Сабақтың
тақырыбы: Дәрігерде (At the doctor’s)
Сынып: 7 сынып
Мерзімі:
Сабақ мақсаттары:
Білімділік: - ауру түрлеріне байланысты жаңа сөздермен
таныстыру;
Дамытушылық: - тақырып бойынша сөз қорын байыту, оқу,
сөйлеу, жазу мәнеріне машықтандыру;
Тәрбиелілік: - денсаулықты сақтауға, салауатты өмір салтын
ұстануға тәрбиелеу.
Сабақтың түрі: жаңа білімді ұсыну
Құралдар: оқулық, дәптер, интербелсенді тақта, қарындаштар мен фломастерлер
Әдіс-тәсілдер: тыңдау, дыбыстау, сөйлеу, оқу мәнері, тақтамен
жұмыс, жұппен жұмыс, шығармашылық жұмыс
Оқытунәтижесі: оқушы тақырыпқа байланысты жаңа сөздерді меңгеріп,
оқып, өз ойын жеткізе алады, жұппен, тақтамен жұмыс істеуге дағдыланады.
Сілтеме: оқулық
7 сынып
Сабақ кезеңдері
|
Уақыт
|
Мұғалімнің іс-әрекеті
|
Оқушылардың іс-әрекеті
|
I Ұйымдастыру кезеңі
Миға шабуыл.
Білу
|
ББЖТ
1
ББЖТ, ЖЕСО
3
СТО, АКТ
2
СТО, АКТ
2
|
Good morning! How are you? Who is on duty? Who is absent? What is date today?
НЗМ жаттығу.
Тыңдау мәнері
Тыңдау мәнері
|
Good morning, teacher? We are
OK. I’m on duty today!
Бойларын сергітіп, жаттығу жасайды.
Диалогты тыңдап, сабақтың тақырыбын ашады.
Жаңа сөздерді тыңдап, мұғалімнің соңынан қайталайды.
Headache, a cough, feel sick, a cold, a stomach ache,
an earache, feel fizzy
|
|
ББЖТ
1
|
Дене мүшелерін атау арқылы топқа бөлу.
|
|
Түсіну
|
ББЖТ, ДО, СТО
6
|
Мәтінді оқытады.
«Treating a patient»
|
Мәтінді оқып, сұраққа жауап береді. Мәтінді
талдайды.
-What
happened to Bolat?
Problem:
Diagnosis:
Treatment:
|
Қолдану
|
СТО, өзара бағалау, көшбасшылық
10
|
1)Суретпен жұмыс.
Сөйлеу мәнері
2)Дәптермен жұмыс
|
1) –What is
wrong with children?
2) Writing.
|
Талдау
|
СТО, ТжДО
10
|
Әр жұпқа ауру түрлері таратылады, сол ауру түрлерін қолданып, диалог
құрастыру
|
Headache, a cough, feel sick, a stomach ache, an
earache, feel fizzy
|
Синтездеу
|
СТО, ТжДО, көшбасшылық
7
|
Сөзжұмбақ құрастыру
|
|
Бағалау
|
СТО, ОүБжОБ
2
|
Стикерге бағаланады.
|
|