Инфоурок / Технология / Видеоуроки / Коучинг "Қалыптастырушы бағалауды сынып деңгейінде қолдану"
Обращаем Ваше внимание: Министерство образования и науки рекомендует в 2017/2018 учебном году включать в программы воспитания и социализации образовательные события, приуроченные к году экологии (2017 год объявлен годом экологии и особо охраняемых природных территорий в Российской Федерации).

Учителям 1-11 классов и воспитателям дошкольных ОУ вместе с ребятами рекомендуем принять участие в международном конкурсе «Законы экологии», приуроченном к году экологии. Участники конкурса проверят свои знания правил поведения на природе, узнают интересные факты о животных и растениях, занесённых в Красную книгу России. Все ученики будут награждены красочными наградными материалами, а учителя получат бесплатные свидетельства о подготовке участников и призёров международного конкурса.

ПРИЁМ ЗАЯВОК ТОЛЬКО ДО 21 ОКТЯБРЯ!

Конкурс "Законы экологии"

Коучинг "Қалыптастырушы бағалауды сынып деңгейінде қолдану"

библиотека
материалов

Коуч мұғалім: Раушан Шалданбай


Күні:

8.09.2015

Коучинг сессияның тақырыбы:

Қалыптастырушы бағалауды сынып деңгейінде қолдану

Сілтеме:

Мұғалімге арналған нұсқаулық, үлестірмелі материалдар, бейнесюжет

Мақсаты:

Сабақ барысында оқушыларды бағалауда, бағалау әдіс-тәсілдеріне ерекше назар аударуларына ықпал ете отырып, қалыптастырушы бағалауды жүйелі пайдалануларына дағдыландыру.

Табыс критерийсі:

Мұғалімдер оқыту мен оқудағы бағалаудың жаңа әдіс-тәсілдерін үйренеді, олардың тиімділігі жайлы мағлұмат алады, оны өз тәжірибелерінде қолданады. Мұғалімдердің жаңалыққа құштарлығы оянады және оқушыларының да пәнге қызығушылығы артады.

Түйінді идеялар:

Қалыптастырушы бағалау

Коучинг сессиясының өту барысы

Коучтің іс-әрекеті

Қатысушылардың іс-әрекеттері(әдіс-тәсілдер)

Ұйымдастыру кезеңі

(5 мин)

Бейне ролик көрсетемін. Бейнероликтегі мұғалімнің іс-әрекеті туралы сұраймын.

Миға шабуыл немесе ой қозғау:

4 топқа тапсырма.

  1. Бағалау дегеніміз не?

  2. Оқу үрдісінде бағалау керек па?

  3. Бағалаудың мұғалім үшін қандай маңыздылығы бар?

  4. Оқу үшін бағалау дегеніміз не?

Жеке жұмыс. Мұғалімдер өз ойын білдіреді.



Топтық жұмыс.

Мұғалімдер өз ойын білдіреді.

Негізгі бөлім

(7 мин)

Бағалау бойынша презентация көрсетіп, мұғалімдерге мағлұмат беру.


4 топқа «Ақылды мал» тақырыбында жазылған диктант парақшасын ұсынамын.


Интерактив тақтаға диктант тексеру бойынша өз үлгімді шығарамын

Диалог. Жеке жұмыс.



Топтық жұмыс. Диктантты тексеріп, бағасын қояды


Топтық жұмыс. Өз ойларын қорытындылайды

Сергіту сәті

(3 мин)

Тақырыпқа байланысты әзірленген әртүрлі фотосуреттер көрсетемін

Өз ойларын айтады

Бағалау

Кері байланыс

(5 мин)

Топтағы әрбір мұғалімге парақша беремін. Мидың суретін салып 4 бөлікке бөледі.

4 сұраққа қоямын.

  1. Маңдай бөлігі: Коучинг барысында не білді?

  2. Төбе бөлігі: Коучинг барысында қандай іс-әрекеттер істеді?

  3. Самай бөлігі: Коучинг барысында қайдай ауызша және тұжырымдамалық мәліметтерді қабылдады?

  4. Желке бөлігі: Қандай визуалдыбейнелерді қабылдап, жадыға сақтап алды?




Сызған мидың суреттерінің 4 бөліктеріне сұрақтарға жауап жазады.




«Бутерброд» әдісі бойынша өз ойларын және ұсыныстарын білдіреді.

Ресурстар

Интерактивті тақта, ақ қағаздар (А3), үлестірмелі тапсырмалар

Қолданатын әдіс-тәсілдер

Топтық жұмыс, АКТ–ны пайдалану, пікір алмасу. Жеке ойларын білдіру.



Самые низкие цены на курсы переподготовки

Специально для учителей, воспитателей и других работников системы образования действуют 50% скидки при обучении на курсах профессиональной переподготовки.

После окончания обучения выдаётся диплом о профессиональной переподготовке установленного образца с присвоением квалификации (признаётся при прохождении аттестации по всей России).

Обучение проходит заочно прямо на сайте проекта "Инфоурок", но в дипломе форма обучения не указывается.

Начало обучения ближайшей группы: 25 октября. Оплата возможна в беспроцентную рассрочку (10% в начале обучения и 90% в конце обучения)!

Подайте заявку на интересующий Вас курс сейчас: https://infourok.ru
