Күні
|
19.10.2015ж
|
Тақырыбы
|
Жеті
модульді ықпалдастыра отырып, орта,
қысқа
мерзімді жоспар құруды үйрену
|
Мақсаты
|
Жеті модулді ықпалдастыра отырып, оқыту үдерісін
жоспарлауды, орта мерзімді сабақ топтамасын жасаудың тиімді жолдарын көрсетіп,
белгілі-бір нәтижеге қол жеткізуге мүмкіндік беру
|
Күтілетін нәтиже
|
Мұғалімдер оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдерді өз
тәжірибесіне қалай ықпалдастыру керектігін түсінеді
|
Түйінді идеялар:
|
Коучингтер арқылы орта мерзімді сабақ жоспарын
жасаудың тиімділігін.алдыңғы қатарлы тәжірибелерді үйренеді.
|
Сабақта қолданылатын материалдар
|
Үлестірмелі материалдар, А3 қағазы, стикер, АКТ
|
Оқыту әдістері
|
Топтық
жұмыс
Жеке
жұмысы
Бірін-бірін
бағалау
Кері байланыс
|
Уақыты
|
Коучтың іс-әрекеті
|
Мұғалімнің іс-әрекеті
|
2 мин
|
«Амандасу»
арқылы психологиялық дайындық
|
Мұғалім
өзінің оң жағындағы , алдындағы әріптесіне амандасады.
|
2
мин
|
Топқа бөлу
Әдістемелік
бірлестік мұғалімдері бойынша топқа бөлу
|
Бірлестіктері
бойынша топқа бөлінеді
|
3 мин
|
«Миға шабуыл»
«Сабақты жоспарлау үшін сіз ең алдымен не
істейсіз?», «сабақты жоспарлауда қандай да бір қағидаттарға сүйенесіз бе?»,
«сабақты жоспарлауда не нәрсеге көңіл бөлген жөн?»
|
Мұғалімдер
өз ойларымен бөліседі
|
7мин
|
Презентация
арқылы тізбектелген сабақтар топтамасы, орта мерзімді жоспар, қысқа мерзімді
жоспар ұғымдарымен таныстыру
|
Презентация
арқылы тізбектелген сабақтар топтамасы, орта
мерзімді жоспар, қысқа мерзімді жоспар ұғымдарымен танысады, өз ойларын білдіреді
|
3мин
|
Фритч
Мұғалімдерге орта мерзімді жоспарлау үлгілерін
көрсету
|
Әркім
өз ойларын ортаға салады
|
2мин
|
Сергіту
сәті
|
«Екі
жарты» бейнежазбасының әуеніне билеп көңіл көтереді
|
10
мин
|
«Орта
мерзімді жоспар» тақырыбына постер қорғау.
|
Әр
топ постер қорғап, дәлелдейді
|
5
мин
|
Бағалау
|
Әр
топ бірін-бірі бағалайды, өз ой-пікірімен бөліседі
|
5мин
|
6 Қорытынды:
«Екі
жұлдыз, бір тілек»
|
Коучингтен
алған әсерін стикерге жазады. Стикер тарату «Екі жұлдыз, бір тілек» жасалды.
Мұғалімдер коучингтен түйген ойларын ортаға салды. Өздерін толғандырып жүрген
сауалдарына жауап алды.
|
|
|
|
|