Сабақ:
|
Мектеп:
|
|
Күні:
|
Мұғалімнің есімі:
|
|
Сынып : 4
|
Қатысқандар саны:
|
Қатыспағандар саны:-
|
|
Тақырыбы: Lesson 10. I want to be healthy.
|
|
Сабақ негізделген оқу мақсаты:
(мақсаттары)
|
·
Мәтіндегі жаңа сөздерге сипаттама беру;
·
Тақырыпты ашу;
·
Әділ бағалауға дағдыландыру
|
|
Сабақ мақсаттары:
|
Барлық оқушылар:
|
|
·
er және ere
қосарланған әріптерінің оқылу ережесімен танысу.
·
Сөйлеу, тың дау, оқу білігі мен дағдысын
жетілдіру.
·
«Have got» грамматикалық
құрылымын бекіту.
·
Сабақ тақырыбы бойынша оқу және тыңдау дағдысын
дамыту.
|
|
Оқушылардың басым бөлігі:
|
|
- Топтық,жұптық және жеке тапсырмалар
орындайды
|
|
Кейбір оқушылар:
|
|
- жеке тапсырмалар орындайды
|
|
Тілдік мақсат
|
Оқушылар:
•
Жаңа өткен тақырыпты зейінмен тыңдап, түсіну.
•
Тақырып бойынша берілген тапсырмаларды өз бетімен
орындау.
•
Топтық тапсырмаларды орындауда өз үлесін қосып,
сабақ барысында белсенділік таныту.
•
Ағылшын тілінде ауызекі оқи алады,топта өз
пікірін айта алады,керек мәліметтерді дәптерлеріне түртіп жазып ала алады.
|
|
Негізгі сөздер мен тіркестер:
Headache, sore throat, stomach ache, couth, medicine.
|
|
Сыныптағы диалог/жазылым үшін пайдалы
тілдік бірліктер:
Have got/ Has got Haven`t got/ hasn`t got Have you got?/
has she got?
|
|
Талқылауға арналаған тармақтар:
|
|
Грамматика ережелері мен жаттығулар
|
|
Сіз неліктен .... екенін айта аласыз
ба?
|
|
|
|
Жазылым бойынша ұсыныстар:
|
|
·
Постер қорғату, сурет салғызу, диалог жазғызу
|
|
Алдыңғы тақырып
|
Have you got a brother?
|
|
Жоспар
|
|
Жоспарланған уақыт:
45 мин
|
Жоспарланған жаттығулар (төменде
жоспарланаған жаттығулармен қатар, ескертпелерді жазыңыз)
|
бағалау
|
ресурстар
|
|
Басталуы: 10мин
|
Сәлемдесу.Ұйымдастыру: (2 мин);топ
жетекшісін таңдату, модуль №1
Жағымды психологиялық ахуал туғызу үшін тренинг
өткізу.Оқушыларды шаттық шеңберіне тұрғызып, өз есімдеріне байланысты сын
есімдер айтқызу; ( 2 мин) модуль № 1
Үй тапсырмасын
«Миға шабуыл» әдісі бойынша сұрақтар қою арқылы
бекітемін. (4 мин) модуль №2
Санақ бойынша топқа бөлу. (2 мин)
|
Мадақтау.
Шапалақ.
|
English4-сыныпқа арналған оқулық (Т.Д.
Кузнецова, К.С.БобровскаяО.П.Трофимова Алматы «Атамұра» баспасы- 2015 жыл)ғаламтор
желісі, видео материалдар, сөздік кітапар, маркер, фломастерлер А4, А3
|
|
Ортасы: 25мин
|
Ex2p158
«Түрткі
болу» әдісі, яғни сұрақ-жауап арқылы тақырыпты
ашамыз. АКТ ны пайдалану модуль №6 (10мин)
Ережені дәптер «түртіп алу» әдісі бойынша
жаздырамын.
1 тапсырма: (5 мин)
Сөздікпен жұмыс:
2 тапсырма: (10 мин)
Кітаппен жұмыс: Ex.2
page 40
|
Формативті бағалау
Топтық бағалау
Смайликтер арқылы бағалау
|
|
|
Аяқталуы: 10 мин
|
Мұғалім тақтаға жіктеу есімдіктерін
жазып, жанына етістіктер жазылған суреттерді қояды, every day сөзінің мәнін
түсіндіріп, оқушыларға сөйлем құрауды тапсырады. Мысал: I watch TV every
day. (5мин)
диалог құру беріледі, СТО стратегиясы. Модуль
№2
Үй тапсырма: ex 7 page 43 Жаңа сөздерді жаттау
Кері байланыс: KLW
- кестесі СТО
технологиясы(5 мин)
|
Бірін – бірі бағалау
Формативті бағалауда топ жетекшілерінен
бағалау парақшасын жинап алып мұғалім жиынтық бағасын шығару.
|
|
|
Қосымша ақпарат
|
Ғаламтор деректері
|
|
|
Саралау – Сіз қосымша көмек көрсетуді
қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілетті жоғары оқушыларға тапсырманы
күрделендіруді қалай жоспарлайсыз?
|
Бағалау – оқушылардың үйренгенін
тексеруді қалай жоспарлайсыз?
|
Пәнаралық байланыс қауіпсіздік және
еңбекті қорғау ережелері АКТ – мен байланыс Құндылықтардағы байланыс
|
|
|
Ойтүрткі сұрақтар арқылы тапсырмаға қарай
бағдарлаймын. Қабілетті балаларға ойтолғау жасауды, ауызекі сойлеп, оқи алуға
дағдыландырамын
|
·
Формативті және суммативті бағалау: топтық
бағалау; смайлик жинау, мадақтау, сенім білдіру.
|
Слайдтар,сөздік жұмысы,ғаламтор деректері,
видео Информатика, сурет пәнаралық байланысы
|
|
|
Рефлексия
Сабақ / оқу мақсаттары шынайы ма? Бүгін
оқушылар не білді?
Сыныптағы ахуал қандай болды? Мен
жоспарланған саралау шаралары тиімді болды ма? Мен берілген уақыт
ішінде үлгердім бе? Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім
және неліктен?
|
|
|
Бүгінгі сабақта оқушылар ағылшын тілінде өз
ойларын еркін жеткізе алды. Ағылшын тілінде ауызекі оқи алады,топта өз
пікірін айта алады,керек мәліметтерді дәптерлеріне түртіп жазып ала алады.
Тақырыпқа қатысты сұрақтарды өз деңгейінде жауап бере алды.
|
|
|
Қорытынды бағамдау: «Past Simple
of the “ to be”. Modal verbs “ can / could”» тақырыбы.
Түсіндіру, талдау, сұрақ – жауап, диалогтық
оқыту, постермен жұмыс, кітаппен жұмыс, жеке, жұппен, топпен жұмыс.
Бағалаудың түрлері. KLW- керібайланыс
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|