Инфоурок / Иностранные языки / Конспекты / Харчування. Узагальнюючий урок (французька мова як друга іноземна, 5 клас)

Харчування. Узагальнюючий урок (французька мова як друга іноземна, 5 клас)

Напоминаем, что в соответствии с профстандартом педагога (утверждён Приказом Минтруда России), если у Вас нет соответствующего преподаваемому предмету образования, то Вам необходимо пройти профессиональную переподготовку по профилю педагогической деятельности. Сделать это Вы можете дистанционно на сайте проекта "Инфоурок" и получить диплом с присвоением квалификации уже через 2 месяца!

Только сейчас действует СКИДКА 50% для всех педагогов на все 111 курсов профессиональной переподготовки! Доступна рассрочка с первым взносом всего 10%, при этом цена курса не увеличивается из-за использования рассрочки!

ВЫБРАТЬ КУРС И ПОДАТЬ ЗАЯВКУ

Выбранный для просмотра документ Відкрите заняття (конспект).docx

библиотека
материалов

Дата ______________________ Клас ____


1. Тема: Харчування. Узагальнюючий урок

2. Мета уроку:


Навчальна:

  1. Повторити назви харчових продуктів французькою мовою.

  2. Навчити реагувати на повідомлення короткими репліками.


Розвиваюча:

  1. Розвивати лексичні навички учнів.

  2. Сприяти розвитку мовної здогадки.


Виховна:

  1. Виховувати старанність і увагу за допомогою заохочувальних висловів і оцінок.


3. Методичне обладнання уроку:

1. Чумак Н.П., Кривошеєва Т.В. Французька мова: Підручник для 5 класу. – К.: Освіта, 2013. – 240 с.


  1. Схематичний портрет уроку:

1

Початок уроку

1 хв

2

Мовленнєва зарядка (аудіювання структур Quest-ce que cest?

Il est bon (mauvais) pour la santé.)

4 хв

3

Перевірка домашнього завдання

3 хв

4

Усна робота (за текстом домашньої вправи)

5 хв

5

Гра «Мікрофон»: поради оптимістів

6 хв

6

Відтворення тексту узагальнюючого характеру, виконання тесту онлайн

7 хв

7

Фізична хвилинка

1 хв

8

Письмова робота

5 хв

9

Монологічне мовлення

4 хв

10

Подача домашнього завдання

1 хв

11

Оцінювання навчальних досягнень учнів за урок

1 хв

12

Підведення підсумків роботи (рефлексія)

2 хв


5. Хід уроку

1. Початок уроку

Організація класу

Привітання віршем.

Бесіда з черговим

-Qui est absente?

- Merci.

Повідомлення плану уроку

- Ditez-moi quell sujet nous sommes.

- Le sujet de notre leçon est “Nourriture”.


2. Мовленнєва зарядка

Мета: тренувати учнів у безпосередньому спілкуванні через штучно створені комунікативні ситуації

Прийом: автоматизація питальних речень та драматизація діалогу

Установка

Regardez les dessins. Ce sont produits.

Робота учнів

Demandez et repondez des questions.

Підсумок

À merveille!


3. Перевірка домашнього завдання

Мета: розвиток навичок пошукового читання

Прийом: виконання репродуктивної умовно-комунікативної вправи (відтворення реплік діалогу у правильній послідовності) + паралельне виконання онлайн

Установка

Sortez vos livres. La page 148.

Робота учнів

Lis les phrases du dialogue entre Marc et son docteur. Remets-les dans l’ordre.

Підсумок

Ça arrache!


4. Усна робота (за текстом домашньої вправи)

Мета: побудова коротких речень стосовно прочитаного.

Прийом: аналіз прочитаного тексту.

Установка

Trouvez Exercice 1, page 148.

Робота учнів

Lis le phrases. Dis si ces phrases sont vraies ou fausses.

Підсумок

C’est choette!


5. Гра «Мікрофон»: поради оптимістів

Мета: формувати та удосконалювати навички діалогічного мовлення

Прийом: доповнення діалогу та його відтворення

Установка

Travaillez en deux groups – des optimistes et des pessimistes, et deux journalistes.

Робота учнів

La journaliste demande: «Que vous n’aimez pasLa pessimiste dit: «Je n’aime pas…». L’optimiste donne les conseils. Utilisez Exercice 2, page 149.

Підсумок

Choutte alors!


