Добавить материал и получить бесплатное свидетельство о публикации в СМИ
Эл. №ФС77-60625 от 20.01.2015

Автоматическая выдача свидетельства о публикации в официальном СМИ сразу после добавления материала на сайт - Бесплатно

Добавить свой материал

За каждый опубликованный материал Вы получите бесплатное свидетельство о публикации от проекта «Инфоурок»

(Свидетельство о регистрации СМИ: Эл №ФС77-60625 от 20.01.2015)

Инфоурок / Иностранные языки / Конспекты / Конспект уроку з англійської мови 1 клас
ВНИМАНИЮ ВСЕХ УЧИТЕЛЕЙ: согласно Федеральному закону № 313-ФЗ все педагоги должны пройти обучение навыкам оказания первой помощи.

Дистанционный курс "Оказание первой помощи детям и взрослым" от проекта "Инфоурок" даёт Вам возможность привести свои знания в соответствие с требованиями закона и получить удостоверение о повышении квалификации установленного образца (180 часов). Начало обучения новой группы: 26 апреля.

Подать заявку на курс
  • Иностранные языки

Конспект уроку з англійської мови 1 клас

библиотека
материалов













hello_html_53041990.gif



hello_html_19221223.gif









Вчитель:

Бойчук І.Г.










2014 р.


Урок 4

Дата: ___________ Клас: ___________

Тема: Як справи?

Мета: Повторити й активізувати лексичний матеріал теми. Ознайомити учнів із новою формою привітання і закріпити її вживання в усному мовленні. Продовжувати формувати навички діалогічного мовлення. Розвивати навички письма. Тренувати увагу. Виховувати культуру спілкування.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, м’які іграшки кішки й собаки (або маски).

Хід уроку

І. ПІДГОТОВ КА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

Greeting

T: Stand up, please! Good morning!

Ps: Good morning.

T: Sit down, please.

Aim

Т: Ми з вами продовжуємо вивчати англійську мову і сьогодні дізнаємось, як ще можна вітатись. Ми повторимо пісню-привітання, а також зробимо зарядку за допомогою відомого вам вірша. Сьогодні ви також будете розігрувати багато діалогів. Отже, починаємо наш урок.

Warming up

Т: Давайте пригадаємо пісню-привітання, яку ми з вами вчили на минулому уроці. Учитель нагадує слова пісні (с. 8), потім вимовляє їх по рядку, клас хором повторює.

Після цього учні співають пісню у супроводі аудіозапису

ІІ . ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Навчання діалогічного мовлення.

1) Впр. 1 (с. 10).

а) Т: Розкрийте підручники на сторінці 10 і подивіться на малюнок до першої вправи. Скажіть, будь ласка, як треба вітатись уранці? Учні відповідають на запитання вчителя.

Т: Слухайте та повторюйте. Listen and repeat.

Учитель читає фрази вправи, учні повторюють за ним. Учитель перекладає слова «boys and girls» рідною мовою.

б) Т: А зараз давайте перевіримо, чи уважні ви. Якщо я кажу «Good morning, boys!», мені відповідають тільки хлопчики, а якщо я кажу «Good morning, girls!», мені відповідають тільки дівчатка.

Учні 2—3 рази виконують завдання. Учитель контролює правильність його виконання.

2) Впр. 2 (с. 10).

Т: Подивіться на малюнок до вправи 2. Кого ви на ньому бачите? Як ви думаєте, що роблять діти? Так, вони вітаються і знайомляться. Слухайте та повторюйте.

Listen and repeat.

Учитель читає фрази вправи, учні повторюють за ним. Потім учитель разом з одним із учнів розігрує діалог, причому учень має назвати своє ім’я. Після цього інші учні парами по черзі виходять до дошки та розігрують діалог. Учитель контролює правильність виконання завдання. Наприклад:

P1: Good morning! What’s your name?

P2: My name is Petro.

P1: Nice to meet you!

2. Physical Activity

Учитель вимовляє рядки вірша (с. 7) та жестами показує учням, що треба робити. Учні повторюють, виконуючи необхідні дії. Учитель також може запропонувати одному з учнів провести зарядку.

3. Подання та відпрацювання нового лексичного матеріалу.

1) Впр. 3 (с. 11).

Т: Подивіться на малюнок до вправи 3. Кого ви на ньому бачите? Як ви думаєте, що роблять діти? Так, вони вітаються. Давайте зараз дізнаємось, як ще можна вітатись. Слухайте та повторюйте. Listen and repeat.

Учитель читає фрази вправи, учні хором повторюють за ним (2 рази).

2) Впр. 4 (с. 11).

