Добавить материал и получить бесплатное свидетельство о публикации в СМИ
Эл. №ФС77-60625 от 20.01.2015
Свидетельство о публикации

Автоматическая выдача свидетельства о публикации в официальном СМИ сразу после добавления материала на сайт - Бесплатно

Добавить свой материал

За каждый опубликованный материал Вы получите бесплатное свидетельство о публикации от проекта «Инфоурок»

(Свидетельство о регистрации СМИ: Эл №ФС77-60625 от 20.01.2015)

Инфоурок / Другое / Другие методич. материалы / Ата мұра-асыл қазына
ВНИМАНИЮ ВСЕХ УЧИТЕЛЕЙ: согласно Федеральному закону № 313-ФЗ все педагоги должны пройти обучение навыкам оказания первой помощи.

Дистанционный курс "Оказание первой помощи детям и взрослым" от проекта "Инфоурок" даёт Вам возможность привести свои знания в соответствие с требованиями закона и получить удостоверение о повышении квалификации установленного образца (180 часов). Начало обучения новой группы: 28 июня.

Подать заявку на курс
  • Другое

Ата мұра-асыл қазына

библиотека
материалов

Педагогика пәнінен өткізілетін ашық сабақтың сұлба-жоспары

Оқытушысы: Тұрағұлова Б.Т

Тақырыбы: " Ата-мұра-асыл қазына"

Мақсаты: -Адамгершілік тәрбиесі бойынша алған білім, іскерлік,

дағдыларын жүйелеу, тексеру, бағалау;

- Ата-бабамыздың қалған асыл-қазына, салт-дәстүр,әдеп-

ғұрып, ырым-жоралғылар арқылы адамгершілік

құндылықтарды меңгеру, бағалауға, насихаттауға баулу;

-Халықтық педагогиканың құралдарын қолдану арқылы

оқушылардың шығармашылық қабілеттерін, сыни тұрғыдын

ойларын дамыту.

Көрнекілік: Магнитофон, домбыра, ою-өрнектер, қоржын, ағаш суреті, бағалау парағы.

Сабақтың типі:Білім, іскерлік, дағдыны бекіту сабағы

Сабақтың түрі: Шығармашылық сабақ.

Сабақтың кезеңдері

Уақыт

Мазмұны

1

Ұйымдастыру кезеңі

1 мин

Сәлемдесу. Оқушылардың назарын сабаққа аудару.

2

Сабақтың мақсат, жоспарымен таныстыру

1 мин

Мақсатты қысқаша айтып, сабақтың жоспарымен таныстыру

3

Кіріспе бөлім

3мин

" Көңіл-күймен алмасу"

"Обмен настроением"-бір-біріне

тілектер айту.

4

Жаттығу

7 мин

Тақырып бойынша сұрақтар қою арқылы білімдерін тексеру,оюлы жетондар үлестіріп, белсенді балаларды анықтау.

5

Негізгі бөлім

( шығармашылық сипаттағы тапсырмалар)

-"Сен білесің бе?"



-"Мақал -мәтел бәйгесі"



-Ән



-"Бесжол өлең"

-«Тапқырболсаң,

тауып көр"



-"Шашылған ою"









-Би










5 мин



3мин





2 мин



4 мин

7 мин





5 мин









3 мин

Тапсырма шарттарымен таныстыру







Ұлы адамдардың адамгершілік туралы айтқан пікірлері(тест)

Мақал-мәтелді ым-ишара арқылы көрсету, шешу.



Алтынбек Қоразбаевтың әндерінен үзінді тыңдау,талдау.

Адамгершілік туралы

Ы. Алтынсариннің әңгімелерін,салт-дәстүрлерді көрініс арқылы көрсету,оны шешу.

Оюлы тапсырмаларды құрастыру, оның артындағы жұмбақты шешу, сол сөзді қатыстырып мақал-мәтел айту, оюды атау.



" Аққу" биі.


6

Қорытынды " Көңіл күй" ағашы.

2мин

Сабақтан алған әсерлерін ағашқа жапырақтар жапсыру арқылы көрсету.

7

Үйге тапсырма

2 мин

" Салауатты өмір салтын орнықтыруға қосып жүрген үлесім" тақырыбында еркін әңгіме жазу,



Подайте заявку сейчас на любой интересующий Вас курс переподготовки, чтобы получить диплом со скидкой 50% уже осенью 2017 года.


Выберите специальность, которую Вы хотите получить:

Обучение проходит дистанционно на сайте проекта "Инфоурок".
По итогам обучения слушателям выдаются печатные дипломы установленного образца.

ПЕРЕЙТИ В КАТАЛОГ КУРСОВ
