Инфоурок / Математика / Другие методич. материалы / «Функцияның экстремумдерін табуға есептер шығару» Ашық сабақ. 10 сынып

«Функцияның экстремумдерін табуға есептер шығару» Ашық сабақ. 10 сынып

Напоминаем, что в соответствии с профстандартом педагога (утверждён Приказом Минтруда России), если у Вас нет соответствующего преподаваемому предмету образования, то Вам необходимо пройти профессиональную переподготовку по профилю педагогической деятельности. Сделать это Вы можете дистанционно на сайте проекта "Инфоурок" и получить диплом с присвоением квалификации уже через 2 месяца!

Только сейчас действует СКИДКА 50% для всех педагогов на все 111 курсов профессиональной переподготовки! Доступна рассрочка с первым взносом всего 10%, при этом цена курса не увеличивается из-за использования рассрочки!

ВЫБРАТЬ КУРС И ПОДАТЬ ЗАЯВКУ
библиотека
материалов

Сыныбы: 10

Сабақтың тақырыбы : «Функцияның экстремумдерін табуға есептер шығару»

Сабақтың мақсаты:

Білімділік, оқушылардың тақырып бойынша алған білімдерін тереңдетіп жинақтау, жүйелеу

Дамытушылық: Оқушының жеке қасиетін дамытып, логикалық ойлау қабілеті мен дағдыларын жетілдіру, белсенділіктерін арттыру.Сабаққа қызығушылықты қалыптастыру, ұзақ есте сақтауына көмектесу.

Тәрбиелік: Оқуға, саналы сезімге, жауапкершілікке, өз бетінше еңбектенуге тәрбиелеу

Сабақтың түрі: Аралас , ойын, қайталау толықтыру сабағы түрінде құрылды.



Сабақтың типі: Қорытындылау

Сабақтың әдісі: Оқыту құралдары мен жұмыс, топтық, ұжымдық жұмыс оқушылардың жеке ізденісі, оқу материалы бойынша өз бетімен ізденісі, репродуктивтік әдісі, дамыта оқыту.

Сабақ көрнектіліктері: Интерактивті тақта

Қосымша әдебиеттер: Әбілқасымова, Шойынбеков, Есенова, Жұмағұлова-

Алгебра және анализ бастамасы. 10-сынып Алматы

«Мектеп» -2006ж

И.П.Рустюмова,С.Т.Рустюмова Алматы-2010-

Оқу әдістемелік құрал

И.В.Егоркина Талапкер-2010 «Көкшетау»

KATEV-2009

Математикадан тест жинақтары

Сабақтың жоспары: 1.Ұйымдастыру кезеңі

2. Үй тапсырмасын тексеру

3. Өткен сабақты пысықтау

4. Есептер шығару

5. Оқушыларды бағалау

6. Сабақты қорытындылау

7. Үйге тапсырма беру

Сабақтың барысы:

1.Ұйымдастыру

2.Үй тапсырмасын тексеру

Тоқты. Мінезі жайдары, көпшіл,шыдамды, ойын ашық айта алады, оқымысты. (тест)

Торпақ. Қызу қанды, қайратты, көңілділігімен ортасына сыйлы, арманшыл.

Егіздер. Көп ақыл тыңдайды, ойға жықсылықты түйеді, қиялға берілгіш.

Шаян. Ізетті, ізденімпаз, білуге құштар, шығармашыл. (логика)

Арыстан. Көрікті көркем. Айналасына қайырымды, қамқоршы, көмекші, дарынды.

Бикеш. Сегіз қырлы, бір сырлы көңілі жазық талантты.

Таразы. Ұйымдастырушылық қабілеті бар, көпшіл, зиялы.

Сарышаян. Көкірегі ояу, өзгелерді сыйлай алады, жылы жүректі.

Мерген. Игілікті істі бастаушы, мұратына жетуге ынтық, жоспаршы

Тауешкі. Бір тұлға, тәкаппар, ортасына сыйлы сыр мінезді.

Суқұйғыш. Жарқын мінезді, көңілі таза, ізденгіш

Балықтар. Аңғал, сенгіш дегенмен өз ұпайына түгел ақылды жан.

Сабақты қорытындылау (өз ойымен).

Сабақты қорытындылау.

Оқушыларды бағалау

Үйге тапсырма беру (тест тапсырмалары бойынша 5 есеп шығару)
