Добавить материал и получить бесплатное свидетельство о публикации в СМИ
Эл. №ФС77-60625 от 20.01.2015

Опубликуйте свой материал в официальном Печатном сборнике методических разработок проекта «Инфоурок»

(с присвоением ISBN)

Выберите любой материал на Вашем учительском сайте или загрузите новый

Оформите заявку на публикацию в сборник(займет не более 3 минут)

+

Получите свой экземпляр сборника и свидетельство о публикации в нем

Инфоурок / Иностранные языки / Конспекты / Урок английского языка для 8 класса по теме «Infantile literature. Alan Milne»
ВНИМАНИЮ ВСЕХ УЧИТЕЛЕЙ: согласно Федеральному закону № 313-ФЗ все педагоги должны пройти обучение навыкам оказания первой помощи.

Дистанционный курс "Оказание первой помощи детям и взрослым" от проекта "Инфоурок" даёт Вам возможность привести свои знания в соответствие с требованиями закона и получить удостоверение о повышении квалификации установленного образца (180 часов). Начало обучения новой группы: 24 мая.

Подать заявку на курс
  • Иностранные языки

Урок английского языка для 8 класса по теме «Infantile literature. Alan Milne»

библиотека
материалов

Жданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1

Клас: 8-А клас

УРОК: 15 Вчитель: Луніна В.Д.

Підтема: Дитяча література (infantile literature). Алан Мілн.

Мета: Ознайомити й активізувати новий лексичний матеріал.

Вдосконалювати навички читання і усного мовлення.

Розвивати логічне мислення та ерудицію учнів.

Виховувати доброзичливість і позитивне ставлення до читання.

Обладнення: Підручник для 8 клас загальноосвітніх навчальних закладів, автор Карп’юк О.Д., зошит, словник, мультимедійне обладнання, аудіо додаток до підручника, картки для самостійної роботи (НО1).


ХІД УРОКУ

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ.

Greeting 1) Привітання.

T: Good morning, children. How are you today?

What day is today?

Is it a wonderful day today?

Who is absent today?

Aim 2) Повідомлення теми та мети уроку.

T: We are continuing speaking about writers and literature and during our lesson today we are going to speak about one of the well-known English writers and the characters of his book. We’ll also discuss your favorite characters and the reasons for reading books.

What do you know about Alan Milne?

Which of his books made him well-known?

Warming 3) Уведення в іншомовну атмосферу.

up T: But first of all I want you to answer my question: Do you agree that Books are

our friends? (poem p.37)

Books are our friends

By B. Walker

Since books are friends,
They need much care.
When you are reading them,
Be good to them and fair!

Use books-marks, children,
To hold your place,
And don`t turn a book
Upon its clear face.

Remember, children, then:
Books are meant to read.
Not cut or colour them-
No, really never indeed!

Check on 4) Перевірка домашнього завдання. (ex.7, p.47)

homework T: Your home task was to write a paragraph about the author of a book you like and say what you know about this book. I’ll check it for the next lesson.

But now let’s check your lexical vocabulary.

ІІ. ОСНОВНA ЧАСТИНА УРОКУ.

Presenting 1) Подання нового лексичного матеріалу (с. 48).

vocabulary 1) Бесіда з учнями.

Учитель читає нові слова і пояснює їхнє значення, учні хором повторюють нові ЛО за вчителем та перекладають їх рідною мовою.

An essay

An inspiration

A success

Nobel

To achieve

An achievement

To inspire

Due to smth

Нарис, есе

Натхнення

Успіх

Знатний, благородний

Досягати, добиватися

Досягнення

Надихати

Завдяки чомусь

2) “Fill in the gaps”

Fill in the gaps with the new words from p.48.

  1. The incredible beauty of the place ___________ him to create this masterpiece.

  2. O’Henry became famous __________ his stories.

  3. __________ doesn’t come to you if you do nothing.

