Добавить материал и получить бесплатное свидетельство о публикации в СМИ
Эл. №ФС77-60625 от 20.01.2015
Свидетельство о публикации

Автоматическая выдача свидетельства о публикации в официальном СМИ сразу после добавления материала на сайт - Бесплатно

Добавить свой материал

За каждый опубликованный материал Вы получите бесплатное свидетельство о публикации от проекта «Инфоурок»

(Свидетельство о регистрации СМИ: Эл №ФС77-60625 от 20.01.2015)

Инфоурок / Музыка / Конспекты / Кратко срочное планы по музыка на тему "Киелі аспап - қобыз"
ВНИМАНИЮ ВСЕХ УЧИТЕЛЕЙ: согласно Федеральному закону № 313-ФЗ все педагоги должны пройти обучение навыкам оказания первой помощи.

Дистанционный курс "Оказание первой помощи детям и взрослым" от проекта "Инфоурок" даёт Вам возможность привести свои знания в соответствие с требованиями закона и получить удостоверение о повышении квалификации установленного образца (180 часов). Начало обучения новой группы: 28 июня.

Подать заявку на курс
  • Музыка

Кратко срочное планы по музыка на тему "Киелі аспап - қобыз"

библиотека
материалов

Тексерілді: директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары: ______ Қ.Алиев

Сынып 5А-Б»

Мерзімі: 2.12.2015ж

Пәні

Музыка

Сабақтың тақырыбы

Киелі аспап - қобыз.

Сабақтың мақсаты

Оқушыларға қобыз аспабы туралы жалпы түсінік түсінеді.

Күтілетін нәтиже

Оқушылар қобыз аспабы туралы жаңа ақпарат қалыптастырады және қобыз туралы түсіндіре алады.

Сабақтың әдісі

Миға шабуыл, сұрақ жауап, венн диаграммасы

Кіріктірілген модулдер

АКТ, Оқуды бағалау және оқыту үшін бағалау, Оқыту мен оқудағы жаңа әдіс-тәсілдер, оқытуды басқару және көшбасшылық.Жас ерекшеліктеріне сай оқыту және оқу.СТО үйрету



Уақыт

Сабақ кезеңдері

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Ресурстар

1.Кіріспе

3 минут

Ұйымдастыру.


Сәлемдесу , сыныпта жағымды атмосфера құру үшін «Сәлемдесу» атты тренинг өткізу, оқушыларды суреттер арқылы топтарға біріктіру.

Сәлемдесу, мұғаліммен қарым қатынаста болады, шеңбер құрады, бір-бірімен сәлемдеседі, шағын топтарға бірігеді, топ басшысын сайлайды, топ ережесін сақтайды.

Сүреттер

5 минут

Үй тапсырмасын сұрау.


Өтілген тақырып бойынша кері байланыс жасау, оқушыларға сұрақтар қою.

  1. Арфа тектес аспаптар қалай пайда болады?

  2. Арфа аспабының үнін қандай құдіретті күшке балаған?

  3. Жетіген аспабы туралы қандай аңыз сақталған?


Оқушылар кезектесіп топпен бірлесе отырып сұрақтарға жауап береді.

Оқулық қосымша материалдар

2 минут

Миға шабуыл.

Өткен сабақпен жаңа сабақты байланыстыру.

Жаңа сабақ тақырыбын ашу, сабақтың мақсатымен таныстыру.

  1. Не себепті қобыз аспабын қасиетті де киелі санаған? мысалдар келтір?

Оқушылар шағын топта пікірлеседі және кезекпен 1 оқушы сұраққа жауап береді , сабақтың тақырыбын ашады. Мәлімет жинайды

Оқулық қосымша материалдар






2.Таныстырылым

23минут

Жаңа сабақты талқылау.

Оқушыларға тапсырмалар беру.

Оқушылар оқулықтан, қосымша әдебиеттерден, ғаламтор желісінен алынған материалдармен жұмыс жасайды.Жаңа тақырып мазмұнын бөліктерге бөліп алады және сол бөліктің сарапшысы ретінде түсіндіреді.

