Инфоурок / Начальные классы / Конспекты / Әдебиеттік оқу 4-сынып. Тақырыбы: Терең су
Обращаем Ваше внимание: Министерство образования и науки рекомендует в 2017/2018 учебном году включать в программы воспитания и социализации образовательные события, приуроченные к году экологии (2017 год объявлен годом экологии и особо охраняемых природных территорий в Российской Федерации).

Учителям 1-11 классов и воспитателям дошкольных ОУ вместе с ребятами рекомендуем принять участие в международном конкурсе «Законы экологии», приуроченном к году экологии. Участники конкурса проверят свои знания правил поведения на природе, узнают интересные факты о животных и растениях, занесённых в Красную книгу России. Все ученики будут награждены красочными наградными материалами, а учителя получат бесплатные свидетельства о подготовке участников и призёров международного конкурса.

ПРИЁМ ЗАЯВОК ТОЛЬКО ДО 21 ОКТЯБРЯ!

Конкурс "Законы экологии"

Әдебиеттік оқу 4-сынып. Тақырыбы: Терең су

библиотека
материалов

Сабақ тақырыбы: Әдебиеттік оқу 4-сынып.Терең су Әдебиеттік оқу


Сабақ мақсаты: - Мәтіннің мазмұнын оқушыларға меңгерту,өз ойларын ашық айтуға және сабақта ашық сұрақтар қоюға үйрету.


Сергіту сәті «Әкем маған»

Жаңа жыл кеші. Әкем анама сағат әперді. (екі жаққа иіліп тұрады)

Әкем әжеме еттартқыш әперді (қолын айналдырады)

Әкем қарындасыма көзді ашып тұратын қуыршақ әкелді

Әкем маған солдат (жүру) әперді

Төрт іс-әрекетті бір мезгілде жасау.


Сабақтың міндеттері:

  • Оқушыларды сыни тұрғыдан ойлауға, еркін сөйлей білуге, өз ойын жеткізе білуге, ортақ шешім шығаруға баулу;

  • Танымдық белсенділіктерін арттыру, қорытындылай алу, талдау жасау қабілеттерін дамыту;

Сабақ түрі: Жаңа сабақ

Модульдер: СТОү, ТжДОЖ, , ОЖЕСО, оқыту және оқудағы жаңа тәсілдер, оқытудағы басқару және көшбасшылық, оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.

Әдіс-тәсілдері: «Ыстық үнтаспа»

Дереккөздер: оқулық, маркер, А4 қағаз, бағалау парағы

Сабақ кезеңдері

Кіріктірілген модульдер

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті


СТОү, диалогтық оқыту, оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау, ОЖЕСО

ДЖИГСО тәсілімен топқа бөлу. Тақырыпқа шығу үшін «балық, көл» туралы жұмбақ жасырылады


Сабақпен байланысын анықтауға бағытталған сұрақтар қоямын:

-Кім балық ұстап көрді?

-Балықтың түрлері қандай?

-Көлге шомылғандарын бар ма?

Арық деген сөзді естігендерін бар ма?


Бағалау парағын таратамын. Түрлі-түсті шеңбер арқылы өздерін бағалауға жетелейді.

Өздерін бағалайды, түсінбей қалғандарға жедел көмек беріледі.

Жасыл түс- түсіндім, сары-жартылай түсіндім, қызыл-түсінбедім.


диалогтық оқыту, оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау, басқару және көшбасшылық

Тапсырма:

1-топ. Сахналайды

2-топ.Постер қорғайды

Рөлге бөліп сахналайды

Сурет салады.


Диалогтық оқыту

Екі топ бір-бірлеріне ашық сұрақтар дайындайды

Ашық сұрақтарға жауап береді

Бағалау

Рефлексия

оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау басқару және көшбасшылық

Рефлексия: «Ыстық үнтаяқ»






Бір оқушы ыстық үнтаяқ арқылы сабақты бекітуге байланысты сұрақтар қояды



Әр топтың мүшесі оқушыларды бағалайды.












Самые низкие цены на курсы переподготовки

Специально для учителей, воспитателей и других работников системы образования действуют 50% скидки при обучении на курсах профессиональной переподготовки.

После окончания обучения выдаётся диплом о профессиональной переподготовке установленного образца с присвоением квалификации (признаётся при прохождении аттестации по всей России).

Обучение проходит заочно прямо на сайте проекта "Инфоурок", но в дипломе форма обучения не указывается.

Начало обучения ближайшей группы: 25 октября. Оплата возможна в беспроцентную рассрочку (10% в начале обучения и 90% в конце обучения)!

Подайте заявку на интересующий Вас курс сейчас: https://infourok.ru
