- Учебник: «Математика (в 3 частях)», Дорофеев Г.В., Петерсон Л.Г.
- Тема: 5. Решение уравнений
- 03.10.2020
- 527
- 9

Курсы
Другое
Сабақтың тақырыбы: Кез келген бұрыштың синусы,косинусы, тангенсі, котангенсі
Мақсаты: Оқушыларға тригонометриялық функциялар туралы түсінік беру, олардың мәндерін ұғындыру, тригонометриялық функциялардың мәндерін қолданып, бұру бұрыштарын тауып есеп шығаруды меңгерту.
Күтілетін нәтиже: Оқушылар тригонометриялық функциялар туралы түсінік алады, олардың мәндерін ұғынып, тригонометриялық функциялардың мәндерін қолданып, бұру бұрыштарын тауып есеп шығаруды меңгереді
Психологиялық ахуал:
Шаттық шеңберінде тұрып, оқушылар бір-бірінің жылылықтарын сезінеді, бір-біріне жақсы лебіздер білдіреді.
Жақсы көңіл-күймен сабағымызды әрі қарай жалғастырамыз.
Қайталау
сұрақтары:
(оқушылар
сұрақты бір-біріне қояды)
• Радиан бұрыш деп нені айтамыз?
• Бұрышты оң бағытқа айналдырсақ, қандай бұрыштар алынады?
• Бұрышты теріс бағытқа айналдырсақ, қандай бұрыштар алынады?
• Тригонометриялық функциялар қандай функциялар?
Үй
тапсырмасын тексеру
(оқушылар
көршісімен алмасып тексереді)
№368 есепті тексеру
Топтық жұмыс Әр топқа тапсырмалар беріледі, әр топ уақыт мөлшерімен сол тапсырмаларды орындайды.
Оқулықпен жұмыс Оқулықтан №371, №372, №373 есептерді шығарады
Деңгейлік тапсырмалар
І деңгей ІІ деңгей ІІІ деңгей
Есептеңдер: Есептеңдер: Өрнектің мәнін тап:
Тест
тапсырмалары
(сабақты
бекіту мақсатында)
А.2 В. С. Д. Е.
А. В. С.0 Д. 1 Е. 2
А. ІІ ш В.ІІІ ш С.І ш Д.IV ш Е. І мен ІІ ш
А. -1 В.0 С. 1 Д. 2 Е.
А.1 В.-1 С.0 Д.-2 Е.2
Тест жауаптары:
1 –Д
2 - В
3 - А
4 - Е
5 - С
Үйге тапсырма: Тригонометриялық функциялар және олардың кейбір бұрыштағы мәндері
№375
Бағалау
Рефлексия Оқушылар сабақтан алған әсерлерін БЛОБ ағашы арқылы білдіреді.
Өткізілген ашық сабаққа өзіндік талдау:
Сабақтың тақырыбы: Кез келген бұрыштың синусы,косинусы, тангенсі, котангенсі
Мақсаты: Оқушыларға тригонометриялық функциялар туралы түсінік беру, олардың мәндерін ұғындыру, тригонометриялық функциялардың мәндерін қолданып, бұру бұрыштарын тауып есеп шығаруды меңгерту.
Күтілетін нәтиже: Оқушылар тригонометриялық функциялар туралы түсінік алады, олардың мәндерін ұғынып, тригонометриялық функциялардың мәндерін қолданып, бұру бұрыштарын тауып есеп шығаруды меңгереді
Психологиялық ахуал:
Шаттық шеңберінде тұрып, оқушылар бір-бірінің жылылықтарын сезінеді, бір-біріне жақсы лебіздер білдіреді.
Сабақтың басында үй тапсырмасы қайталанып сұралды ,есеп тексерілді.
Сабақтың өту барысында деңгейлік тапсырмалар берілді. Тест тапсырмалары орындалды.
Оқушылар сабаққа жақсы қатысты. Күтілетін нәтиже мен сабақтың мақсаты орындалып, сабақ өз нәтижесін берді.
Математика пәнінің мұғалімі: Карагойшина З.М.
Сабаққа пікір: Сыдықова А.О.Математика пәнінің мұғалімі.
Сабақтың құрылуы өте жақсы.Көрнекіліктер мол. Оқушылар әр сұраққа тиянақты жауап берді. Сабақ өте жоғары деңгейде өтті. Пән мұғалімінің жан – жақты әзірлігі білініп тұрды.
Настоящий материал опубликован пользователем Курмангазиева Акиис Наримановна. Инфоурок является информационным посредником и предоставляет пользователям возможность размещать на сайте методические материалы. Всю ответственность за опубликованные материалы, содержащиеся в них сведения, а также за соблюдение авторских прав несут пользователи, загрузившие материал на сайт
Если Вы считаете, что материал нарушает авторские права либо по каким-то другим причинам должен быть удален с сайта, Вы можете оставить жалобу на материал.
Удалить материалучительница
Файл будет скачан в формате:
Материал разработан автором:
Кведорелис Наталия Болеславовна
учитель информатики, математики
Рабочие листы по алгебре (математика) для 10 класса по теме: «Синус и косинус. Тангенс и котангенс». Представлены 7 заданий и ответы к ним. Учитель может использовать данный материал для проверки и коррекции знаний по теме «Синус и косинус. Тангенс и котангенс».
Курс повышения квалификации
36 ч. — 180 ч.
Курс повышения квалификации
72 ч. — 180 ч.
Курс профессиональной переподготовки
300 ч. — 1200 ч.
Курс повышения квалификации
36/72 ч.
Еще материалы по этой теме
Смотреть
Рабочие листы
к вашим урокам
Скачать
Шаттық шеңберінде тұрып, оқушылар бір-бірінің жылылықтарын сезінеді, бір-біріне жақсы лебіздер білдіреді.
Жақсы көңіл-күймен сабағымызды әрі қарай жалғастырамыз.
Қайталау сұрақтары:
(оқушылар сұрақты бір-біріне қояды)
• Радиан бұрыш деп нені айтамыз?
• Бұрышты оң бағытқа айналдырсақ, қандай бұрыштар алынады?
• Бұрышты теріс бағытқа айналдырсақ, қандай бұрыштар алынады?
• Тригонометриялық функциялар қандай функциялар?
Үй тапсырмасын тексеру
(оқушылар көршісімен алмасып тексереді)
№368 есепті тексеру
7 366 435 материалов в базе
Вам будут доступны для скачивания все 360 248 материалов из нашего маркетплейса.
Мини-курс
6 ч.
Мини-курс
3 ч.
Мини-курс
8 ч.