Цвета на казахском, Қазақ тіліндегі түстер
Карточки для введения и закрепления темы "Түстер". Карточки с цветами для занятий с дошкольниками, 1 классом и обучающимися начального уровня.
– Лаконичный дизайн – оформление не будет отвлекать обучающихся от самого материала;
– Печатный формат – карточки можно (и даже нужно) отпечатать с друх сторон для отработки новой лексики;
– Ничего лишнего – набор из 12 основных цветов для отработки темы
_________________________________________________________________________________
"Түстер" тақырыбын енгізуге және бекітуге арналған карточкалар. Мектеп жасына дейінгі балалармен, 1-сынып оқушыларымен және бастауыш деңгейдегі білім алушылармен сабаққа арналған түстері бар карточкалар.
- Қысқа дизайн-Дизайн студенттерді материалдың өзінен алшақтатпайды;
- Баспа форматы - жаңа лексиканы пысықтау үшін карточкаларды екінші жағынан басып шығаруға болады (және тіпті қажет) ;
– Артық ештеңе жоқ-тақырыпты пысықтауға арналған 12 негізгі түстер жиынтығы
Курс повышения квалификации
Курс профессиональной переподготовки
Курс профессиональной переподготовки
1 слайд
2 слайд
3 слайд
4 слайд
5 слайд
6 слайд
7 слайд
8 слайд
9 слайд
Рабочие листы
к вашим урокам
Скачать
Атырау қаласы Еркінқала орта мектебі Нақты көрсеткішті дәрежелік функцияны дифференциалдау және интегралдау Алгебра және анализ бастамалары 11-сынып Пән мұғалімі Бралиева С. А. Сабақтың мақсаты: · Нақты көрсеткішті дәрежелік функцияның туындысы мен интегралын таба білуге үйрету. Сабақтың міндеттері: · Нақты көрсеткішті дәрежелік функцияның туындысы мен интегралын табудың негізгі формулаларын білу және есеп шығару барысында қолдана білу дағдыларын қалыптас -тыру; · Оқушылардың есте сақтау арқылы біліктілік қабілеттерін дамыту; · Сабақ барысында негізгі мәселені өзі ажырата отырып, пәнге қызығушылығын арттыру. Сабақтың типі: Жаңа білімді меңгерту. Сабақтың әдісі: СТО стратегиясы . Сабақтың көрнекілігі: интерактивті тақта, слайдтар, сызбалар, кестелер. Сабақтың барысы: I. Ұйымдастыру кезеңі. II. Қызығушылықты ояту. (Ауызша жаттығу): 1. а2 *а1/4 = 6. (у-2) /= 2. 4-2= 7. (хn)/= 3. (-2,2)0= 8. f(x) = x5 , F(x) = ? 4. 363/2= 9. f(x) = xn , F(x) = ? 5. (х)/= III. Мағынаны тану. (Жаңа материалды меңгерту): f(x) = xα, f /(x) = ? 10-сыныптың алгебра курсынан (хn)/=n*xn-1 (n-бүтін сан ) формуласын білеміз. Бұл формуланың кез келген n бүтін сан үшін орындалатынын математикалық индукция әдісімен дәлелдейік: 1. n=1болғанда х/=1 болады. f(х)=х функциясының туындысын табатын болсақ, онда f(х)=х , f(х+ )=х + , f(х+ )- f(х)=(х + . Ендеше =1 у/= болады. Сондықтан ,n=1болғанда х/=1 болады. 2. n=k үшін де бұл формула дұрыс деп алайық , яғни (хk)/=k*xk-1 . 3. n=k+1 үшін (хk+1)/=(k+1)*xk формуласы дұрыс , себебі хk+1= xk *х түрінде жазып , туындысын табатын болсақ , (хk+1)/= (xk х)’ = (xk)/ х+ xk х/ = kxk-1 х+ xk 1= (k+1) xk. Сонымен , бұл формула кез келген n бүтін сан үшін дұрыс болады. онда у= дәрежелік функциясының туындысы формуласымен есептелінеді. Енді дәрежелік функцияның алғашқы функциясын табайық: f(x) = xβ , F(x) = ? f(х)= xk функциясының алғашқы функциясы F(х)= +С , мұндағы k және k . Осы формула нақты көрсеткішті дәрежелік функция үшін де дұрыс екенін туындының формуласын дәлелдегендей көрсетуге болады, кез келген нақты сан үшін дәрежелік функцияның интегралы мына формуламен анықталады: IV. Ой толғаныс. 1. Кітаппен жұмыс: №№ 159(1,3), 160(1,3). 2. Өзіндік жұмыс: (Дұрыс жауабын табайық) Жауаптары: f(x)=2x-3, f /(-1)=? f(x)=-5x2/5, f /(1)=? -2 3,75 -6 V. Сергіту минуты. 1. Сұрақ белгісінің орнына қандай сан жазылуы керек? 1(27)3 2(64)2 2(?)3 Жауабы: 125. 2. 8 6 5 3 10 ? 4 6 5 12 15 9 Жауабы: 27. VI. Тест жұмысы («Талапкер-2014») 1. Есептеңдер: a. 26 b. -24 c. 20 d. 22 e. -20 2. Функцияның туындысын табыңдар: ; a. b. c. - d. - ; 3. Табыңдар: f /(0)+f /(1), мұндағы f(x) = 3x3 – 2x2 +x – 1; a. 14 b. 1 c. 7 d. 5 e. 6 VII. Ауызша жаттығу: ü b7·b-11= ü (y-4)-1/4= ü 2-4= ü 8-1/3= ü (2x3 + 7x)/= ü ((3y-4)-4)/= ü VIII. Үйге тапсырма беру: №№ 161(1,3), 163(1,3), 166; п. 11. IX. Сабақты қорытындылау.
7 364 338 материалов в базе
Настоящий материал опубликован пользователем Бралиева Сабила Аянгалиевна. Инфоурок является информационным посредником и предоставляет пользователям возможность размещать на сайте методические материалы. Всю ответственность за опубликованные материалы, содержащиеся в них сведения, а также за соблюдение авторских прав несут пользователи, загрузившие материал на сайт
Если Вы считаете, что материал нарушает авторские права либо по каким-то другим причинам должен быть удален с сайта, Вы можете оставить жалобу на материал.
Удалить материалВам будут доступны для скачивания все 350 804 материалы из нашего маркетплейса.
Мини-курс
3 ч.