- 12.04.2014
- 1956
- 0
Курсы
Другое
Пән:Жаратылыстану
Сынып: 5 «А»сынып 5 «Б»сынып
Уақыты: 23.01.2014 20.01.20144
Тақырыбы: Физикалық дене.
Мақсаты:
Білімділік: Оқушыларға физикалық дене жайлы түсінік беру.
Дамытушылық: Жалпы оқу іскерліктерін үйрену,оқушылардың пәнге деген қызығушылығын арттыру.
Тәрбиелік: Оқушыларды өз ойларын жеткізе білуіне,қарым-қатынас жасауды үйрету.Балаларды ұйымшылдыққа тәрбиелеу.
Сабақ түрі: Жаңа сабақ
Сабақтың жоспары: 1 кезең-ұйымдастыру. 4 кезең-бекіту.
2 кезең- үй тапсырмасын сұрау. 5 кезең-үйге тапсырма беру.
3 кезең- жаңа тақырыпты меңгерту. 6 кезең- қорытынды, бағалау.
Сабақ барысы:
Кезең |
Мұғалім әрекеті |
Оқушылар әрекеті |
1 |
Оқушымен амандасып, оқушының зейінін сабаққа аударады. |
Амандасады Кітап, дәптерін шығарып сабаққа дайын отырады. |
2 |
Үй тапсырмасын сұрақ-жауап арқылы сұрау. 1.Атмосфера дегеніміз не? 2.Неге атмосфераны қорғаныс қалқаны дейді? 3Атмосфераның газ құрамы қандай? 4.Тірі ағзалар үшін оттегінің рөлі қандай? |
Жаңа тақырыпты дәптеріне жазады. Мұғалімді тыңдап, керек жерлерін дәптерге қысқаша жазып алады.
|
3 |
Физикалық дене дегеніміз-бізді қоршаған заттар(машина,үй,жиһаз,ойыншықтар және т.б.)Ал зат дегеніміз –физикалық дененің құрамдас бөліктері. Оттегі,алтын,су,ауа-бұлар зат.Сұйықтық молекулалары бір-біріне тартырыл тұрады. Мұндай байланысты беттік керіліс деп атайды. |
Оқушы тақырыпты оқиды. Керек жерін дәптеріне жазып алады. |
4 |
Тақырыпты бекіту үшін мұғалім келесі сұрақтарды қояды: 1.Физикалық дене деген не? 2.Зат деп нені айтады? Одан кейін тақтаға сұрақтар жазылады, сол сұрақтарға оқушылар жауап беруі тиіс. |
Мұғалім қойған сұрақтарға жауап береді. Тапсырмаларды орындайды. |
5 |
§30 оқу мазмұндау. Мәтін соңындағы тапсырмаларға жауап беру. |
Үй тапсырмасын күнделіктеріне жазып алады. |
6. |
Сабаққа қатысқаны бойынша бағалау. |
Мұғалімді тыңдап, бағаланады. Күнделіктеріне баға қойғызады Қоштасады. |
Настоящий материал опубликован пользователем Мұқанов Наурызбай Мұқанұлы. Инфоурок является информационным посредником и предоставляет пользователям возможность размещать на сайте методические материалы. Всю ответственность за опубликованные материалы, содержащиеся в них сведения, а также за соблюдение авторских прав несут пользователи, загрузившие материал на сайт
Если Вы считаете, что материал нарушает авторские права либо по каким-то другим причинам должен быть удален с сайта, Вы можете оставить жалобу на материал.
Удалить материалФайл будет скачан в формате:
Материал разработан автором:
Педагог
Об авторе
Настоящая методическая разработка опубликована пользователем Ким Кира . Инфоурок является информационным посредником
Бұл материал дене мүшелерінің атауларын үйретуге арналған көрнекілер жинағы. Әрбір дене мүшесі анық жазылған атауымен және сәйкес суретімен көрсетілген. Құрал балалардың биологиялық білімін арттырып, сөздік қорын дамытуға бағытталған. Көрнекілер оқу үрдісінде, ойын түрінде немесе жеке жұмыс жасау кезінде қолданыла алады. Сондай-ақ, бұл материал мұғалімдерге сабақ жоспарын байытуға және оқушылардың қызығушылығын арттыруға мүмкіндік береді.
Курс профессиональной переподготовки
Курс повышения квалификации
36 ч. — 144 ч.
Курс повышения квалификации
72 ч. — 180 ч.
Курс повышения квалификации
36 ч. — 180 ч.
Еще материалы по этой теме
Смотреть
Рабочие листы
к вашим урокам
Скачать
Пән:Жаратылыстану Сынып: 5 «А«сынып 5 «Б«сынып Уақыты: 23.01.2014 20.01.20144 Тақырыбы: Физикалық дене. Мақсаты: Білімділік: Оқушыларға физикалық дене жайлы түсінік беру. Дамытушылық: Жалпы оқу іскерліктерін үйрену,оқушылардың пәнге деген қызығушылығын арттыру. Тәрбиелік: Оқушыларды өз ойларын жеткізе білуіне,қарым-қатынас жасауды үйрету.Балаларды ұйымшылдыққа тәрбиелеу. Сабақ түрі: Жаңа сабақ Сабақтың жоспары: 1 кезең-ұйымдастыру. 4 кезең-бекіту. 2 кезең- үй тапсырмасын сұрау. 5 кезең-үйге тапсырма беру. 3 кезең- жаңа тақырыпты
7 364 381 материал в базе
Вам будут доступны для скачивания все 350 860 материалов из нашего маркетплейса.
Мини-курс
3 ч.