Рабочие листы
к вашим урокам
Скачать
1 слайд
Аты-жөні:Дуанбекова Айгүл Иманқұлқызы Санаты: ІІ Бітірген оқу орны: ҚарМУ Жұмыс орны : Ы. Алтынсарин мектеп-гимназиясы Қызметі: Бастауыш сынып мұғалім і
2 слайд
3 слайд
Мақсаты: Жануарлар әлемі туралы түсінік бере отырып, жаңа технологияны пайдалану арқылы балықтар, қосмекнділер және жорғалаушылардың көктемгі тіршілігі туралы түсінік беру. Тәрбиелік мақсаты: Жануарларды қорғауға, табиғатты сүюге, актерлік шеберлікке , бәсекелестікке, белсенділікке, жеке тұлға болып қалыптасуға тәрбиелеу. Дамытушылығы:Оқушылардың тақырыпты терең түсіну қабілетін дамыту, диалогтік оқытуын, өзіндік реттелуін , АҚТ мен жұмыс жасау қабілетін, шығармашылықтарын дамыту.
4 слайд
Сабақтың құрылымы: 1.Тақырыбы 2.Мақсаты 3.Жаңа технология: Білім берудегі Кембридждік әдіс-тәсілдер 3.Қолданылатын модульдер: Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету, диалогтік оқыту, бағалау, АҚТ, өзіндік реттелу, білім берудегі жаңа әдіс-тәсілдер 4.Стратегиялар:Қызығушылықты ояту, мағынаны тану, кубизм,семантикалық карта, Блум таксономиясы, инсерт,тест, венн диаграммасы 5.Көрнекіліктер: ребус, суреттер, интербелсенді тақта, маркерлер, плакаттар,ноутбук, қайшы, желім,ермексаз 6.Пәнаралық байланыс: Бейнелеу, информатика, еңбек, анатілі
5 слайд
7.Сабақ барысы 8. Топқа бөлу 9.Психологиялық дайындық 10. Үй тапсырмасын сұрау 11. Қызығушылықты ояту 12. Мағынаны тани білу 13. Оқулықпен жұмыс 14. Блум таксономиясын сатылай қолдану 15.Бағалау 16. Шығармашылық тапсырма 17. Жаңа сабақты бекіту 18. Ойын 19.Рефлексия 20. Үйге тапсырма 21. Оқыту үшін бағалау
6 слайд
Оқушыларды топқа бөлу. Суреттер бойынша қалай бөлінетіндерін өздері табады.
7 слайд
Топ ережесі: 1.Топ мүшесін сайлау 2.Топта ұялы телефондарды өшіру 3.Топта бірін-бірі тыңдау 4.Бір-бірінің пікірін тыңдау 5.Тыныштық сақтау, шуламау 6.Өзгенің пікірін тыңдау 7. Топтағы мүшелер қалыс қалмау 8.Ұжымдасып жұмыс жасау 9.Аз да болса пікірін айту 10.Тапсырманы аяқсыз қалдырмау
8 слайд
Топтың аттары І топ: Балықтар ІІ топ: Бақалар ІІІ топ: Жыландар
9 слайд
Психологиялық дайындық Күнім, күнім, күлімде, Шуағын шашып тұр әне! Жылуын шашып біздереге, Сабақты қане, бастайық Бестік баға алайық!
10 слайд
Смайликтерді таңдау
11 слайд
Үй тапсырмасын сұрау «Кубизм» әдісі І топ: Мазмұндау ІІ топ: Сәйкестендіру тесті ІІІ топ: Сурет бойынша әңгімелеу
12 слайд
қарға қарлығаш Жыл құстары сауысқан тырна қараторғай бүркіт қаз Ү й құстары тауық шымшық күркетауық Сәйкестендіру тесті
13 слайд
«Қай құстың дауысы?» Бейнероликтегі сюжеттердегі дыбыстарды тыңдап, құстардың дауысын ажыратады
14 слайд
15 слайд
16 слайд
17 слайд
18 слайд
14. Халық сөзі :(Қарлығаш жер бауырлап ұшсса – күн жаңбырлы болады.
19 слайд
11.Азықтық тағамдары :ет, жұмыртқа (үйрек, қаз, күркетауық).
