Мақсаты: оқушылардың мәтіннің мазмұнын түсінгендерін тексеру.





4 113бет


Дәптер жинау.тарату.


Көркем жазу:65.482,56284,




Оқушылардың жауаптары:

447=447

45-44

56-50

698-618



Ойларын жүйелі түрде жеткізе біледі. Тақырыптан ауытқымайды.


Оқушылар ойланып, ойын жинақтап жауап береді.


Ынталандыру (жақсы жарайсыңдар







Сұрақ қою

Түсінік

Қабылдау





III Негізгі

Бөлім

15 мин.

Жаңа сабақ.



Қайталау:

Матем.диктант.Қай ссан 45-тен 9есе кем.9-ды нешеге көб 81 шығады?640пен 8-дің айырмасын тап.Қабырғ 6смжәне болатын тіктөртбұрышт ауданын тап.



Өрнек шығару:86.7; 93.8;414:6; 427:8;

Топпен жұмыс:№1 114 бет.

Тексеру:

3-үш топка беру.

Тексеру:

шапшаңдық қабілеттері байқалады.


Әр топ мүшелері өздеріне берілген өрнекті түсінеді, шығарады,тексеру.




Оқушылардың жылдамдақтары мен тез ойлау қабілеттері байқалады.


Оқушылар топпен жұмыс жасай отырып, берілген тапсырманы тез жылдам орындайды. Бір-бірімен пікір алмасады.

Ынталандыру (жақсы жарайсыңдар



Өздерін бағалау



.



оқулық




дәптар.қалам,қарындаш.




2 мин

Сергіту сәті




Оқушылар қозғалысқа түсу арқылы бойларын сергітеді, көңіл күйлерін көтереді.



10 мин

Есеп шығару:№2а

Ауызша есеп:№6

Лог. Есеп:неше жас? 9жас.

Токарь-2 сағ-89д.

Жұмыс аяғына-?6 есе артық

1 күн неше д.д.-?



Жарайсыңдар!




дәптер

IV Қорытынды бөлім


3 мин

Үйге тапсырма

Рефлексия

«Екі жұлдыз, бір тілек»


Нені үйрендік?.

Ү/ж 114 бет№3


Мақсаты: оқушылардың алған білімдерін тиянақтау. Талқылау жинақтауға дағдыландыру

.

Топтың әр мүшесі рефлексия жасайды

Топ басшылары бағалайды

Ынталандыру (жақсы жарайсыңдар





!

бағалау парақшасы,стикер, смайліктер.



Выберите курс повышения квалификации со скидкой 50%:

Автор
Дата добавления 25.10.2015
Раздел Начальные классы
Подраздел Конспекты
Просмотров923
Номер материала ДВ-094812
Получить свидетельство о публикации

Включите уведомления прямо сейчас и мы сразу сообщим Вам о важных новостях. Не волнуйтесь, мы будем отправлять только самое главное.
Специальное предложение
Вверх