Сабақтың
тақырыбы:
Бұл
кім?
|
Мектеп:
№1 Успен ЖОББМ
|
Күні:
|
Мұғалім:
Арынова Азима
|
Сынып:
1
|
Қатысқан:
|
Қатыпағандар:
|
Сабақта
меңгерілетін
дағдылық
мақсаттар
|
1.1.2.1
Күнделікті өмірде қолданылатын таныс сөздердің
мағынасын
түсіну
1.2.3.1
Сұхбаттасын түсіну және түрлі тәсілмен әрекет
жасау,
этика нормаларын сақтап жауап беру
|
Сабақ
мақсаттары
|
Барлық
оқушылар білуге тиісті:
Тақырып
туралы біледі
|
Оқушылардың
көпшілігі білуге тиіс:
Ысалдар
келтіре алады
|
Кейбір
оқушылар білуге тиіс:
Қосымша
парақшалармен жұмыс істейді
|
Бұрыннан
бар білімдері
|
Тапсырмаларды
сатылай кешенді талдауды біледі.
|
Жоспар
|
Жоспарланған
уақыттар
|
Жоспарланған
уақыт (жаттығулар)
|
Ресурстар
|
Басталуы
|
Ұйымдастыру
кезеңі
«Менің көңіл-күйім» жаттығуы
Мақсаты:
оқушылардың көңіл-күйін игере білуге және басқаруға, қадағалауға, дұрыс
бағалай білуге тәрбиелеу Алдарыңдағы бланкіге өз көңіл-күйлеріңді суреттеп
салыңдар
.
Қызығушылықты
ояту
Таныстырылым
|
Таныстыры
лым,
суреттер.
|
Ортасы
|
Жаңа
сабақ
Оқулықта
берілген тапсырмаларды орындау.
Түсіндіру.
Топтық,
жеке жұмыс жүргізу.
Діптермен
жұмыс.
Аудио
материалдарды тыңдау.
|
Оқулық,
дәптер, үлестірмелі парақшалар, флипчарт.
|
Сергіту
сәті
|
Тереңдет
ойыңды,
Тiк
ұста бойыңды.
Құстарға
ұсайық,
Қалықтап
ұшайық.
Шық
алға оң қанат,
Шық
алға сол қанат,
Шаршаған
кездерде
Қонайық
жорғалап.
|
Сергіту
жаттығуы жазылған парақша
|
Аяқталуы
|
«Автор
орындығы»
|
Сөздік
жұмысын жүргізу.
|
Үйге
тапсырма: мазмұндау.
|
Дифференциациялау
оқушыларға мейлінше қолдау
көрсетуді
қалай жоспарлайсыз?
Қабілетті
оқушыға тапсырманы
қалайша
түрлендіресіз?
|
Бағалау
– оқушы білімін
тексеруді
қалайша
жоспарлайсыз?
|
Пәнаралық
байланыс –
Денсаулық
пен қауіпсіздікті
тексеру,
АКТ
|
Рефлексия
Сабақтың
мақсаты
мен оқу
міндеттері
анық па?
Бүгін
оқушылар не
үйренді?
Сабақ
қалай өтті,
қандай
деңгейде
өтті?
|
Бүгінгі сабақ кызықты болды ма?
|
Дифференциялау
жоспарым
жүзеге
асты ма?
Тапсырмалары
сәйкес
болды ма?
Уақыт
дәлдігі қалай
болды?
Жоспарыма
қандай
өзгерістер
енгіздім?
|
Оқыту
үшін бағалау және оқуды бағалау
|
Қорытынды бағамдау
Қандай екі нәрсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?
1: Оқушыларды сабақтың әр кезеңінде бағалау.
2: Дарынды және үлгерімі төмен оқушылардың ерекшелігіне көңіл
бөлу.
Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алады ( оқытуды да, оқуды да
ескеріңіз)?
1: Сабақтың нәтижесіне көңіл бөлу.
2: Рефлексия.
Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің
келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетін не білдім ?
|
|
|
|
|
|
|