Добавить материал и получить бесплатное свидетельство о публикации в СМИ
Эл. №ФС77-60625 от 20.01.2015
Инфоурок / Информатика / Рабочие программы / "Бағалау туралы" коучинг жоспары

"Бағалау туралы" коучинг жоспары



Внимание! Сегодня последний день приёма заявок на
Международный конкурс "Мириады открытий"
(конкурс сразу по 24 предметам за один оргвзнос)


  • Информатика

Поделитесь материалом с коллегами:

Тақырыбы: Оқу үшін бағалау және оқуды бағалау..

Мақсаты: Бағалаудың түрлері туралы мағлұматтар беру және тәжірибеде қолдануға үйрету.

Мұғалімдер үшін табыс критерийлері: Оқушылардың сапалы білім алуына әділ бағалаудың маңыздылығын біледі және сабаққа деген қызығушылығын арттыру үшін қолданатын бағалаудың түрлерінің қыр-сырын үйренеді.

Ресурстар: Интербелсенді тақта, флипчарт, маркерлер, үлестірме материалдар, түрлі-түсті қағаздар.

Барысы

Барысы:

Жұмыс түрі

Мұғалім әрекеті

Күтілетін нәтиже

уақыты

қосымша

ресурстар

Ұйымдастыру кезеңі


Топқа бөлемін

Әріптестердің арасындағы қатынасты жақсартады.


3

Әртүрлі суреттер

Флипчарттар Көрсетілімдер

1.Сабақтың тақырыбымен танысады.

Слайдтың көмегімен.





АКТ –ны қолданамын.



hello_html_188db765.png











АКТ ны қолданамын.


Оқу үшін бағалау және оқуды бағалау.

3


2. Аққаланың суретінF:\Новая папка\getImage.jpg салу

Аққаланың суреттерін салады. Суреттерді әр топ мүшелеріне береді және өздерінше бағалайды. Соңында коуч өз бағасын береді. Топ мүшелері арасында келіспеушіліктер бағалау тәртібінен кейін шешіледі.

5

Парақтар, түрлі- түсті фламастерлер.

3.Бағалаудың түрлері мен оларды қолдану тәртіптері туралы мағлұматтар беремін.


Әріптестер бағалаудың бірнеше түрлерімен танысады және олардың әрқайсысын өздерінің қиялшылдығына байланысты түрлендіре отырып, қолдана алатындығын біледі.

7














4 Үш торайдың үш түрлі үйлерін бағалау.

АКТ ны қолдана отырып, торай лардың үйлерін көрсетемін. Ашық – жабық сұрақтар қоя отырып, , оларды бағалауға түрткі жасаймын.

Әріптестер торайлардың үйлерін бағалау тәртібі бойынша бағалайды. Өз бағалау себептерін айтады.

F:\Новая папка\скачанные файлы (1).jpg




7

Бағалау парақтары

5.Сергіту сәті.

Әріптестерді топқа бөліп, көрсетілген ырғақпен билеуге жағдай жасаймын.

Үш топтан бір адам шығып ерекше қимылмен билейді. Қалғандары да сол ырғақты салады. Үш топ әр топтың би ырғақтарына баға береді.

5








Музыка




6Астананың келешектегі ерекше ғимараттарының үлгілегін құрастырады

Әріптестерге өз ойларын ортаға салып, ерекше ғимараттар тұрғызуға түрткі жасаймын.

Танымдық көкжиектері кеңейеді. Ынтымақтаса отырып керемет үлгілер құрастырады. Олардың сын тұрғыда ойлау және ерекше идеялар туындау қабілеті артады.

hello_html_m690ae8ec.pnghello_html_3102a603.png


15

Плакаттар, түрлі түсті парақтар, желімдер мен қыстырғыш -тар.

7.Әр топ өз жұмыстарын қорғайды және бір бірін бағалайды.

Ашық-жабық сұрақтар қоямын. Вербальды және вербвльды емес қолдау көрсетемін.

Әріптестер топтық, жұп тық, критериалды бағалауды қолдануды тәжірибеде қолданады .

10

макеттер.

8. Екі жұлдыз бір тілек

Әр топ бір-бірлерін бағалайды.

Сабақтарында қолданылатын іс-әрекетпен танысады.

5

жұлдызшалар

9. Қорытынды кеңес Ой қорыту.

Ой толғау жасауға түрткі жасаймын.

Бағалаудың түрлерінің ерекшеліктерін түсінеді.

5

Кері байланыс парағы

10.Кері байланыс

Кері байланыс парағын және стикерлер таратамын

Күнделікті сабақтарынан кейін қолдануға болатын іс-әрекетті үйренеді.

5

Стикерлер.













57 вебинаров для учителей на разные темы
ПЕРЕЙТИ к бесплатному просмотру
(заказ свидетельства о просмотре - только до 11 декабря)

