332214
столько раз учителя, ученики и родители
посетили сайт «Инфоурок»
за прошедшие 24 часа
+Добавить материал
и получить бесплатное
свидетельство о публикации
в СМИ №ФС77-60625 от 20.01.2015
Дистанционные курсы профессиональной переподготовки и повышения квалификации для педагогов

Дистанционные курсы для педагогов - курсы профессиональной переподготовки от 6.900 руб.;
- курсы повышения квалификации от 1.500 руб.
Престижные документы для аттестации

ВЫБРАТЬ КУРС СО СКИДКОЙ 50%

ВНИМАНИЕ: Скидка действует ТОЛЬКО сейчас!

(Лицензия на осуществление образовательной деятельности № 5201 выдана ООО "Инфоурок")

ИнфоурокИностранные языкиРабочие программы"Диалог тәсілін сабақта қолдану" тақырыбының қысқа мерзімді жоспары

"Диалог тәсілін сабақта қолдану" тақырыбының қысқа мерзімді жоспары

Напоминаем, что в соответствии с профстандартом педагога (утверждён Приказом Минтруда России), если у Вас нет соответствующего преподаваемому предмету образования, то Вам необходимо пройти профессиональную переподготовку по профилю педагогической деятельности. Сделать это Вы можете дистанционно на сайте проекта "Инфоурок" и получить диплом с присвоением квалификации уже через 2 месяца!

Только сейчас действует СКИДКА 50% для всех педагогов на все 111 курсов профессиональной переподготовки! Доступна рассрочка с первым взносом всего 10%, при этом цена курса не увеличивается из-за использования рассрочки!

ВЫБРАТЬ КУРС И ПОДАТЬ ЗАЯВКУ
библиотека
материалов
Скачать материал целиком можно бесплатно по ссылке внизу страницы.

Тақырыбы: Диалогтік оқыту.

Мақсаты: Диалогтік оқытудың тәртібін үйрету.

Мұғалімдер үшін табыс критерийлері:

1. Диалогтік оқытудың түрлері мен білім берудегі маңыздылығын біледі..

2. Оқушымен әңгімелесу кезінде дұрыс сұрақ қою тәртібі мен оқушыны сын тұрғысынан ойлауға түрткі жасау тәртібін үйренеді..

Ресурстар: Интербелсенді тақта, флипчарт, маркерлер, үлестірме материалдар, пазлдар, бейнекөрсетілімдір.

Барысы

Барысы:

Жұмыс түрі

Коучтің әрекеті

Күтілетін нәтиже

уақыты

қосымша

ресурстар

Ұйымдастыру кезеңі


Топқа бөлемін

Әріптестердің арасындағы қатынасты жақсартады.


3

пазлдар

Көрсетілімдер

1.Бейнекөрсетілім-дер көрсетемін.

Интербелсенді тақтаның көмегімен



Ашық-жабық сұрақтар қоямын. Ауқымды жауап беруге түрткі жасаймын.





Диалогтік оқытудың түрлері мен оны оқыту кезіндегі дұрыс қолдана алу тәртіптері мен ерешеліктері туралы мағлұматтар береді.


Коучинг сабақтың не туралы екендігі туралы ой қалыптастырады.

7

Бейнекөрсеті -лімдер

2. Сабақтың тақырыбын ашуға түрткі жасаймын.










Бейнекөрсетілімдердің желісімен диалогтің түрлері мен оның адамдар үшін маңыздылығы туралы өз ойларын айтады.Әріптестер егіздер туралы бейнекөрсетілімдегі екі баланың не туралы сөй-лескендері туралы көрсетілім көрсетеді.

10

.

3.Диалогтік оқыту туралы мағлұматтар


Әріптестер диалогтік оқытудың түрлері мен дұрыс сұрақтар қою тәртібі туралы мағлұматтар алады. Оқушыға дұрыс сұрақтар қоя отырып, жауап алу үшін қанша уақытқа дейін күту керектігін және басқа оқушыларды осы диалогқа қалай тарту керектігі туралы мағлұматтар алады.

7

Слайдтар


4. Сергіту сәті.

.Музыка мен бейнебаян көсетеді.

Әріптестер бейнебаян бойынша сергіту сәтін жасайды.


3

Бейнебаян

5. Әңгіменің түрлеріне байланысты тренинг жасайды.

Әр топтың тренингке белсене араласуына жағдау жасайды..Вербальды және вербальды емес қолдау көрсетеді.

Әр топтан бір мұғалім шығады және өздеріне бұйырған конверттерді алып, әңгіменің қай түрі келсе, соған байланысты топ мүшелерімен бірлесе отырып, диалог құрастырады және образға кіреді.