20 слайд
Әр топ өздеріне берілген ребусты шешеді
21 слайд
Бунақденелілер Сүтқоректілер Құстар Балықтар Жорғалаушылар Қосмекенділер
22 слайд
23 слайд
Инсерт әдісі V «білемін» + «білгім келеді» ? «білдім» 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
24 слайд
25 слайд
Балықтар Желбезек арқылы тыныс алатын су жануарлары Табиғатта 22000 түр кездеседі Балықтарды зерттейтін ғылым - ИХТИОЛОГИЯ
26 слайд
Балықтарда жұп және жұпсыз қанаттары болады Балықтар құйрық қанаты
27 слайд
Көк акула Ұзындығы –3,8 м Салмағы – 90 кг. Балғабасты акула А К У Л А Л А Р Доғалтұмсықты акула
28 слайд
Алтын балық – Ұзынденелі Алтын балық
29 слайд
Қосмекенділер Салқынқанды жануарлар Желбезегі арқылы демалады Мойыны болмайды Тілдерінің ұшы артқа қайырылған Жұмыртқасын «уылдырық» дейді,суға шашады Суда, құрлықта да тіршілік етеді,тістері болмайды, екі құлағы, саусақтарында тырнақтары болады. Денесі суық болады
30 слайд
Тыныс алуы Сыртқы танау тесіктері Жұтқыншақ Көмекей Кеңірдек Ауа тамырлары Өкпесі шағын, іші ұяшықтардан тұрады Ауа қапшықтары Газ алмасу жүрмейді Ауаның сыйымдылығын арттырады Денесін жеңілдетеді Денесін қызып кетуден сақтайды
31 слайд
32 слайд
33 слайд
34 слайд
Сабақтың әдісі: Түсіндірмелі көрнекілік Сабақтың түрі: Зерттеушілік тұрғыдағы сабақ Сабақтың типі: Жаңа материалды оқып үйрену Жыландар
35 слайд
Сабақтың әдісі: Түсіндірмелі көрнекілік Сабақтың түрі: Зерттеушілік тұрғыдағы сабақ Сабақтың типі: Жаңа материалды оқып үйрену
36 слайд
Жорғалаушылар Кесіртке мен жылан жұмыртқасын күн көзі мол жерге салады Кесіртке мен жылан бунақденелілермен қоректенеді Жылан ұсақ құстар ды, тышқанды жейді
37 слайд
еенонееооооооооооооооооооооооооооооо Пайдасы Зиян келтіретін бунақденелілер- ді жеп құртады, терілерінен, сүйектерінен сәндік сувенирлер, тұрмысқа қажетті бұйымдар жасайды, дәрілер жасайды және тамақ ретінде пісіріп жейміз. Сондықтан оларды қорғау керек.
38 слайд
Синтез деңгейі Өзіндік реттелу І топ: Балықты мүсіндейді ІІ топ: Жыланды мүсіндейді ІІІ топ: Бағалайды
39 слайд
«Болжау» стратегиясы Егер менде алтын балық болса, мен не істер едім.......?!
40 слайд
Қолдану деңгейі І топ : Компьютер ден балық суретін салып бояйды ІІ топ: Бақа суретін салып бояйды ІІІ топ: Жылан суретін салып бояйды
41 слайд
Талдау деңгейі «Зигзаг» стратегиясы Әр топ бір-бірінің жұмыстарын талдайды және формативті бағалайды (шапалақтау, бас бармақты төмен түсіріп, қателерін айту)
42 слайд
ЖануарларҚұстарҚосмекенділерСүтқоректілер Сиыр + Торғай Қарлығаш Бақа Елік Тасбақа Қолтырауын Тырна
43 слайд
44 слайд
Рефлексия
45 слайд
Оқыту үшін бағалау (критерий бойынша) Балдық жүйемен
Рабочие листы
к вашим урокам
Скачать
6 654 986 материалов в базе
Настоящий материал опубликован пользователем Дуанбекова Айгуль Иманкуловна. Инфоурок является информационным посредником и предоставляет пользователям возможность размещать на сайте методические материалы. Всю ответственность за опубликованные материалы, содержащиеся в них сведения, а также за соблюдение авторских прав несут пользователи, загрузившие материал на сайт
Если Вы считаете, что материал нарушает авторские права либо по каким-то другим причинам должен быть удален с сайта, Вы можете оставить жалобу на материал.
Удалить материалВаша скидка на курсы
40%Курс повышения квалификации
36 ч. — 144 ч.
Курс повышения квалификации
72 ч. — 180 ч.
Курс повышения квалификации
36/72 ч.