Табыс критериі
|
|
Барлық
оқушылар
|
Оқушылардың
көпшілігі
|
Жекелеген
Оқушылар
|
Көкжиекке
бұрыш жасай лақтырылған дененің қозғалысы жайлы біледі.
|
Қозғалысты
Ох және Оу өстерінде тәуелсіз қарастыруға болатындығын түсінеді.
|
Қажетті
формуланы қорытады,есеп шығаруда қолданады.
|
Сабақ
кезеңдері
|
Мұғалім
не
істейді?
|
Оқушылар
не істейді?
|
Ресурстар
|
Ұйымдастыру кезеңі
|
Қандай қозғалыс еркін
түсу деп аталады?
Еркін түсу қозғалыстың
қай түріне жатады?
Көкжиек деген не?
Тригонометриялық
атауларға байланысты топтарға бөлінуді ұсынады.
|
Сабақта жұмыс жасауға
дайындалады
Мұғалімнің сұрақтарына
жауап бере отырып,сабақ мақсатын анықтауға талпынады.Жекелеген оқушылар
сабақ мақсатымен қатар
міндеттерін анықтайды
|
Косинус,синус,тангенс,катангенс
белгіленуі жазылған кеспе қағаздар
|
Үй тапсырмасын тексеру
|
Дайын дұрыс жауаптар
арқылы үй тапсырмасының дұрыстығын тексереді.
|
Барлығы дұрысын
белгілейді
Көпшілігі дұрыс
орындалғандығын мойындайды
Жекелеген оқушылар
табылған олқылықтарын жояды
|
Дұрыс жауап парағы
|
|
Білімді, Білуді, Дағдыны
тексеру
|
Оқушылардың тақырыпқа сай
білімдерін еске түсіру үшін жұмыс жүргізеді.Қозғалыс графиктері ұсынылады.
|
Өткен материалдарды еске
түсіреді
Бір-бірінен білім алуға
ынталанады
Бұрынғы базалық
білімдерін көрсетеді
|
|
|
Жаңа материалды игеруге
дайындау
|
Бұлардың ұқсастығы мен
айырмашылығын айтып беруді ұсынады.
|
Көпшілігі жұмыстың
негізгі мақсатын түсінеді
Қандай қозғалыс екендігін
табуға тырысады.
|
|
|
Жаңа білімді игеру
|
Тақтада слайд арқылы
көрсетілім ұсынады.
|
Мұғалім берген көріністер
арқылы негізгі ұғымды біледі, түсінеді
Жаңа білімді қабылдайды
Алған білімін жүйелеп,
сипаттайды
|
|
|
Түсінуін тексеру
|
Оқушыларға негізгі
формулалар беріліп,белгісіз шаманы анықтау қажеттілігі айтылады.Формуланы
қорыту алгоритмін көрсетуді сұрайды.
Қатемен жұмыс жасалады.
|
Барлығы бір-бірінен білім
алуға ынталанады
Базалық білімімен қатар
жаңа ұғымды түсінгендігін дәлелдейтін тапсырмалар орындайды
Жаңа ұғымды түсіну
барысындағы кемшіліктерін анықтайды, түзейді
|
|
|
Жаңа материалды бекіту
|
Тақырыпқа сай есептер
жинағынан деңгейлік есептер береді,тексеріп,крите-
рий арқылы бағалайды.
|
Жаңа ұғымға қатысты
ереже, термин, формула, көрсетіп атай алады.
Жаңа ұғымға қатысты
ереже, термин, формуланы түсінідіре отырып сипаттайды
Жаңа ұғымға қатысты
ереже, термин, формуланы нақты жағдайда қолданады
|
Деңгейлік есептер
кеспесі,бағалау парағы
|
|
Үй тапсырмасын орындау
жөнінде нұсқау
|
Үйге тапсырма тақырып
соңындағы есеп шығару үлгілерін қарап келу беріледі,орындау жолын
түсіндіреді.
|
Күнделіктеріне тапсырманы
жазып алады.Дәптерге орындалу әдістемесін жазып алады.Тапсырманың орындалу
жолымен бөліседі
|
|
|
Қорытынды-сын шығару
|
Оқушылардың ынта-
ықыласын жекелеген оқушылардың талдауын және критерий арқылы алған бағаларын
ескере отырып,бағалау жүргізеді.
|
Сабақ барысында орындаған
жұмыстарын талдайды, өзін-өзі бағалайды.Сыныптасының
жұмысын талдап
бағалайды.
Топтық жұмыс нәтижесін
талдап, бағалайды
|
Бағалау парағы
|
|
|
|
|
|
|
|