- 03.10.2020
- 434
- 0
Курсы
Другое
Сабақтың тақырыбы: Қосу мен азайту
Сабақтың мақсаты: Балаларға 8 санын қосу және азайтуды меңгерту.
Негізгі мақсаты: 8 санын қосып және азайтуды үйрету. Шапшаң және тез шығаруға баулу. Сыни тұрғыдан ойлауға және шығармашылық қабілетін дамыту.
Табыс критерийлері: Оқушылардың өз ойларын еркін айтуға, дәлелдей білуге дағдыландыру. Шапшаң және тез шығаруға қалыптастыру. Өзара ынтымақтастыққа, шапшаң және сыни ойлай білетін тұлға қалыптастыру.
Дерек көздер: Математика оқулығы, Атамұра 2010 ж. Электрондық оқулық. Суреттер, мозайка, таяқшалар.
Модельдердің кіріктірілуі: СТО, АКТ, ДО, КБ. ЖӘТ.ЖЕ.
Қолданылатын әдіс - тәсілдері: Топтық жұмыс, топтастыру, күлтелер құрастыру, ой қозғау.
уақыт |
Сабақ барысы |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқышының іс-әрекеті |
2мин |
Ұйымдастыру кезеңі. |
Сәлемдесу. Балалар топқа бөлініп отырғызу.
«Топтастыру» әдісі арқылы тор көздегі сандар қосындыларын тауып, жазады.
|
Сәлемдеседі. Топқа бөлініп отырады.
Тор көздегі сандарды табады. |
8-10 |
Мағынаны тану
|
Күлте құрастыру ойынын ойнату. 8-санына байланысты есептер беріледі 4 топқа
|
Күлте артындағы есептерді шығару |
20-25 |
Жаңа сабақ
Сергіту сәті
|
Оқулықпен жұмыс Сегіз санын қайталау 1-мысалдың мәнін табу 8+8= 9+8= 16-8= 17-8= 8+9= 8+7= 17-9= 15-8= 4 топқа беріледі.
2-мысал Теңдеулерді шеш Тақтамен жұмыс Х+8=17 17-Х=8 Х-8=9 7+Х=15 4 топ орындайды.
3-есеп
1-топ Шартын құрады
2-топ жауабын жазады
3-топ сөйлем құрайды
4-топ көрініс көрсетеді
Шөжелерім
4-мысал
8+а а=20, 21, 9 а-8 а=28, 29, 7.
6-мысал Фигураларды сыз
1 - топ: Төртбұрыш (тік төртбұрыш та, шаршыда емес)
2 - топ: тік төртбұрыш (шаршы емес)
3 – топ: шаршы
4 - топ: Бұл фигураларға не ортақ екенін айтады.
Венн диаграммасы
Фигураларды жабыстырып аттарын жазады. Не ортақ екенін дәлелдейді
|
Қайталайды, табады
Тақтамен жұмыс жасайды
Есепті шығарады
Билеу
Өзіндік жұмыс
Логикалық тапсырманы орындайды
Дәлелдеу |
3 |
Қортындылау
Шығармашылық тапсырма Таяқшалар арқылы шаршы құрастырады.
|
Сұрақ-жауап әдісі арқылы пысықтау
2 таяқшаны алып тастау арқылы бірдей 7 шаршы шығарып ал |
Жауап беру
Әр топ өз бетінше орындайды |
2 |
Үй жұмысы
|
5 – есеп А) есеп шығару, эссе жазып келу В) есеп шығару, мақал-мәтелдер С) есеп шығару, сурет салу
|
Талдау
|
2 |
Рефлексия |
Кері байланыс |
Стикер |
1 |
Бағалау |
Бағалау |
|
Настоящий материал опубликован пользователем Жусіпова Сауле Жорабеккызы. Инфоурок является информационным посредником и предоставляет пользователям возможность размещать на сайте методические материалы. Всю ответственность за опубликованные материалы, содержащиеся в них сведения, а также за соблюдение авторских прав несут пользователи, загрузившие материал на сайт
Если Вы считаете, что материал нарушает авторские права либо по каким-то другим причинам должен быть удален с сайта, Вы можете оставить жалобу на материал.
Удалить материалбастауыш сынып мугалімі
Алгебра пәнінен "Алгебралық бөлшектерді қосу және азайту" тақырыбы бойынша 7-сыныпқа арналған жұмыс парағы. 7-сыныптарды оқытатын математика пәні мұғалімдеріне арналған. Жеке оқытумен айналысатын мұғалімдердің пайдалануына жарамды.
Курс повышения квалификации
Курс повышения квалификации
36 ч. — 144 ч.
Курс профессиональной переподготовки
500/1000 ч.
Курс повышения квалификации
36 ч. — 180 ч.
Еще материалы по этой теме
Смотреть
Рабочие листы
к вашим урокам
Скачать
Бұл бастауыш сыныптары бойынша математика пәнінен өтілген сабақ жоспары.
Сабақ балаларға 8 санын қосу және азайтуды меңгерту мақсатында өтілді.
Негізгі мақсаты: 8 санын қосып және азайтуды үйрету. Шапшаң және тез шығаруға баулу. Сыни тұрғыдан ойлауға және шығармашылық қабілетін дамыту.
Табыс критерийлері: Оқушылардың өз ойларын еркін айтуға, дәлелдей білуге дағдыландыру. Шапшаң және тез шығаруға қалыптастыру. Өзара ынтымақтастыққа, шапшаң және сыни ойлай білетін тұлға қалыптастыру.
СТО, АКТ, ДО, КБ. ЖӘТ.ЖЕ модульдері кіріктірілген. Топтастыру әдісімен өтіледі.
7 354 547 материалов в базе
Вам будут доступны для скачивания все 333 075 материалов из нашего маркетплейса.
Мини-курс
3 ч.
Мини-курс
2 ч.