10






Парақтар, конверттер.

6 Екі жұлдыз бір тілек.

Әр топқа бағдар береді.

.

Әр топ бір-бірлерін бағалайды.

3

Жұлдыздар

7.Қорытынды кеңес Ой қорыту.

Ой толғау жасауға түрткі жасайды.




Коучинг сабақтан кейінгі диалогтік оқыту туралы өз ойларын ортаға салады.

5


8. Кері байланыс

Кері байланыс парағын және стикерлер таратамын

Күнделікті сабақтарынан кейін қолдануға болатын іс-әрекетті үйренеді

5

жұлдызшалар











Краткое описание документа:

Тақырыбы:  Диалогтік  оқыту.

Мақсаты:  Диалогтік  оқытудың  тәртібін  үйрету.

Мұғалімдер үшін табыс критерийлері:  

1.  Диалогтік  оқытудың  түрлері  мен   білім берудегі маңыздылығын  біледі..

2.  Оқушымен  әңгімелесу кезінде  дұрыс сұрақ  қою тәртібі мен  оқушыны сын тұрғысынан  ойлауға  түрткі жасау тәртібін  үйренеді..

Ресурстар: Интербелсенді тақта, флипчарт, маркерлер, үлестірме материалдар, пазлдар, бейнекөрсетілімдір.

Барысы

Барысы:

Жұмыс түрі

 Коучтің    әрекеті

Күтілетін нәтиже

уақыты

қосымша

ресурстар

Ұйымдастыру кезеңі

 

 Топқа  бөлемін

Әріптестердің  арасындағы қатынасты жақсартады.

 

 3

 пазлдар

                                                                             Көрсетілімдер

1.Бейнекөрсетілім-дер көрсетемін.

Интербелсенді тақтаның көмегімен

 

Ашық-жабық сұрақтар  қоямын.  Ауқымды  жауап  беруге түрткі жасаймын.

 

 

Диалогтік оқытудың  түрлері мен  оны  оқыту кезіндегі  дұрыс қолдана алу тәртіптері мен  ерешеліктері туралы мағлұматтар береді.

 

Коучинг  сабақтың   не туралы екендігі  туралы  ой  қалыптастырады.

7

Бейнекөрсеті -лімдер

2. Сабақтың  тақырыбын ашуға түрткі жасаймын.

 

 

 

 

 

Бейнекөрсетілімдердің желісімен  диалогтің түрлері мен  оның адамдар үшін маңыздылығы туралы өз  ойларын айтады.Әріптестер егіздер туралы бейнекөрсетілімдегі екі баланың не туралы сөй-лескендері туралы  көрсетілім  көрсетеді.

10

.

3.Диалогтік  оқыту туралы мағлұматтар

 

Әріптестер диалогтік  оқытудың түрлері мен дұрыс сұрақтар қою тәртібі туралы  мағлұматтар алады. Оқушыға дұрыс сұрақтар қоя отырып, жауап алу үшін қанша уақытқа дейін күту керектігін және  басқа оқушыларды  осы  диалогқа қалай тарту керектігі туралы  мағлұматтар алады.

7

Слайдтар

 

4. Сергіту сәті.

.Музыка мен бейнебаян көсетеді.

Әріптестер  бейнебаян бойынша  сергіту сәтін жасайды.             

 

3

 Бейнебаян

5. Әңгіменің  түрлеріне байланысты тренинг жасайды.

Әр топтың  тренингке белсене араласуына  жағдау  жасайды..Вербальды және вербальды емес  қолдау көрсетеді.

Әр  топтан бір мұғалім шығады және  өздеріне бұйырған  конверттерді алып, әңгіменің қай түрі келсе, соған байланысты топ мүшелерімен бірлесе отырып, диалог құрастырады және образға кіреді.

10

 

 

 

 Парақтар, конверттер.

6  Екі жұлдыз бір тілек.

Әр топқа бағдар береді.

.

Әр топ  бір-бірлерін бағалайды.

3

Жұлдыздар

7.Қорытынды кеңес Ой қорыту.

Ой толғау жасауға түрткі жасайды.

 

 

Коучинг сабақтан кейінгі диалогтік оқыту туралы  өз ойларын  ортаға салады.

5

 

8. Кері байланыс

Кері байланыс парағын және стикерлер  таратамын

Күнделікті  сабақтарынан кейін  қолдануға болатын іс-әрекетті  үйренеді

5

жұлдызшалар

 

 

 

 

 

 
