Рабочие листы
к вашим урокам
Скачать
. 3- сынып
Сабақтың тақырыбы: Өтілген материалды пысықтау
Мақсаты: бұрын өтілген кестеден тыс көбейту және бөлу жағдайларын бекіту; фигура ауданы мен периметрін айқындау дағдысын жетілдіру.
Пәндік нәтиже: оқушылар нөлге аяқталатын көбейту және бөлу тәсілдерін қолдануды үйренеді.
Сабақ барысы
Оқу іс-әрекетіндегі қиындықтарды анықтау.
Оқулықтағы 1-тапсырмамен ауызша есептеуді жүргізеді. Сайыстарды ұсынуға болады, жеңімпаздар жарияланады. Мұғалім оқушылардан жеңімпаз атану үшін оймен жылдам санауды талап етеді.
Жекелей туындаған қиындықты оқшаулау.
Өтілген ауызша есептеу тәсілдері қайталанады, 2-тапсырмадағы өрнектер салыстырылады. Тақта алдында орындау үшін өтілген ережелер немесе тәсілдердің әрқайсысына арналған мысалдар ілінеді.
Одан кейін 3-тапсырма орындалады.
Туындаған кемшіліктерді түзеу жобасын құру және қиындықтан шығу.
Жеке қиындықтарды түзеу мұғалім ұсынған үлгі бойынша жүргізіледі. Қателік жіберген оқушылар қателіктерді түзету алгоритмі бойынша әрекет етеді
Қате жібермегендер мұғалімнің ұйғарымы бойынша оқулықтан 4-ші, 7-тапсымаларды орындайды. 6- тапсырам берілгені бойынша орындалды.
Мұғалім диалог құрады:
Кім қателік жіберді?
Қай тапсырмада?
Қандай ережеге қателік жіберілді?
Енді қателік жібермеу үшін не істеу керек?
Осы ережеге тапсырма таңдап алынады.
Құрылған жобаны іске асыру.
6 660 985 материалов в базе
Настоящий материал опубликован пользователем Есенова Анар Ауғажықызы. Инфоурок является информационным посредником и предоставляет пользователям возможность размещать на сайте методические материалы. Всю ответственность за опубликованные материалы, содержащиеся в них сведения, а также за соблюдение авторских прав несут пользователи, загрузившие материал на сайт
Если Вы считаете, что материал нарушает авторские права либо по каким-то другим причинам должен быть удален с сайта, Вы можете оставить жалобу на материал.
Удалить материалВаша скидка на курсы
40%Курс повышения квалификации
72 ч. — 180 ч.
Курс повышения квалификации
72 ч. — 180 ч.
Курс повышения квалификации
36/72/108 ч.
Мини-курс
5 ч.