Добавить материал и получить бесплатное свидетельство о публикации в СМИ
Эл. №ФС77-60625 от 20.01.2015
Инфоурок / Математика / Конспекты / КМЖ "10мен 100 сандарына көбейту және бөлу.10*3,100*3,300:3 түріндегі амалдарды есептеу"

КМЖ "10мен 100 сандарына көбейту және бөлу.10*3,100*3,300:3 түріндегі амалдарды есептеу"

  • Математика

Поделитесь материалом с коллегами:

hello_html_168ece32.gif3 «» сыныбына арналған математика пәнінен қысқа мерзімді жоспары

Мұғалімнің аты-жөні

Аюпова Б

Ж.Мырзағалиев орта мектебі

Күні:

Сыныбы 3«А»

сабақ

Математика

Сабақтың тақырыбы

10мен 100 сандарына көбейту және бөлу.10*3,100*3,300:3 түріндегі амалдарды есептеу

Сілтеме

Орта мерзімді жоспарлау А.Б.Ақпаева,Л.А.Лебедова, Математика оқулығы Алматы кітап баспасы 2014ж

Жалпы білім беретін 11 жылдық орта мектептің 3- сыныбына арналған оқулық

Жалпы мақсаттар

Оқушылар ондыққа,жүздікке артылғандағы нолдің өзгергетіндігі туралы түсініктер беріледі.

Оқыту нәтижесі

ондыққа,жүздікке артылғандағы нолдің өзгергетіндігі туралы түсініктер алады.

Негізгі идеялар

Ондықтар,жүздіктер

Оқыту тәсілдері


Сұрақ-жауап,жұппен жұмыс.

Кейінгі тапсырмалар

5


Уа

қыт

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушыіс-әрекеті



5мин









5мин





4мин





4мин





4мин







6мин







4мин





3мин



5мин



3мин





2мин

Ұйымдастыру бөлімі

Жаңа сабақ

1.Ұйымдастыру,оқушылардың назарын сабақ мақсатына аудару.

Психологиялық дайындық.

тренингі

2. Ыстық орындық әдісі бойынша


3 Жаңа сабақ.

Ауызша талдау арқылы жаңа сабақты бастау.


Қалып қойған сөздерді орына қой



2

1*10=10 4*10=40 10*10=100

10*1=10 10*4=40


10:10=1 40:10=4 100:10=10


10*2=10+10=20 15*10=150 23*10=230

2*10=20 10*15=150 10*23=230

20:10=2 150:10=15 230:10=23

20:2=10 150:15=10 230:23=10


3 Есептеуді қарастыр


100*3=100+100+100=300 100*5=100+100+100+100+100=500

3*100=300 5*100=500

300:100=3 500:100=5

300:3=100 500:5=100


4

9*10=90 7*100=700 24*10=240 6*100=600

10*9=90 100*7=700 10*24=240 100*6=600

90:9=10 700:7=100 240:24=10 600:100=6

90:10=9 700:100=7 240:10=24 600:6=100


6

АВ=100см СД=200см 200-100=100

Ш:6*10=60 Ж:60 капрон

Ш:400+400:10=440 Ж:440 бар



7

Ш:(15+23)*10=380

Ж:380 бала кайтты


Есепте

6*2 2*6 8:2 2*2 18:2*16:2 8*2 2*9

5*2 5*3 6*2 6*3 4*3 10:2 14:7 7*2


200-4*7= 6*3+12:4= 27:3*4=

4*5+650= 24+(57-30)= 6*4+137=


Кері байланыс


-Бүгінгі сабақтан не үйрендік?


Үйге тапсырма


Оқушылар өз орныңды тап тренингі арқылы өз орындарын табады.


Сұрақтар бойынша жауап береді









Жылдам есептейді










Сандарды жазады





Салыстыра-ды










Шартын құрып,

шығарады



Мәнін тауып шығарады.


Есептейді


Сабақ туралы кері байланыс жасайды



Выберите курс повышения квалификации со скидкой 50%:

Автор
Дата добавления 14.01.2016
Раздел Математика
Подраздел Конспекты
Просмотров198
Номер материала ДВ-337489
Получить свидетельство о публикации
Похожие материалы

Включите уведомления прямо сейчас и мы сразу сообщим Вам о важных новостях. Не волнуйтесь, мы будем отправлять только самое главное.
Специальное предложение
Вверх