Добавить материал и получить бесплатное свидетельство о публикации в СМИ
Эл. №ФС77-60625 от 20.01.2015
Инфоурок / Физика / Рабочие программы / Магнит өрісі.Жердің магнит өрісі.Аспан денелерінің магнит өрісі
ВНИМАНИЮ ВСЕХ УЧИТЕЛЕЙ: согласно Федеральному закону № 313-ФЗ все педагоги должны пройти обучение навыкам оказания первой помощи.

Дистанционный курс "Оказание первой помощи детям и взрослым" от проекта "Инфоурок" даёт Вам возможность привести свои знания в соответствие с требованиями закона и получить удостоверение о повышении квалификации установленного образца (180 часов). Начало обучения новой группы: 26 апреля.

Подать заявку на курс
  • Физика

Магнит өрісі.Жердің магнит өрісі.Аспан денелерінің магнит өрісі

библиотека
материалов

Сабақтың тақырыбы

Сабақтың мақсаты

Күтілетін нәтиже

Тұрақты магниттер.

Тұрақты магниттің магнит өрісі.Жердің магнит өрісі.Аспан денелерінің магнит өрісі.

1.Тұрақты магниттер.Тұрақты магниттердің магнит өрісі. Жердің магнит өрісі.Аспан денелерінің магнит өрісін түсіндіру.

2.Тұрмыста қолдана алуға дағдыландыру.


  1. Магниттің екі полюсін біледі

  2. Өрістің неден туындайтынын түсінеді

  3. жердің және планеталардың магнит өрісін ажыратады

4.Тұрмыста пайдалануын пайымдайды

Ұйымдастыру кезеңі

Тапсырма

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Әдіс-тәсілдер

Бағалау

Уақыт

Ресурстар

1.

Топқа бөлу

Фигуралар тарату,орындарға отырғызы

Фигура аттары жазылған парталарға отырады

топтасу


1 мин

фигуралар

2.

логикалық есеп

Есепті оқиды

Ауызша жауап береді



Сұрақ-жауап

Бармақ

2 минут

Карточка

Негізгі кезең

Тапсырма

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Әдіс-тәсілдер

бағалау

Уақыт

Ресурстар

1.
















(Жаңа сабақ материалы)












Сыныптығы 3 топқа кітаптағы мәтінді бөліп беру, беріп өзара талдайды.

Қолшапалақтау арқылы уақытты белгілеп отырады

Әр топ мүшелері берілген мәтінді оқиды,топта талқылайды,басқа топқа барып түсіндіреді,қайта келіп постерге түсіріп оны қорғайды


Жигсо әдісі








Өзін-өзі бағалау критери бойынша







мадақтау

20 минут
















Оқулық

Постер

Маркерлер

Сызғыш


2.

Көзбен көретін айғақтармен жұмыс

Мұғалім тақырып бойынша жаңа сабақты меңгеру кезінде кездесетін термин сөздерді береді

жаңа термин сөздер туралы мағлұматтар береді және сызба түрінде көрсетеді.

.

Бұлтты сөздер












Басбармақ



5 минут

А-4 қағазы

Қорытынды

Тапсырма

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Әдіс-тәсілдер

Бағалау

Уақыт

Ресурстар

1.








Практикалық жұмыс




Мұғалім әр топқа керекті құралдар береді




Құбылыстарды байқайды,тапсырманы орындайды,сұрақтарға жауап береді, суреттейді,тұжырымдайды



Ойлан-жұптас-бөліс








Өзін өзі бағалау




8 минут








Магнит түрлері

Темір үгінділері

Ине,парақтар

2.

Деңгейлік тапсырма

сабаққа қатысты сұрақтар мен тапсырмалар береді.

Оқиды талқылайды,бағалайды

диологтік

Критер бойынша бағалау

5 мин

кеспелер

Үй тапсырмасы



1.



Үйге тапсырма беру



Құлабыздың пайда болуы және маңыздылығын білу



Күнделікке жазады

















1 минут
















Бағалау







Рефлексия

Бағалау парақшаларын алу.

Стикер тарату

Стикерге жазу

БББ

Жиынтық баға

2 мин

стикерлер





Краткое описание документа:

Сабақтың тақырыбы

Сабақтың мақсаты

Күтілетін нәтиже

 Тұрақты магниттер.

Тұрақты магниттің магнит өрісі.Жердің магнит өрісі.Аспан денелерінің магнит өрісі.

 1.Тұрақты магниттер.Тұрақты магниттердің магнит өрісі. Жердің магнит өрісі.Аспан денелерінің магнит өрісін түсіндіру.

2.Тұрмыста қолдана алуға дағдыландыру.

 

1.        Магниттің екі полюсін біледі

2.        Өрістің неден туындайтынын түсінеді

3.       жердің және планеталардың магнит өрісін ажыратады

4.Тұрмыста пайдалануын пайымдайды

Ұйымдастыру кезеңі

Тапсырма

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Әдіс-тәсілдер

 Бағалау

Уақыт

Ресурстар

1.

