Инфоурок Английский язык КонспектыКонспект урока "Дикі тварини" 2 класс

Конспекты уроков по изобразительному искусству во 2 классе

Файл будет скачан в формате:

  • docx
3523
47
27.11.2024

Материал разработан автором:

Комлева Дарья Алексеевна

Педагог ИЗО и технологии

Разработок в маркетплейсе: 30
Покупателей: 1 514

Об авторе

Место работы: ГБОУ "Школа № 293 имени А.Т. Твардовского" Школьный корпус 3
Работая учителем ИЗО и технологии, неутомимо занимаюсь разного вида творчеством. Каждый день стараюсь найти более интересный, грамотный подход к процессу обучения и поделиться этим с коллегами. Стараюсь привнести в обучение материалы, которые будут не только полезными, но и красивыми. Это и есть искусство! Искусство преподавания и искусство рисования!
Подробнее об авторе

Настоящая методическая разработка опубликована пользователем Комлева Дарья Алексеевна. Инфоурок является информационным посредником

Конспекты уроков по изобразительному искусству во 2 классе, составленные на основе поурочных разработок к учебно-методическому комплексу Л. А. Неменской (Школа России). Данный материал предоставляет функцию редактирования, что позволит вносить изменения в ход ваших уроков.

Краткое описание методической разработки

Конспекты уроков по изобразительному искусству во 2 классе, составленные на основе поурочных разработок к учебно-методическому комплексу Л. А. Неменской (Школа России). Данный материал предоставляет функцию редактирования, что позволит вносить изменения в ход ваших уроков. 

Конспект урока "Дикі тварини" 2 класс

Скачать материал

                   Урок 3                 Дикі тварини

 

     Мета:

  навчальна: повторити та активізувати ЛО теми з попередніх уроків,       

               презентувати нові слова з теми “Тварини”;

  розвивальна: розвивати пам'ять, логічне шляхом тренуваль-

               них вправ на засвоєння нової лексики;         

              - розвивати навички монологічного та діальгічного мовлення;

              -формувати навички правильної вимови звуків англійської мови;

               навчати правилам читання слів з буквосполученнями еа, іе [і:],

               Gg – [g], [ʤ], удосконалювати техніку читання тексту;

               -практикувати вживанняграматичної структури What animal is this?

-       It's a...; 

  виховна: формувти вміння співпрацювати в групі, сприяти розвитку навичок

                продуктивної комунікації, наполегливості, відповідальності;

                виховувати дбайливе ставлення до тварин.

 

Обладнання: набір тематичних карток  з теми “Animals”, малюнки лісу, їжачка,

                        дятла, картки для роботи у групах з зображенням тварин та їхніх

                        тіней, мультимедійна дошка.

 

Хід уроку

 

     

Мова вчителя

Мова та діяльність учнів

Час

І. Уведення до іншомовної атмосфери

1.Greeting. Вірш “How do you do”.

Good morning,good morning,

Good morning to you!

This nice early morning

How do you do?

I'm fine, too, thanks. Sit down, please.

 

2Pronunciation.Imagine that we are in the wood. (можна увімкнути запис шумів лісу) The leaves rustle underfoot:[ʃ-ʃ-ʃ]. Can you hear the sound [d-d-d], [t-t-t]? Who can make it? May it be a woodpecker? And what   is that [p-p-p], [f-f-f]? Whose sound is that? Is it a hedgehog? There are a lot of mosquitoes in the wood [z-z-z]. Scare them,children, clap your hands and they must fly away. And now we are at a nice clearing and we say[waʊ]! (протягом розминки вчитель показує на малюнки лісу, листя, дятла,їжачка).

 

   3Warming up.

Гра “Крок — слово”.

Один з учнів стає на відстані від вчителя і починає робити кроки, називаючи тварин. Його завдання — дійти до вчителя. Якщо запас слів гравця вичерпався, а хтось інший знає ще якісь слова, то він може спробувати зробити більше кроків.

 

Гра “Domestic or Wild?”

Про яких тварин ми розмовляли протягом попередніх уроків?Як назвати цих тварин одним словом? Які це тварини?

Так — domestic animals. Repeat.

А як називають тварин, які живуть у дикій природі?

You are right. Wild animals. Repeat.

Учитель по черзі показує малюнки тварин, діти називають домашні вони чи дикі.

Можуть виникнути деякі спорні питання, наприклад черепаха, рибка або миша. У такому разі вчитель приймає обидві версії та дає можливість учневі пояснити свою точку зору:

Why?

 

 

4 Check on homework.

 

 

 

 

Ps:

Good morning,good morning,

Good morning to you!

This nice early morning

We are fine, and you?

 

 

 

 

Учні повторюють звуки та рухи за вчителем.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Про тих, які живуть у нас вдома.

 

Домашні.

 

Domestic animals.

Дикі тварини.

 

 

Domestic/Wild

 

 

 

 

 

 

 

 

It lives in the river.

It is a pet etc.

 

Учні читають речення із вставленими словами “long”, “short”.

 

 

 

2. Основна частина уроку.

