Предпросмотр материала:
|
Сабақ тақырыбы: Қазақстанның қазіргі замандағы экономикасы
|
Мектеп: Ақтөбе, НЗМ |
|||||||||||||||||||||||||
|
Уақыты: 28 /02/2014 жыл |
Мұғалімнің аты - жөні: Нурбаева Дина Замирбековна
|
|||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: 11«G» |
Қатысқан оқушылар саны:: |
Қатыспағандар: |
||||||||||||||||||||||||
|
Белгілі бір оқыту мақсаты; Осы сабақтың сол мақсатқа қол жеткізуде тигізетін үлесі |
Бұл бөлімнің басты міндеті оқушыларды Қазақстан экономикасымен таныстыру болып табылады. Бұл бөлімде Қазақстанның экономикасына әсер ететін саяси шешімдерге зейін қойылады және Қазақстан экономикасына әсер етуші негізгі ішкі және сыртқы факторлар ажыратылады. |
|||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Қазақстан үшін экономиканың маңызын түсіну.Экономикалық дамуға әсер ететін саяси, әлеуметтік,экономикалық және технологиялық факторларды білу.Семинарлар мен дискуссияларға толығымен ат салысу жеке зерттеу жұмыстарын жүргізу |
|||||||||||||||||||||||||
|
Тілдік міндеттер |
«Қазақстан Республикасының қазіргі замандағы экономикасы» мәтінмен жұмыс. (оқылым дағдысы және тыңдалым дағдысы) Бейнебаян бойынша тапсырмаларды орындау. (тыңдалым және айтылым дағдысы) Ол кім? Бұл не? Оқыту ойыны. Сәйкестік аймағына орналастыру (жазылым және оқылым дағдысы) PEST –талдау жүргізу. (жазылым және айтылым дағдысы) |
|||||||||||||||||||||||||
|
Алдыңғы білім
|
Қазақстан экономикасының алғышарттары
|
|||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ кезеңдері |
Жоспарланған іс - әрекеттер |
Деректер |
||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы 10 мин
|
Топтастыру Үй тапсырмасы бойынша оқушылар 2 топқа орналасады.
Сәйкестік аймағына орналастыру.
Бейтаныс тұлға Оқушылар сыныпқа келген қонақтың сұрақтарына жауап беру арқылы және ол адамға ықтимал сұрақтар қою арқылы тұлғаның кім екендігін және бүгінгі тақырыбымызға қандай қатысы бар екендігін табуы қажет.
|
Әртүрлі формадағы қағаздар
Кейіпкердің киімі
Ұлттық валюта
Қалыптастырушы бағалау жүргізіледі |
||||||||||||||||||||||||
|
Ортасы
60 мин
|
Бейнебаян. «Әлемнің жаңа саяси-экономикалық картасы» Бейнебаян бойынша тапсырмалар
Ақиқат немесе жалған ақпараттарды анықтау Оқиғаларды рет-ретімен ораластыру Сәкестік аймағын құру
Мәтінмен жұмыс Оқыту ойыны «Ол кім? Бұл не?»
Т.Ж. PEST-талдау жүргізу
|
Презентация
Таратпа материалдар
Кестелер
Мәтіндер
ватмандар |
||||||||||||||||||||||||
|
Соңы 10 мин
|
Т.Ж. Кім жылдам? Studystack.com |
Көмекші сөздер |
||||||||||||||||||||||||
|
Ойлану
Сабақ / оқыту мақсаты қолжетімді болды ма? Оқушылар нені білді? Сыныпта қандай ахуал қалыптасты? Мен ұйымдастырған дифференциация іске асты ма? Уақыт бойынша үлгердім бе? Сабақ жоспарынан ауытқушылық болды ма? Болса неге?
|
Бұл бөлімді сабақ бойынша ойларыңызды білдіру үшін пайдаланыңыз. Сол бағанада берілген сұрақтарға жауап беру арқылы өзіңіздің сабағыңыз жайлы пікіріңізді білдіріңіз. |
|||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың қандай екі аспектісі жақсы өтті (сабақ беру және оқыту жайлы ойланыңыз)? 1: 2: Қандай екі жағдай сабақты жақсырақ өткізуге мүмкіндік берер еді (сабақ беру және оқыту жайлы ойланыңыз)? 1: 2: Жалпы сынып немесе жеке оқушылар жайлы мен не білдім? Келесі сабақтарға дайындалу барысында бұл мәлімет қандай көмегін бере алады?
|
||||||||||||||||||||||||||
Профессия: Учитель истории
Профессия: Преподаватель истории
В каталоге 7 120 курсов по разным направлениям