1274825
столько раз учителя, ученики и родители
посетили сайт «Инфоурок»
за прошедшие 24 часа
Добавить материал и получить бесплатное
свидетельство о публикации
в СМИ №ФС77-60625 от 20.01.2015
ИнфоурокНачальные классыКонспектыАшық сабақ. Тақырыбы:«Жемістер мен көкөністер». Дайындық сынып.

Ашық сабақ. Тақырыбы:«Жемістер мен көкөністер». Дайындық сынып.

библиотека
материалов









Надежка орта мектебі.







Ашық сабақ.

Сабақтың тақырыбы:

« Жемістер мен көкөністер !»

Дайындық сынып.







Мұғалім: Сураганова К .Ж.









2013 ж.







Сабақтың тақырыбы: Жемістер мен көкөністер.

Сабақтың мақсаты: Жемістер мен көкөністер атауларын үйрету.

Салыстыра , ажырата білу.

Жемістер мен көкөністердің денсаулыққа

пайдасын түсіне білуге баулу.

Сабақтың әдісі: Сұрақ-жауап, ойын, тапсырма орындау,сергіту сәті,слайдтар.

Сабақтың типі: Қайталау сабағы

Көрнекілігі: ойын, интерактивті тақта, суреттер, калаш, үлестірмелі материал.

Сабақтың барысы:

Ұйымдастыру кезеңі. І.Шаттық шеңбері.

Мұғалім балалармен шеңбер құрып тұруды ұсынады. Амандасу рәсімі айтылады.

Алақанды ашайық

Күннің нүрын салайық

Таза ауаны жұтайық

Жүрек жылуымызды

Қонақтарға сыйлайық.

Балалар күннің суретін қоноқтарға сыйлайды.

Балаларды жемістер мен көкөністер атауларымен таныстыру. Хормен және жеке- жеке қайталау жұмыстары жүргізіледі.

Содан кейін жемістер мен көкөністердің тусін атау арқылы түстер қайталанады. Олардың қайсысы жеміс , қайсысы көкөніс екенін анықтайды ,ажыратады.

Сергіту сәті. «Балақан" Бала, бала, балақан

Кәне, қайсы алақан.

Саусақтарын әйбәт,

Былай, былай ойнат.

Осыдан кейін балалар 2 –топқа бөлініп үлестірмелі материалмен жұмыс істейді. Олар үлестірмелі материалда берілген жемістер мен көкөністерді ( жапсырмаларды). Жемістерді бөлек, көкөністерді бөлек жапсырады. Сосын не жапсырғанын ,қандай тусті? ,қайда өсетінің айтады ,қорғайды.

Қорытындылау. Сұрақ- жауап әдісі.

Қане ,балалар, біз бүгін нені білдік? Жемістерді ата?, көкөністерді ата?

Сабақты бекіту.

Ойын «Түстер»

Оқушылардың белсенділіктерін, жеке қабілеттері мен еңбектерін мадақтау.

Сау болындар!









hello_html_1d272c9d.gif



hello_html_m727024d0.gif



hello_html_19413813.gif



hello_html_m1c687518.gif





hello_html_74f22160.gif









Фото1577

Фото1579


















