1440277
столько раз учителя, ученики и родители
посетили сайт «Инфоурок»
за прошедшие 24 часа
Добавить материал и получить бесплатное
свидетельство о публикации
в СМИ №ФС77-60625 от 20.01.2015
ИнфоурокИнформатикаРабочие программыТерезелер

Терезелер

библиотека
материалов

Абуова Жанар Муратаевна6 учитель информатики

Г.Кызылорда

Пән:

Информатика

Сынып:7 «А»

Күні:

Сабақтың тақырыбы:

Терезелер.


4 сабақ

3-бөлімнен: Windows операциялық жүйесі


Сабақтың мақсаты:




Windows терезелерімен өз беттерінше терезені басқарау тәсілдерін пайдалана отырып, терезенің мүмкіндіктерін үйрену.

Негізгі идеялар:






Уақыт

мин

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Бағалау

Ресурстар

1

Оқушылармен сәлемдесу, түгелдеу.

Сәлемдесу.



2

Топқа бөлуді ұйымдастыру.

Оқушылар санау арқылы 3 топқа жіктеледі.

Қол шапалақтау арқылы мадақтау


5

Үй жұмысын мини тест арқылы тексеру.


Компьютерде тестік жұмыс жасау.

критерий бойынша бағалау


Тест

Activ Board тақтасы


Сабақтың тақырыбын шығаратын тапсырма беру.

Ребус шешу.

мадақтау

Activ Board тақтасы


Жаңа сабақты таныстыру, мақсатын айту, түсіндіру.

Электрондық оқулықтан тыңдау,көру арқылы жаңа сабақ туралы ақпаратты тыңдау.


Activ Board тақтасы


Топ ішінен сарапшылар сайлау

Осы кезде әр топтан сарапшы тағайындалады.




Деңгейлік тапсырмалар. Жұптық жұмыс

Оқушылар өтілген тақырып бойынша компьютерде практикалық жұмыс орындайды.

  1. Менің компьютерім терезесін ашу.

  2. Windows амалдық жүйесі терезесі элементтерінің астына атауларын жазу.

Критерий бойынша бағалау

Activ Board тақтасы


Сәйкестендіру

  1. Қапшықтар терезелерінің стандартты батырмалары оның атауларын сәйкестендіру.

  2. Терезелерді мозайка мен каскад түрінде орналастыру.

Критерий бойынша бағалау


Activ Board тақтасы


Сұрақ -жауап

Өтілген тақырып бойынша сұрақтарға жауап беру

Критерий бойынша бағалау

Activ Board тақтасы


Бағалау

Сарапшылардың критерий бойынша бағалағанын айту.




Үй тапсырмасы

3.2 тақырыбын оқу. Тест тапсырмаларын дайындау.


Activ Board тақтасы


Сабақтың рефлексиясы

Кері байланыс


Activ Board тақтасы


Қорытынды






Найдите материал к любому уроку,
указав свой предмет (категорию), класс, учебник и тему:
также Вы можете выбрать тип материала:
Краткое описание документа:

"Описание материала:

Windows терезелерімен өз беттерінше терезені басқарау тәсілдерін пайдалана отырып, терезенің мүмкіндіктерін үйрену.

Сәлемдесу. Оқушылар санау арқылы 3 топқа жіктеледі. Компьютерде тестік жұмыс жасау. Ребус шешу. Электрондық оқулықтан тыңдау,көру арқылы жаңа сабақ туралы ақпаратты тыңдау. Осы кезде әр топтан сарапшы тағайындалады. Оқушылар өтілген тақырып бойынша компьютерде практикалық жұмыс орындайды.

1. Менің компьютерім терезесін ашу.

2. Windows амалдық жүйесі терезесі элементтерінің астына атауларын жазу.

3. Қапшықтар терезелерінің стандартты батырмалары оның атауларын сәйкестендіру.

4. Терезелерді мозайка мен каскад түрінде орналастыру.

Өтілген тақырып бойынша сұрақтарға жауап беру Сарапшылардың критерий бойынша бағалағанын айту. 3.2 тақырыбын оқу.

Тест тапсырмаларын дайындау. Кері байланыс

"Выдержка из материала:

Сабақтың тақырыбы: Терезелер.№ 4 сабақ 3-бөлімнен: Windows операциялық жүйесі

Сабақтың мақсаты:

Windows терезелерімен өз беттерінше терезені басқарау тәсілдерін пайдалана отырып, терезенің мүмкіндіктерін үйрену.Негізгі идеялар:

Уақытмин Мұғалімнің іс-әрекеті Оқушының іс-әрекеті

1 Оқушылармен сәлемдесу, түгелдеу. Сәлемдесу.

2 Топқа бөлуді ұйымдастыру.

Оқушылар санау арқылы 3 топқа жіктеледі. 5 Үй жұмысын мини тест арқылы тексеру.Компьютерде тестік жұмыс жасау.Сабақтың тақырыбын шығаратын тапсырма беру. Ребус шешу.Жаңа сабақты таныстыру, мақсатын айту, түсіндіру. Электрондық оқулықтан тыңдау,көру арқылы жаңа сабақ туралы ақпаратты тыңдау.Топ ішінен сарапшылар сайлау Осы кезде әр топтан сарапшы тағайындалады.Деңгейлік тапсырмалар.

Жұптық жұмыс Оқушылар өтілген тақырып бойынша компьютерде практикалық жұмыс орындайды.

1. Менің компьютерім терезесін ашу.

2. Windows амалдық жүйесі терезесі элементтерінің астына атауларын жазу.

Сәйкестендіру 3. Қапшықтар терезелерінің стандартты батырмалары оның атауларын сәйкестендіру.4. Терезелерді мозайка мен каскад түрінде орналастыру.

Сұрақ -жауап Өтілген тақырып бойынша сұрақтарға жауап беруБағалау Сарапшылардың критерий бойынша бағалағанын айту.Үй тапсырмасы 3.2 тақырыбын оқу. Тест тапсырмаларын дайындау.Сабақтың рефлексиясы Кері байланыс
