Найдено 66 материалов по теме
Предпросмотр материала:
Бекітемін:
Оқу ісінің меңгерушісі:
|
Сабақтың тақырыбы |
Белгісіз қосылғышты табуға берілген есептер |
||
|
Сабақтың мақсаты |
Топппен,жұппен жұмыс жасай білуге дағдыландыру. |
||
|
Әдіс тәсілдер |
Ой қозғау,, постер қорғау |
||
|
Күтілетін нәтиже |
Белсенді іс-әрекет жасауға дағдыланады. Оқушылар топпен жұмыс жасауға,орындауға дағдыланады. Өзара бағалауға үйренеді. |
||
|
Бағалау |
Бағдаршам арқылы мадақтау. |
||
|
Барлығын қосқанда |
Тренинг,топпен жұмыс, деңгейлік тапсырма, кері байланыс |
||
|
Кіріспе |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
|
|
Тренинг: «Дене мүшелерін ояту» Сәлем көздер Сәлем мұрын Сәлем мойын Сәлем құлақтар Сәлем қолдар Сәлем аяқтар
1,2,3 сандары арқылы топқа бөлу |
Балалардың қызығушылықтарын арттыру мақсатында жаттығу жасалады.
Оқушылар өздері қалаған сандар арқылы топқа бөлінеді
|
||
|
1- Тапсырма |
11 санының құрамы
6 5 7 4
|
Оқушылар өздері санның құрамын табады
|
|
|
2-тапсырма |
Мәтін бойынша 3 топқа есеп құрастыру беріледі, сол бойынша әр топ өздері қорғайды |
Оқушылар өздері есеп құрастырады,әр топтан бір оқушы қорғайды ,топттар бірін-бірі бағдаршам арқылы бағалайды.
|
|
|
|
Сергіту сәті |
|
|
|
3-тапсырма |
Есеп 3 Сурет бойынша есеп құрастыру |
3 топқа есеп беріледі,өздері құрастырады,қорғайды |
|
|
Дәптермен жұмыс 5-тапсырма |
Тапсырма 5 Өз беттерімен орындау |
Өздері орындап,тексерту |
|
|
6-тапсырма |
Тура теңдік және тура теңсіздіктер болатындай қалдырылған сандарды жаз. Дидактикалық тапсырма. 1.Галстуктерді орналастыру
|
||
|
Жинақтау кезеңі |
Сонымен бүгінгі сабақтан біз не үйрендік ,балалар!
|
||
|
Сабаққа рефлексия жасау
|
(балаларға күн және бұлттың суреттері таратылады,сол арқылы бүгінгі сабақты түсінген,түсінбегендерін көрсетеді.) Бүгінгі сабақ ұнады ма?
|
||
|
Қорытынды |
Үйге тапсырма : 5-тапсырма 4 бағаны Мұғалім бекіту сұрақтарын қояды. Оқушылар жеке жауап береді Сабақ соңында кері байланыс жүргізіледі.
|
||
Ынтымақтастыққа тәрбиелеу,
В каталоге 6 544 курса по разным направлениям