  4. Byron ___________ the great popularity when he was 24.

  5. Milne hoped to prove his success writing novels and _________.

  6. I have no ___________ to write even a word.

(inspired; due to; Success; achieved; essays; inspiration)

Listening 2. Аудіювання.

1) Етап підготовки до аудіювання.

a) Учні переглядають невелику презентацію-відео про Алана Мілна та обговорюють його зміст з вчителем.

b) Учні отримали картки для самостійної роботи, які вони мають заповнити інформацією з прослуханого текста (НО1)

c) Учні разом з вчителем читають та розбирають завдання вправи 2 на сторінці 48.

2) Етап аудіювання.

а) Учні уважно слухають аудіо додаток до впр. 1b) на стор. 48.

Thello_html_18cf47ef.jpg
: Listen about the popular author and say what genre of literature he created.

(hello_html_5aa9ae0e.jpg
hello_html_m2d789e9c.jpg
Nov
els, essays, short stories, detective stories, poems, plays.)

3) Етап перевірки прослуханого.

a) Бесіда учителя з учнями за змістом тексту.

b) Учні письмово виконують вправу 2 на сторінці 48. Учитель пропонує учням перевірити правильність виконання завдання за допомогою тестової системи ЛОТОС-082.

1.b), 2.c), 3.a), 4.b), 5.b), 6.c), 7.c)

с) Робота з картками. Учитель ще раз включає аудіо запис тексту, учні самостійно заповнюють картки інформацією з тексту.

T: Listen and complete the table.

1882

was born Alan Milne

1893

won a scholarship

1917

the first play was published

1919

completed a book and several plays

1920

his son was born

1922

detective novel “The Red House Mystery”

1924

When We Were Very Young” was published

1926

Winnie-the-Pooh was published

1939

It’s Too Late Now” was published

1956

Milne died, 30 years later after publishing Winnie-the-Pooh

Учні ланцюжком повідомляють факти, записані до таблиці на картках (НО1);

учитель разом з іншими учнями слідкує за правильністю виконання завдання.

Writing 3. Письмо. права 4 сторінка 49)

1) Етап підготовки до письма.

Учні спочатку ланцюжком, потім в парах розповідають біографію Алана Мілна. Учитель контролює правильність граматичної будови речень.

2) Етап написання біографії.

Учні ще раз прослуховують біографію Алана Мілна та самостійно пишуть біографію Мілна, спираючись на факти з таблиці (НО1) та інформацію вправи 2 на сторінці 48, протягом 10 хвилин.

3) Етап перевірки.

Двоє-троє учнів уголос читають написані біографії перед класом. Ще два-три зошити учитель вибірково бере на перевірку.

Speaking 4. Розвиток умінь мовлення. (вправа 5 сторінка 49)

а) Учні ланцюжком читають та доповнюють речення, спираючись на власний досвід. Учитель контролює правильність граматичної будови речень.

T: Lets read the names of the book characters and complete the following sentences.

б) Учні ланцюжком описують літературних героїв, намальованих у підручнику, використовуючи схему вправи.

T: Guess and write about the characters as in the example. You must say:

Who are they?

What are they famous for?

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework 1. Домашнє завдання.

Вивчити новий лексичний матеріал с 48.

Прочитати та усно перекласти текст-легенду вправи 2b) на стор. 52-53.

Письмово виконати вправу 3 стор. 52 (скласти план тексту)

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

T: You have worked hard today. Lets see what you have learned.

What was interesting for you today?

What things would you like to learn in more details?

I think we've done a good job.










hello_html_54070cde.jpg

Сomplete the table.

1882



won a scholarship

1917



completed a book and several plays


his son was born

1922


1924



Winnie-the-Pooh was published

1939



Milne died, 30 years later after publishing Winnie-the-Pooh



hello_html_54070cde.jpg


Сomplete the table.

1882



won a scholarship

1917



completed a book and several plays


his son was born

1922


1924



Winnie-the-Pooh was published

1939



Milne died, 30 years later after publishing Winnie-the-Pooh


