1285487
столько раз учителя, ученики и родители
посетили сайт «Инфоурок»
за прошедшие 24 часа
+Добавить материал
и получить бесплатное
свидетельство о публикации
в СМИ №ФС77-60625 от 20.01.2015
Дистанционные курсы профессиональной переподготовки и повышения квалификации для педагогов

Дистанционные курсы для педагогов - курсы профессиональной переподготовки от 5.520 руб.;
- курсы повышения квалификации от 1.200 руб.
Престижные документы для аттестации

ВЫБРАТЬ КУРС СО СКИДКОЙ ДО 70%

ВНИМАНИЕ: Скидка действует ТОЛЬКО сейчас!

(Лицензия на осуществление образовательной деятельности № 5201 выдана ООО "Инфоурок")

ИнфоурокИностранные языкиРабочие программыАшық сабақ Тақырыбы:Living plants

Ашық сабақ Тақырыбы:Living plants

Напоминаем, что в соответствии с профстандартом педагога (утверждён Приказом Минтруда России), если у Вас нет соответствующего преподаваемому предмету образования, то Вам необходимо пройти профессиональную переподготовку по профилю педагогической деятельности. Сделать это Вы можете дистанционно на сайте проекта "Инфоурок" и получить диплом с присвоением квалификации уже через 2 месяца!

Только сейчас действует СКИДКА 50% для всех педагогов на все 111 курсов профессиональной переподготовки! Доступна рассрочка с первым взносом всего 10%, при этом цена курса не увеличивается из-за использования рассрочки!

ВЫБРАТЬ КУРС И ПОДАТЬ ЗАЯВКУ
библиотека
материалов
Скачать материал целиком можно бесплатно по ссылке внизу страницы.

Пәні:ағылшын тілі

Сыныбы: 7 «А»

Такырыбы: Living plants

Мақсаты: Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдерді қолдана отырып, өсімдіктер тақырыбы бойынша білімді меңгерту.

Міндеті:

  • Өсімдіктер, гүлдер жайлы ақпарат алу;

  • СТО арқылы жаңа білімді ұштай білуге дағдыландыру;

  • Топта жұмыс жасауға қалыптасу

Қолданылатын модульдер: Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер, оқытуда АКТ-ны пайдалану, СТО-ға үйрету;

Стратегиялық іс-әрекеттер: «Шаттық шеңбер», «Топ ұстанымы», «Синквейн», «Эстафета», «Топты бағалау»

Сабақ кезеңдер. Уақыты.

Жоспар мазмұны

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушылардың іс-әрекеті

Бағалау

Ресурстар:

I Кіріспе

2 мин.













3 мин.

Кіріспе

Психологиялық ахуал.

Мақсаты: Сыныпта жағымды психологиялық ахуал тудыру арқылы балаларды бүгінгі сабаққа даярлау. Топқа бөлу.

Гүлдердің суреттері. Мақсаты: Оқушыларды топпен жұмыс жасауға бағыттау. «Топ ұстанымы» Мақсаты: топта бірлесіп жұмыс жасау дағдысын қалыптастыру;

Оқушылармен сәлемдесу;

Көңіл-күйлерін сұрау; «Шаттық шеңбер» арқылы бір-біріне жақсы тілек білдіреді.









Оқушыларды гулдер арқылы топқа бөлемін.









Ынтымақтастық атмосфераны орнату;

Мұғаліммен амандасады, көңіл-күйлерімен бөліседі. Бір-біріне тілек айту арқылы қарым-қатынасқа түседі; Өз ұсыныстарын білдіреді. Бір-бірінің пікіріне сыйластықпен қарау.

  • Сабаққа кешікпеу

  • Уақытқа бағыну

  • Тапсырманы тиянақты орындау



Ынталандыру

Өте жақсы!

Жарайсыңдар!


АКТ

Гүлдердің суреттері

II. Тұсау кесер

4 мин.

Өткен сабақты бекіту. Өтілген тақырып «Animals in danger» «Сұрақ-жауап» hot ball; Мақсаты: Оқушылардың алған білімдерін тексеру;

Оқушыларға допты лақтыра отырып, сұрақ қояды.

  1. What kind of animals do you know?

  2. Can you speak about domestic animals?

  3. Can you speak about birds and fish?

Оқушылар ойланып, сұраққа жауап береді;

Ok!

Excellent!


III. Негізгі бөлім.





3 мин.



10 мин

2 мин.

5 мин

Жаңа сабақ.



Түрткі сұрақ.

Мақсаты: тақырыпты ашу;

Текст оқу;

Жаңа сөздер;

Постер

Сергіту сәті;

Синквейн стрaтегиясы қолданылады;








Слайд көрсету.

What do you think the theme of the lesson?

Кактус және гүл жайлы текст береді;

Мұғалім екі топқа кактус және роза гүлін салуға тапсырма береді.

Мұғалім бес жол өлең жазуға тапсырма береді.

Оқушылар сыни тұрғыдан ойлайды, жауап береді.







Текст оқиды, жаңа сөздерді сөздікке жазады;

Оқушылар өз топтарымен сурет салады.

Оқушылар қозғалысқа түсу арқылы бойларын сергітеді. Оқушылар топ мүшелерімен пікір алмасады, шапшаңдық қабілеттері байқалады.

Thank you very much!

Excellent!



Good job!







Ынталандыру жақсы жарайсыңдар;


Мұғалім АКТ-ны қолдану арқылы оқушыларға тапсырма береді;

10 мин.

Эстафета стратегиясы

Мұғалім жаңа сөздерді қолданып, оқушыларға тапсырма береді.

Оқушалар топпен жұмыс жасай отырып, тапсырманы жылдам орындайды. Бір-бірімен пікір алмасады, жаңа сөздерге сөйлемдер құрастырады;

Ok! Excellent!

Good job!

2 топқа жазылған парақта жаңа өтілген сөздер беріледі;

IV. Қорытынды бөлім.

3 мин.



2 мин.

Үйге тапсырма: exercise 17 p. 62

Топ басшылары өз топтарын бағалайды.

Рефлексия

«Екі жұлдыз бір тілек».

Write story about flowers at your school.

Мақсаты: оқушылардың алған білімдерін тиянақтау.

Талқылау, жинақтауға дағдыландыру;

Топтың әр мүшесі рефлексия жасайды;

Топ басшылары өз топ мүшелерін әр тапсырма бойынша ұпай қоя отырып бағалайды;

Ынталандыру: жақсы, жарайсыңдар

Thank you very much!

Excellent!

Good job!

Бағалау парақшасы. Стикерлер.



hello_html_15ac8e7b.png