Т: Подивіться на малюнок до вправи 4. Кого ви бачите? Так, кішка й собака запитують одне в одного, як справи. Давайте дізнаємось, як вони це роблять. Слухайте та повторюйте. Listen and repeat.

Учитель читає фрази вправи, учні хором повторюють за ним.

Т: У нас також є іграшки (маски) кішки й собаки, і ми з вами можемо розіграти цей діалог.

Учитель пропонує двом учням вийти до дошки, дає їм маски тварин, пропонує придумати імена або використати імена, подані у вправі підручника. Учні розігрують діалог перед класом. Учитель стежить за правильністю виконання завдання. Потім інші учні парами по черзі виходять до дошки та розігрують діалог, надягнувши маски.

3) Впр. 5 (с. 11).

Т: А тепер давайте розіграємо такий діалог, тільки будемо ще й вітатися і називати свої імена.

Учитель у парі з одним із учнів розігрує діалог. Потім пропонує двом учням вийти до дошки і виконати те саме. Після цього інші діти по черзі парами виходять до дошки та розігрують діалог. Учитель стежить за правильністю виконання завдання. Наприклад:

P1: Hello, Sasha! How are you?

P2: Hello, Taras! I’m fine. And you?

P1: I’m fine, thank you.

4. Physical Activity

Учитель вимовляє слова та жестами показує учням, що треба робити, спонукаючи їх повторювати фрази та дії.

Т: Stand up!

Учні підводяться та повторюють слова.

Т: Good morning!

Учні вітаються один з одним за руку та повторюють слова.

Т: Goodbye!

Учні машуть один одному рукою, повторюючи слово.

Т: Sit down!

Учні сідають, повторюючи слова.

5. Writing

1) РЗ, впр. 1 (с. 5).

Т: Давайте виконаємо першу вправу на сторінці 5 в робочому зошиті. Учитель показує вправу та пояснює, що треба зробити. Учні виконують завдання. Учитель ходить по класу та контролює правильність його виконання.

2) РЗ, впр. 2 (с. 5).

Т: Тепер давайте виконаємо другу вправу.

Учитель показує вправу та пояснює, як її виконувати. Учні самостійно працюють, а потім три-чотири пари по черзі розігрують міні-діалоги за зразком. Учитель контролює правильність вимови слів.

ІІІ . ЗА КЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Summarizing

Заключна бесіда з учнями.

Т: Скажіть, будь ласка, які нові слова й фрази ви вивчили сьогодні на уроці? Що вам сподобалося більше за все? Учні по черзі відповідають.

Saying Goodbye

T: Stand up, please! Goodbye, children!

Ps: Goodbye!

Автор
Дата добавления 26.11.2015
Раздел Иностранные языки
Подраздел Конспекты
Просмотров1087
Номер материала ДВ-197278
Получить свидетельство о публикации

"Инфоурок" приглашает всех педагогов и детей к участию в самой массовой интернет-олимпиаде «Весна 2017» с рекордно низкой оплатой за одного ученика - всего 45 рублей

В олимпиадах "Инфоурок" лучшие условия для учителей и учеников:

1. невероятно низкий размер орг.взноса — всего 58 рублей, из которых 13 рублей остаётся учителю на компенсацию расходов;
2. подходящие по сложности для большинства учеников задания;
3. призовой фонд 1.000.000 рублей для самых активных учителей;
4. официальные наградные документы для учителей бесплатно(от организатора - ООО "Инфоурок" - имеющего образовательную лицензию и свидетельство СМИ) - при участии от 10 учеников
5. бесплатный доступ ко всем видеоурокам проекта "Инфоурок";
6. легко подать заявку, не нужно отправлять ответы в бумажном виде;
7. родителям всех учеников - благодарственные письма от «Инфоурок».
и многое другое...

Подайте заявку сейчас - https://infourok.ru/konkurs


Выберите специальность, которую Вы хотите получить:

Обучение проходит дистанционно на сайте проекта "Инфоурок".
По итогам обучения слушателям выдаются печатные дипломы установленного образца.

ПЕРЕЙТИ В КАТАЛОГ КУРСОВ


Идёт приём заявок на международный конкурс по математике "Весенний марафон" для учеников 1-11 классов и дошкольников

Уникальность конкурса в преимуществах для учителей и учеников:

1. Задания подходят для учеников с любым уровнем знаний;
2. Бесплатные наградные документы для учителей;
3. Невероятно низкий орг.взнос - всего 38 рублей;
4. Публикация рейтинга классов по итогам конкурса;
и многое другое...

Подайте заявку сейчас - https://urokimatematiki.ru
