Инфоурок / Иностранные языки / Конспекты / Конспект з англійської мови на тему: "My School"

Конспект з англійської мови на тему: "My School"

Напоминаем, что в соответствии с профстандартом педагога (утверждён Приказом Минтруда России), если у Вас нет соответствующего преподаваемому предмету образования, то Вам необходимо пройти профессиональную переподготовку по профилю педагогической деятельности. Сделать это Вы можете дистанционно на сайте проекта "Инфоурок" и получить диплом с присвоением квалификации уже через 2 месяца!

Только сейчас действует СКИДКА 50% для всех педагогов на все 111 курсов профессиональной переподготовки! Доступна рассрочка с первым взносом всего 10%, при этом цена курса не увеличивается из-за использования рассрочки!

ВЫБРАТЬ КУРС И ПОДАТЬ ЗАЯВКУ
библиотека
материалов

Тема: My School

Мета: ввести літери Е е, F f, ознайомити з граматичною конструкцією Is it … ? – Yes, it is. / No, it is not; формувати первинне уявлення про звукову систему англійської мови; розвивати слухову короткочасну пам'ять, здатність до імітації, логічне мислення; виховувати акуратність у виконанні завдань.

Мовний матеріал: Is it a pen? – Yes, it is. / No, it is not. It is a pencil box.

Обладнання: CD-програвач, флеш-картки із зображенням літер , кольорові олівці, ножиці, клей, м’яч-сніжка, підручники, робочі зошити.

Хід уроку

  1. Початок уроку

    1. Привітання ( “ Hello Song ”)

    2. Мовна зарядка

Учитель дає інструкції учням англійською мовою, учні виконують їх.

    1. Повторення вивчених лексичних одиниць з теми School

    2. Гра ” Snowball ”

Учитель кидає учню м’яч у вигляді сніжки називаючи шкільний предмет українською мовою, учень повертає називаючи цей предмет англійською.

    1. Гра “Searching Game”

Вчитель роздає кожному картки із зображеннями вивчених шкільних предметів ( портфель, ручка, олівець, книга ). Промовляє до учнів класу: Take the pencil, please. Учні підіймають картку із зображенням того предмета, який назвав учитель.

    1. Розігрування діалогу Знайомство

  1. Основна частина

    1. Введення нової граматичної структури (PB, Unit 2, Lesson 4, ex.1, p.20)

  • Учитель вказує на картинку і промовляє: It is a pencil box. It is a chair. Учні повторюють за вчителем. Далі вчитель запитує, вказуючи на пенал: I it a pencil box? І дає відповідь: Yes, it is.

  • Далі вчитель запитує, вказуючи на пенал: Is it a chair? І дає відповідь: No, it is not.

  • Далі учні прослуховують діалоги, слідкуючи за малюнками. Під час другого прослуховування учні повторюють кожну фразу за диктором. Потім учні в парах виконують дану вправу.

    1. Закріплення вивчених лексичних одиниць у ході прослуховування вірша (PB, Unit 2, Lesson 4,ex.2, p.20)

Учні прослуховують вірш в аудіо записі і називають шкільні предмети, які там було вжито.

Гра Guess

Вчитель прикріплює на дошці картинки вивчених шкільних предметів. Діти їх запам’ятовують. Після команди “Sleep” учні заплющують очі, тим часом вчитель забирає одну з картинок. Після команди “Wake up” учні розплющують очі і називають предмет, який зник. Гра продовжується поки учні не назвуть всіх предметів.

    1. Фізкультхвилинка

    2. Введення нових літер алфавіту

  • Вкажи і проспівай (PB, Unit 2, Lesson 2, ex.3-4, p.21). учитель програє пісню, далі називає літеру та пояснює зміст пісні рідною мовою. Потім знов програє пісню, вказуючи на літеру та тварину, про яку йде мова в пісні. Учні співають пісню повторюючи за диктором.

  • Обведи і назви (PB, Unit 2, Lesson 4, ex.3-4, p.21). використовуючи флеш-картку, вчитель промовляє літеру Е е. учні повторюють. Учитель демонструє написання літери на дошці. Учні вказівним пальцем обводять літери у підручнику. Далі вчитель малює у повітрі. Учні повторюють.

    1. Робота у робочих зошитах (WB, Unit 2, Lesson 4, ex.1, 4, p. 13-15)

  • Учні розмальовують картинки, вирізають їх та наклеюють у відповідні місця на малюнку (WB, Unit 2, Lesson 4, ex.1, p. 13)

  • Встанови відповідність (WB, Unit 2, Lesson 4, ex.4, p. 15)

Учні промовляють запитання і дають на них відповіді. Далі діти за допомогою ліній встановлюють відповідність між частинами малюнка, називаючи предмети, які утворилися.

  1. Закінчення уроку (“Goodbye Song ”)