Оқулық қосымша материалдар

оқулықтар











3.Негізгі бөлім

5 минут


Оқушыларға проектор арқылы видеоролик көрсету және қысқаша түсінік беріп өту.

Жаңа ақпараттарды дәптерлеріне жазып алады.

Оқулық

4.Қорытынды

5 минут

Жаңа сабақ бойынша оқушылардың ойын жинақтау.

Музикалық тесттер алу

Оқушылар жауаптарды толықтырады және дұрыс жауабын оқиды.

А3 парағы

2 минут

Рефлексия.

Оқушыларды бағалау.

Түрлі түсті стикерлер тарату. Үй тапсырмасын беру

Оқушылар сабаққа кері байланыс жазады, үй тапсырмасын дәптерлеріне жазып алады.

Стикерлер











































Оқу ісінің меңгерушісі: Қ.Алиев

Айша бибі атындағы негізгі орта мектеп

Қысқа мерзімді жоспар

Мұғалім:Юлдашев В

Мерзімі: 09.01.2016ж

Сыныбы: 6-А-Б

Пән атауы: Музика

Сабақтың тақырыбы: Тоғысқан екі өнер.

Сабақтың мақсаты: Оқушылар «Тоғысқан екі өнер» тақырыбы туралы толық түсінік беру.

Сабақтың нәтижесі: Оқушылар «Тоғысқан екі өнер» тақырыбы туралы толық түсінеді.

Кіріктірілген модульдер: СТО Талантты және дарынды балаларды оқыту.Оқыту мен оқудағы жаңа тісілдер. АКТ Білім берудегі басқару және көшбасшылық. Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.

Әдіс-тәсілдер: Топтық жұмыс, ББҮ стратегиясы,

Уақыт

Сабақ кезеңдері

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Ресурстар



1. Кіріспе



2 мин.

Ұйымдастыру кезеңі.

Сәлемдесу, сыныпта жағымды атмосфера құру үшін,оқушыларды А1,А2,А3,карточкалары арқылы топқа біріктіру.

Сәлемдесу, мұғаліммен қарым қатынаста болады,Топ басшысын сайлайды, топ ережесіне бағынады.

Суреттер

Карточкалар

5 мин

Уй тапсырмасын сұрау

Өтілген тақырып бойынша кері байланыс жасау, оқушыларға сұрақтар қою.


Оқушылар сұрақтарға жауап береді.


8 мин

Миға шабуыл.Өткен сабақпен жаңа сабақты байланыстыру.

Жаңа сабақ тақырыбын ашу, сабақтың мақсатымен таныстыру.

Оқушылар сұрақтарға жауап береді, сабақтың тақырыбын ашады.Малімет жинайды.

Оқулық

Тест сұрақтар


2. Таныстырылым



20 мин

Жаңа сабақты талқылау.


Оқушылар оқулықпен жұмыс жасайды.

Оқулық қосымша материалдар оқулықтар.



3. Негізгі бөлім.



5 мин


Оқушыларға түсінік беріп өту.

Жаңа ақпараттарды дәптерлеріне жазып алады.




4. Қорытынды.



3 мин

Жаңа сабақ бойынша оқушылардың ойын жинақтау

Мысалдар келтіру.

Оқушылар мысалдар шешеді.


2 мин

Рефлексия

Оқушыларды бағалау.

Түрлі түсті стикерлер тарату. Үй тапсырмасын беру.

Оқушылр сабаққа кері байланыс жасады,үй тапсырмасын дәптерлеріне жазып алады.

Стикерлер

























Подайте заявку сейчас на любой интересующий Вас курс переподготовки, чтобы получить диплом со скидкой 50% уже осенью 2017 года.


Выберите специальность, которую Вы хотите получить:

Обучение проходит дистанционно на сайте проекта "Инфоурок".
По итогам обучения слушателям выдаются печатные дипломы установленного образца.

ПЕРЕЙТИ В КАТАЛОГ КУРСОВ

Автор
Дата добавления 09.01.2016
Раздел Музыка
Подраздел Конспекты
Просмотров240
Номер материала ДВ-318656
Получить свидетельство о публикации