Топқа бөлу

 Фигуралар тарату,орындарға отырғызы

Фигура аттары жазылған парталарға отырады

топтасу

 

1 мин

фигуралар

2.

логикалық есеп

Есепті оқиды

Ауызша жауап береді

 

Сұрақ-жауап

Бармақ

2 минут

Карточка

Негізгі кезең

Тапсырма

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Әдіс-тәсілдер

бағалау

Уақыт

Ресурстар

1.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(Жаңа сабақ материалы)

 

 

 

 

 

 

Сыныптығы 3 топқа  кітаптағы мәтінді бөліп беру, беріп өзара талдайды.

 

Қолшапалақтау арқылы уақытты белгілеп отырады

 Әр топ мүшелері  берілген мәтінді оқиды,топта талқылайды,басқа топқа барып түсіндіреді,қайта келіп постерге түсіріп оны қорғайды

 

Жигсо әдісі

 

 

 

 

Өзін-өзі бағалау  критери бойынша

 

 

 

мадақтау

20 минут

 

 

 

 

 

 

 

 

Оқулық

Постер

Маркерлер

Сызғыш

 

2.

Көзбен көретін айғақтармен жұмыс

Мұғалім тақырып бойынша жаңа сабақты меңгеру кезінде кездесетін термин сөздерді береді

  жаңа термин сөздер туралы мағлұматтар береді және сызба түрінде көрсетеді.

                      .                   

Бұлтты сөздер

 

 

 

 

 

 

 Басбармақ

 

5 минут

А-4 қағазы

Қорытынды

Тапсырма

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Әдіс-тәсілдер

Бағалау

Уақыт

Ресурстар

1.

 

 

 

 

 Практикалық жұмыс

 

 

 

Мұғалім әр топқа керекті құралдар береді

 

 

Құбылыстарды байқайды,тапсырманы орындайды,сұрақтарға жауап береді, суреттейді,тұжырымдайды

 

Ойлан-жұптас-бөліс

 

 

 

 

Өзін өзі бағалау

 

 

8 минут

 

 

 

 

Магнит түрлері

Темір үгінділері

Ине,парақтар

 

2.

Деңгейлік тапсырма

сабаққа қатысты сұрақтар мен тапсырмалар береді.

Оқиды талқылайды,бағалайды

диологтік

Критер бойынша бағалау

5 мин

кеспелер

Үй тапсырмасы

 

1.

 

Үйге тапсырма беру

 

                            

Құлабыздың пайда болуы және маңыздылығын білу

 

Күнделікке жазады

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1 минут

 

 

 

 

 

 

 

 

Бағалау

 

 

 

 

Рефлексия

Бағалау парақшаларын алу.

Стикер тарату

Стикерге жазу

БББ

Жиынтық баға

2 мин

стикерлер

Автор
Дата добавления 20.01.2015
Раздел Физика
Подраздел Рабочие программы
Просмотров779
Номер материала 323462
Получить свидетельство о публикации

"Инфоурок" приглашает всех педагогов и детей к участию в самой массовой интернет-олимпиаде «Весна 2017» с рекордно низкой оплатой за одного ученика - всего 45 рублей

В олимпиадах "Инфоурок" лучшие условия для учителей и учеников:

1. невероятно низкий размер орг.взноса — всего 58 рублей, из которых 13 рублей остаётся учителю на компенсацию расходов;
2. подходящие по сложности для большинства учеников задания;
3. призовой фонд 1.000.000 рублей для самых активных учителей;
4. официальные наградные документы для учителей бесплатно(от организатора - ООО "Инфоурок" - имеющего образовательную лицензию и свидетельство СМИ) - при участии от 10 учеников
5. бесплатный доступ ко всем видеоурокам проекта "Инфоурок";
6. легко подать заявку, не нужно отправлять ответы в бумажном виде;
7. родителям всех учеников - благодарственные письма от «Инфоурок».
и многое другое...

Подайте заявку сейчас - https://infourok.ru/konkurs


Выберите специальность, которую Вы хотите получить:

Обучение проходит дистанционно на сайте проекта "Инфоурок".
По итогам обучения слушателям выдаются печатные дипломы установленного образца.

ПЕРЕЙТИ В КАТАЛОГ КУРСОВ


Идёт приём заявок на международный конкурс по математике "Весенний марафон" для учеников 1-11 классов и дошкольников

Уникальность конкурса в преимуществах для учителей и учеников:

1. Задания подходят для учеников с любым уровнем знаний;
2. Бесплатные наградные документы для учителей;
3. Невероятно низкий орг.взнос - всего 38 рублей;
4. Публикация рейтинга классов по итогам конкурса;
и многое другое...

Подайте заявку сейчас - https://urokimatematiki.ru
