Добавить материал и получить бесплатное свидетельство о публикации в СМИ
Эл. №ФС77-60625 от 20.01.2015
Инфоурок / Иностранные языки / Конспекты / Урок английского и испанского языка (на украинском языке) по теме «Одежда»
ВНИМАНИЮ ВСЕХ УЧИТЕЛЕЙ: согласно Федеральному закону № 313-ФЗ все педагоги должны пройти обучение навыкам оказания первой помощи.

Дистанционный курс "Оказание первой помощи детям и взрослым" от проекта "Инфоурок" даёт Вам возможность привести свои знания в соответствие с требованиями закона и получить удостоверение о повышении квалификации установленного образца (180 часов). Начало обучения новой группы: 24 мая.

Подать заявку на курс
  • Иностранные языки

Урок английского и испанского языка (на украинском языке) по теме «Одежда»

библиотека
материалов

План-конспект уроку іноземної мови (англійської та іспанської)

Тема: «Купуємо одяг»

Мета уроку: Узагальнити знання учнями лексичного та граматичного матеріалу з теми англійською та іспанською мовою. Формувати навички зв’язного мовлення, навички аудіювання. Розвивати навички читання й активізувати навички говоріння на двох іноземних мовах. Виховувати поважне ставлення учнів до своїх однокласників, до своїх речей, вміння працювати в групах та самостійно, інтерес до вивчення іноземних мов.

Тип уроку: узагальнення та систематизації знань.

Обладнання: презентація Power Point, комп’ютер, проектор, роздатковий матеріал.

Хід уроку

  1. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення. На слайді презентації подано декілька слів англійською та іспанською Учитель пропонує учням зачитати та перекласти слова, знайти між ними взаємозв’язок .

Discussion : What kinds of clothes can you see here? Read them and translate into English and Spanish. What are men’s (women’s) clothes? Have you understood what topic we will speak about today?

  1. Введення в іншомовну атмосферу. So, my dear pupils, today we’ll try to combine two languages, English and Spanish. So, let’s start! Are you ready?

Перегляд та обговорення відео.

(http://www.youtube.com/watch?v=bk5ukX0oGqQ)

What is this dialogue about? What clothes have you heard in the video?

  1. Перевірка домашнього завдання учнів. Розповідь про повсякденний та святковий одяг англійців (виступають 5 учнів, використовуючи слайди презентації). As you know, for today you have to prepare some material about Britain and American clothes, so who would like to tell us about them?



  1. The proverb says: there is no bad weather, there are bad clothes. Another proverb says: everything is good in its season. When you think what to wear, choose the right dress. Think what is good at the sports ground and what is good at the party and why a long dress looks beautiful on a woman but is funny on a little girl. When you buy clothes, try them on, make sure that they are your size, that they suit you well and that you like their colour.



  1. Can you tell us what women wear? It depends on the season of the year. Usually it is a skirt and a blouse or a dress. If it is cold, they wear a coat. A pair of gloves and a hat are necessary. They also wear stockings and shoes.



  1. Can you tell us what men wear? They usually wear a shirt and trousers, a coat or a jacket, socks and shoes. If it is cold, they put on a coat, a cap or a hat and a pair of gloves.If it rains, men and women wear a raincoat. In autumn when it is raining hard an umbrella is necessary.



4 - Today in many countries students have a very different kind of uniform. They wear tennis shoes, jeans, and T-shirts. On a hot day students might even come to class in a pair of shorts. Teachers in the past would never have allowed these students into their class.



5-Then the men teachers used to wear a suit and tie and most women teachers wore a dress or skirt. But when you look inside a classroom today, it is sometimes difficult to tell who is the teacher and who are the students!



  1. Фізлькультхвилинка. “La Yenka” Налаштування на спілкування іспанською мовою.

  2. Робота в малих групах. Складання та відтворення діалогу. Учні об’єднуються в трійки та отримують завдання протягом 3 хв. заповнити пропуски у діалогах та відтворити їх.

Ahora,respetados alumnos, hablamos, escribimos y traducimos en el español. ¿Preparado? ¡Muy bien! Primero, repasamos todas las palabras sobre la tema La ropay hacemos un ejercicio muy interesante. (використання слайдів презентації)

Dependiente: ¡________! ¡Вuenos dias!

Alberto: ¡Buenos _______!

Marisa:¡ Hola,señor!

Dependiente:¿Que ______?

Alberto:Muy ______,gracias.

Dependiente:¿En que puedo ____________?

Marisa:Quiero __________una camiseta moderna.

Alberto:Y unos pantalones.

Dependiente:¿De que __________ los prefiere: oscuro o ____?

Marisa: Los prefiero de color claro

Alberto: Si, me gusta llevar la ropa de colores claros.

Dependiente:Aqui los __________ .

Marisa:¿Cuanto valen todos?

Dependiente: Todos valen 45 _______.

Marisa: ________ gracias,señor.

Alberto: ¡Adios!

ayudarle,Hola, dias, euros, Muchos, bien, color, claro, tiene, comprar, tal.

Dependiente: ¡Hola! ¡buenos dias!

Alberto: ¡Buenos dias!

Marisa:¡ Hola,señor!

Dependiente:¿Que tal?

Alberto:Muy bien,gracias.

Dependiente:¿En que puedo ayudarle?

Marisa:Quiero comprar ana camiseta moderna.

Alberto:Y unos pantalones.

Dependiente:¿De que color los prefiere: oscuro o claro?

Marisa: Los prefiero de color claro

Alberto: Si, me gusta llevar la ropa de colores claros.

Dependiente:Aqui los tiene.

Marisa:¿Cuanto valen todos?

Dependiente: Todos valen 45 euros.

Marisa:Muchos gracias,señor.

Alberto: ¡Adios!



  1. Гра «Пазл», тренування учнів синхронного перекладу з української на іспанську та англійську. (На ватмані, який прикріплено до дошки, з 15 квадратних аркушів зображено малюнок одягненої людини. Завдання учня зняти з дошки будь-який квадрат, прочитати словосполучення або речення зі зворотної сторони та перекласти його на дві іноземні мови.)



Заключна частина уроку

  1. Підведення підсумків уроку. Рефлексія.

  2. Оцінювання учнів.






