Инфоурок / Иностранные языки / Конспекты / Конспект урока на тему "Асхана"

Конспект урока на тему "Асхана"

Напоминаем, что в соответствии с профстандартом педагога (утверждён Приказом Минтруда России), если у Вас нет соответствующего преподаваемому предмету образования, то Вам необходимо пройти профессиональную переподготовку по профилю педагогической деятельности. Сделать это Вы можете дистанционно на сайте проекта "Инфоурок" и получить диплом с присвоением квалификации уже через 2 месяца!

Только сейчас действует СКИДКА 50% для всех педагогов на все 111 курсов профессиональной переподготовки! Доступна рассрочка с первым взносом всего 10%, при этом цена курса не увеличивается из-за использования рассрочки!

ВЫБРАТЬ КУРС И ПОДАТЬ ЗАЯВКУ
библиотека
материалов

hello_html_m4fb87c62.gifhello_html_m4fb87c62.gif3 сынып

Сабақтың тақырыбы: Асхана

Сабақтың мақсаты:

Білімділік: Жаңа тақырыпқа байланысты жаңа сөздермен сөз тіркестерін, сөйлемдерді құрап үйрену.

Дамытушылық: Оқушылардың тіл байлығын дамыту.

Тәрбиелік:Оқушыларды тәртіпке, ұйымшылыққа тәрбиелу.

Сабақтың түрі:аралас сабақ

Сабақтың әдісі: сұрақ – жауап, түсіндіру

Жабдықтау: тақырып бойынша мазмқнды суреттер

Сабақ барысы:

І. Ұйымдастыру кезеңі: 1. Амандасу. 2. Сыныпты түгендеу.

ІІ. Тіл дамыту кезеңі:

  1. Қазір қандай жыл мезгілі?

  2. Күз айлары қандай?

  3. Қазір қандай ай?

  4. Бүгін нешесі?

  5. Бүгін ауа райы қандай?

  6. Ауаның температурасы қандай?

ІІІ. Өткенді қайталау.

ІУ. Үй жұмысын тексеру:

У. Жаңа сабақ. Тапсырмаларды орындау.

  1. Тапсырма. Мәтінді оқып , аудару.

Мәтінмен жұмыс

  • Мұғалім мәтінді түсінікті етіп оқиды. Оқушылар тыңдап отырады.

  • Мұғалім оқиды, оқушылар қайталайды.

  • Оқушылар мәнерлеп тізбектеп оқиды.

  • Үш – төрт оқушы мәтінді әңгімелейді.

  1. Тапсырма. Мәтін бойынша сұраққа жауап беру.

  • Мектепте не бар?

  • Ол нешінші қабатта?

  • Асханада нелер бар?

  • Үстелдер неше қатарға қойылған?

  • Асхананың неше терезесі бар?

  • Терезеде не ілулі тұр?

  • Асхана қандай?

  1. Тапсырма. Сөйлеп үйрену.

бардым.

Мен

асханаға







Ас, үй, мынау

Тапсырма. Сөздерден сөйлемдер құрап жазу.

ыдыс, жудым, мен





Тамақ, пісірді, шешем



Тамақ, болды, дәмді







  1. Тапсырма. Сөйлем құрап үйрену.

  1. Аспаз.

  2. Аспаз боламын.

  3. Мен аспаз боламын.

  4. Мен жақсы аспаз боламын.

УІ. Сабақты бекіту.

УІІ. Сабақты қорытындылау.

УІІІ. Үй тапсырмасын беру. 33 -34 бет