1 Подання нової лексики.

Робота з підручником в.1 с. 102

Open your books on page one hundred and two. Пригадайте, яка це цифра.

Good for your!

Point to picture 1. Mouse. Repeat.

Point to picture 2. Crocodile. Repeat.

Point to picture 3. Giraffe. Repeat.

Let's play with words.

Щоб діти запам'ятали словo “mouse”, учитель нагадує римівку “Little mouse”

Слово “crocodile” схоже на українське “крокодил”, але й тут можна пограти: “крокує crocodile”.

Giraffe – вчитель показує картку з літерою G, на якій намальований жираф.

Пригадайте, ми вивчали цю літеру. What letter is this?

Right. G – giraffe. Look:(вчитель пише на дошці) G-raffe. Can you read this word?

Children, tell me, please, is a crocodile a domestic animal?

Is a giraffe a domestic or a wild animal?

So,what animals are we going to speak about at this lesson?(вчитель допомагає учням зрозуміти питання)

Yes, the theme of our lesson is “Wild animals”. You will learn to describe wild animals today.

2 Grammar. Подання граматичної структури What animal is this? - It's a...

1)      Children, look at ex. 2. Can you tell what animal is this? Number 1. What animal is this? It's a...

Yes, it's a crocodile. Repeat.

Number 2. What animal is this?        (і так далі.)

Спочатку вчитель задає це питання та обов'язково спонукає учнів до повної відповіді.

2)      Відпрацювання конструкції. Вчитель роздає картки із зображенням тварин та іхніх тіней кожному учневі (по 2-3 тварини на картці). Діти прикривають тварин так, щоб було видно лише тіні.

Pair work.

Now, ask your partner what animal is this. Do it like this: (До одного з учнів)

What animal is this?

Right. It's a bear.(відкриває та показує малюнок).

 

3 Speaking.

Look at the picture of ex.3. Who can you see?

 

What animal can you see on the board?

Listen and read after me.

Робота у групах. Гра “Guess the animal”.

Now let's play a game. Describe one animal from your card and your partners must guess what animal it is.

Вчитель об'єднує дітей у групи по 4 учні та читає текст вправи 4 с. 103 як зразок. Якщо в класі є учні, які добре читають, учитель може запропонувати прочитати вправу комусь з учнів.

 

 

 

Учитель контролює процес гри, допомагає та коректує.

 4 Фізкультхвилинка.

You are great! Now let's have a rest. Stand up and play.

 Song  “Baby Shark”

Вчитель вмикає на мультимедійномуекрані пісню, учні співають та повторюють рухи за вчителем:

baby shark – ладонями утворюють рота маленької акули, Mommy Shark -трохи більшої, Daddy Sharkвеликої.

 

5 Reading.

Вправа 5 с. 103

1)      правила читання:

на дошці картки з буквосполученнями еа, іе. Учитель показує учням правильную артикуляцію звука [і:] та читає слова з цими буквосполученнями.

Так само учні опрацьовують слова зі звуками [g],[ʤ]

2) Read the text after me.

 

 

 

 

 

 

102.

 

mouse

crocodile

giraffe

 

 

Учні повторюють римівку за вчителем.

 

 

 

 

 

 

Letter Gg

 

Yes, we can! Giraffe.

 

No, it isn't. It's wild.

Wild!

 

 

Wild animals!

 

 

 

 

 

 

 

Crocodile.

It's a crocodile.

It's a wolf.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

It's a bear.

Учні працюють у парах, вчитель контролює та допомагає у разі потреби.

 

 

A teacher.

Children.

A snake.

Учні читають діалог за вчителем.

 

 

 

 

 

 

 

 

Учні слухають текст вправи та за таким зразком описують тварин з карток у групах. Хто першим вгадає тварину бере з парти фішку у формі сердечка або смайлика.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Учні читають слова спочатку за вчителем, потім хтось із учнів за бажанням самостійно.

 

 

Учні читають за вчителем речення вправи, потім за бажанням читають самостійно.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2 хв.

ІІІ. Заключна частина уроку.

1 Homework.

Вчитель пояснює домашнє завдання:

чтати в. 5 с 103, намалювати дику тварину та усно описувати її за зразком вправи.

 

2 Summarising.

What is the topic of our lesson?

What new words do you know?

Your Shadow”

Вчитель роздає картки з зображенням диких тварин та окремо їх тіней. Учні повинні “знайти свою половинку”.

 

You were great! Your marks are...

 

 

 

 

 

 

 

Wild animals.

Mouse.

Crocodile.

Giraffe.

Shark.

Учні ходять по класу та підбирають малюнки тварин до ххніх тіней. Знайшовши свою пару, учні становляться перед дошкою та по черзі називають своїх тварин.

 

 

Просмотрено: 0%
Просмотрено: 0%
Скачать материал
Скачать материал "Конспект урока "Дикі тварини" 2 класс"
Смотреть ещё 6 054 курса

Методические разработки к Вашему уроку:

Рабочие листы
к вашим урокам

Скачать

Скачать материал
