Добавить материал и получить бесплатное свидетельство о публикации в СМИ
Эл. №ФС77-60625 от 20.01.2015
Инфоурок / История / Рабочие программы / Қазақстан тарихы (факультативті сабақ) ҰБТ-ге дайындық

Қазақстан тарихы (факультативті сабақ) ҰБТ-ге дайындық

  • История

Поделитесь материалом с коллегами:

Пәні:

Сыныбы:

Мерзімі:

Қазақстан тарихы (факультативті сабақ)

11 «А» сынып І топ. (оқу үлгерімі жақсы оқушылар)

15. 10. 2015 жыл

Тақырыбы:

ҰБТ-ге дайындық


Мақсаты

  1. 2015 жылғы ҰБТ-дің нәтижесін талдау;

  2. ҰБТ - ден жоғары бал алудың әдістерін зерттеу және меңгеру;

  3. Мектеп мұғалімдерімен тәжірибе алмасу;

  4. Тарихи тұлғалардан қателіктер жібермеу, тұлғаларды, кезеңдерді бөлгенде кемшіліктер жібермеу.

Күтілетін нәтиже

2016 жылғы Ұлттық Біріңғай Тестілеуде оқушыларды «5» деген бағаға дайындау, дағдылау.

Модульдер қолданылуы

АКТ”, “Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету”, “Оқытуды басқару және көшбасшылық”.

Қолданылатын әдіс – тәсілдер

Мәтінмен жұмыс, 2012, 2013, 2014, 2015 жылғы тестермен жұмыс, оқулықпен жұмыс, қатемен жұмыс

Қолданылатын ресурстар

Маркерлер, портреттер, тақта, стикерлер, ноутбук, тест кітапшалары, оқулық.

Ұйымдастыру кезеңі

Оқушыларға тест жұмыстарын беру, бір нұсқа немесе әр-түрлі нұсқа.

20 минут (негізі ҰБТ ережесі бойынша 42 минут беріледі)

Оқушылардың мұндағы мақсаты берілген тест сұрақтарына уақытын үнемді түрде пайдалану.

Сабақ кезеңдері

Тапсырма

Мұғалімнің іс - әрекеті

Оқушылардың іс - әрекеті

Тесттерді жинау

Тесттерді жинап алып, қасындағы немесе кез-келген оқушыға, мұғалім алып тексеру.

Бір-бірін бағалау (бағалау ережесі тест жұмысында көрсетілген ҰБТ ережесі бойынша)

5 минут

Тиісті бағасын қою, немесе оқушы қателігін түсіндіру

Мұғалім берген бағамен немесе ескертумен келісетінін немесе келіспейтінін жеткізу. (Сұрақтар қою)

Тесттерді тарату

Қатемен жұмыс

20 минут

Қате көп жіберген немесе өз еркімен тестті оқушыларға оқыту

Оқушылар алдарындағы тестерді кезек-кезек оқып қай жерден қате жібергендерін түсіну.











Пән мұғалімдерінің жиі жіберін қателіктері

Оқушылардың қатіліктері

Мектеп әкімшілігіне ұсыныс

  1. Тарихи кезеңдерді ажырата алмау. (4 кезең)

  2. Мәтінмен жұмысты тереңдету.

  1. Бақылау (пробный) немесе мұғалім берген тесттерді тыңғылықты мән бермеуі.

  2. Уақытын үнемді пайдалана алмауы.

  3. Немқұрайлығы.

  1. Ата-аналармен жұмыс күшейтілсе. (жыл соңында ғана сезінеді ҰБТ тапсыратынын немесе мамандық таңдау мәселесі)

  2. Оқушыларға психологиялық көмектің жеткіліксіздігі.

  3. Негізгі пән мұғалімдеріне моралдық көмек күшейтілсе (бірнеше оқушының «3» деген баға алуы мұғалім сапасының төмендігін білдірмейді

  4. Ата-аналар бақылау (пробный) тестін бақыласа. (жауапкершілігі артуы мүмкін деген болжам)



















Мұғалім: Аяған Нұржан Алдоңғарұлы

Автор
Дата добавления 25.02.2016
Раздел История
Подраздел Рабочие программы
Просмотров58
Номер материала ДВ-483151
Получить свидетельство о публикации