Добавить материал и получить бесплатное свидетельство о публикации в СМИ
Эл. №ФС77-60625 от 20.01.2015
Инфоурок / Другое / Конспекты / Қазақ тілі. Біздің аулада. 2 сынып.

Қазақ тілі. Біздің аулада. 2 сынып.

  • Другое

Документы в архиве:

Название документа б_зд_? аулада.docx

Поделитесь материалом с коллегами:

Сабақтың тақырыбы: Біздің аулада

  • Сабақтың тақырыбы біздің аулада

Сабақтың мақсаты: Тақырып б/ша байланыстырып сөйлеу дағдыларын дамыту, сөздік қорын байыту.

Жетістік критерийлер:

                                 С. 1.тақырыбына байланысты сөздерден сөйлем құрастыра алады.

                                      2.Төмен дәрежелі сұрақтарға жауап береді.

                                 В. 1.Шағын әңгіме құрастырады.

                                     2.Бір – бірімен диалогқа түседі.

                                 А.1.Жоғары дәрежелі сұрақтарды құрастырып, жауап бере алады.

                                     2.Әңгіме құрастырып, мазмұнын айтады.

Негізгі дерек көздер: оқулық қазақ тілі.2сынып, А.Қайырбекова. Түрлі түсті маркерлер, А3 қағазы, бағалау парақтары.

Сабақ кезеңдері

Уақыт

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушылардың

іс-әрекеті

Дерікті көздер

1.Ұйымдастыру кезеңі:

 

 

 

 

 

 

 

3 мин

1.   Амандасады.

2.   Психологиялық дайындық.

3.   Сыныптағы кезекшімен сұхбат жүргізеді.

-Бүгін  сынып түгел ме?

 -Сабаққа дайындық қандай дәрежеде?

4.   Үй тапсырмасын  тексереді:

5.   Ыстық орындық/өткен жаңа сөздер

 

Оқушылар  қол алысып бір-біріне тілек айтады.

Амансын ба, Алтын күн!

Амансын ба, Көк аспан!

Сабағымызды бастаймыз,

Жалқулықты тастаймыз.

 

Берілген үй тапсырмасын айтады, бір-бірін тыңдайды

Оқулық.

Қазақ тілі.

2- сынып.

А.Қайырбекова.

Алматы «Атамұра» 2013

 

Кіріспе бөлімі.

Қызығушылықты ояту.

Білу

 

3 мин

Интербелсенді тақтада:

  76-бет 1-т-ма

суретт көрсетіледіжазылған:(жаңа тақырыпты ашу мақсатында)

-Сенің аулаң да балалар ойнайды ма?

 – Қалай?

 - Сені не таңғалдырды?

- Жұптасыңнан сұрашы?

Презентация көру/ауладағы ойын түрлері

Оқушылар сұрақтарға жауап береді.

жұптасымен сұхбатқа түседі

презентация

 

Мағынаны тану

Түсіну

5 мин

Сабақтың жаңа сөздерімен таныстырады, сөз тіркестерін құрастырады.

Сөздік:

жақсы көремін

сүйікті

футбол алаңы

топтасып ойнау

Дәптерге жазады/жуан,жіңішке дыбыстарды ажыраталы/,сөз тіркестерін құрастырады.

Мультимедиалық құрал. Қазақ тілі. 2- сынып.

А.Қайырбекова Алматы «Атамұра» 2013

 

 

 

Қолдану

18 мин

  Инсерт әдісі.

Оқушыларға мәтінді  береді,тапсырмалармен таныстыру.

Біздің аула бар. Аулада біз ... ойнаймыз. ...

77-бет 2-т-ма

77-бет 3-т-ма

78-бет 5-т-ма

Сергіту сәті

Мәтін бойынша  берілген тапсырманы орындайды. Оқушы өзі оқиды, түсінеді. Жұппен алмасып,жұмыстарымен бөліседі.

Оқушылар өзін, жұбын  тексереді.

 

Бейнероликтегі жаттығуды қайталайды

 

Мәтін таратылады

Бағалау парағы

Талдау

8 мин

5 сұрақ әдісі.

78-бет 4-т-ма

 

Оқушылар өздері орындайды,жұппен ақылдасады,топта талқылайды. Бір-бірінің пікірін тыңдайды.

 

Оқулық.

Қазақ тілі.

2- сынып.

А.Қайырбекова.

Алматы «Атамұра» 2013

 

Жинақтау

5 мин

Жиынтық (суммативті) бағалау

Тест жұмысы.

6-модуль.Менің сүйікті ойыншығым

Әр оқушы  тест сұрағына жауап береді. Жауаптармен алмасып, жұптарын тақтадағы кілт арқылы тексереді.

 

Интерактивті тақта.Тест сұрақтары.

Тақтада тест кілті /пердемен жабық болады

Бағалау

3 мин

Оқушылардың  бағалауын тыңдайды.

Не  білдім? Не білгім келеді ? Нені білемін ? сұрақтарына жауап беру үшін стикер толтыртады.

Әр оқушы  өз ойын айтады.Өзін,жұбын,тобын бағалайды.

Оқушылар   толтырылған   стикерлерді   тақтаға іледі.

 

стик

Сабақтың әдіс- тәсілдері: «Ыстық орындық» әдісі, «5 сұрақ» әдісі



Автор
Дата добавления 08.01.2016
Раздел Другое
Подраздел Конспекты
Просмотров240
Номер материала ДВ-314221
Получить свидетельство о публикации