6. Відтворення тексту узагальнюючого характеру, виконання тесту онлайн

Мета: формувати та удосконалювати навички читання, сприяння розвитку мовної здогадки

Прийом: читання ланцюжком, множинний вибір у тестовому завданні

Установка

Trouvez Exercice 6, page 151.

Робота учнів

Lisez et traduisez le texte. Le reste des élèves, travaillez avec des tests en ligne, s’il vous plaît!

Підсумок

Pas mal!

7. Фізична хвилинка

Мета: сприяння розвитку мовної здогадки та розвиток лексичних навичок

Прийом: виконання розминки з рухами та піснею

Установка

Ce le temps pour se reposer, devez-vous de tables, s’il vous plaît!

Підсумок

Bien!


8. Письмова робота

Мета: розвиток лексичних навичок

Прийом: пошукова робота онлайн (розподіл ЛО за стовпчиками «Я їм» / «Я пю»), запис таблиці до зошитів

Установка

Divisez les produits en groupes «Je bois» et «Je mange». Sortez vos cahiers et écrivez les phrases. N’oublie pas écrivez la date.

Підсумок

Très bien!


9. Монологічне мовлення

Мета: узагальнення матеріалу

Прийом: короткі монологи «Мій сніданок»

Установка

Racontez-moi votre petit déjeneur. Qui veut faire ça? Qui veut commencer?

Підсумок

C’est choette!


10. Подача домашнього завдання

Установка


Voici le devoir: Ex.5, p.151. Vous avez à completer le dialogue.

Запис в щоденники

Ex.5, p.151(письмово).


11. Оцінювання навчальних досягнень учнів за урок

Установка

Vous avez travaillé avec application.

Підсумок

Vos notations sont: …


12. Підведення підсумків роботи (рефлексія)

Підведення підсумків

Aujourd’hui j’ai appris...


Au revoir!




Выбранный для просмотра документ Мій сніданок.pptx

библиотека
материалов
Mon petit déjeuner
Mon petit déjeuner
2 1

УЖЕ ЧЕРЕЗ 10 МИНУТ ВЫ МОЖЕТЕ ПОЛУЧИТЬ ДИПЛОМ

от проекта "Инфоурок" с указанием данных образовательной лицензии, что важно при прохождении аттестации.


Если Вы учитель или воспитатель, то можете прямо сейчас получить документ, подтверждающий Ваши профессиональные компетенции. Выдаваемые дипломы и сертификаты помогут Вам наполнить собственное портфолио и успешно пройти аттестацию.


Список всех тестов можно посмотреть тут - https://infourok.ru/tests

Описание презентации по отдельным слайдам:

№ слайда 1 Mon petit déjeuner
Описание слайда:

Mon petit déjeuner

№ слайда 2 Mon petit déjeuner
Описание слайда:

Mon petit déjeuner

Выбранный для просмотра документ Песимісти та поради оптимістів (репліки).docx

библиотека
материалов

1. Je n’aime pas le sport.


1. Fais du sport.

2. Je n’aime pas la viande.


2. Manges la viande.


3. Je n’aime pas le poisson.


3. Manges le poisson.


4. Je n’aime pas la musique.


4. Écoutes la musique.


5. Je déteste des fruits.


5. Manges des fruits.


6. Je n’aime pas aller à la campagne.


6. Vas à la campagne.

Выбранный для просмотра документ Рефлексія (репліки учнів).docx

библиотека
материалов

Aujourd’hui j’ai appris utilizer des phrases courtes.

Aujourd’hui j’ai appris conseiller mes copines de classe.

Aujourd’hui j’ai appris raconteur ce que je n’aime pas faire.

Aujourd’hui j’ai appris raconteur mon petit déjeuner.

Aujourd’hui j’ai appris travailler avec des testes en ligne.

Aujourd’hui j’ai appris écouter attentivement le causer.

Aujourd’hui j’ai appris travailler en équipe.

Aujourd’hui j’ai appris rechercher des informations nécessaires.

Aujourd’hui j’ai appris poser des questions sur un dessin.

Aujourd’hui j’ai appris diviser les produits en groups.

Aujourd’hui j’ai appris être optimiste.

Aujourd’hui j’ai appris établir le menu pour mon petit déjeuner.

Выбранный для просмотра документ Фізхвилинка (пісенька).doc

библиотека
материалов

TOURNE, TOURNE PETIT MOULIN



Tapent, tapent petites mains

(аплодуємо повільно)

Tourne, tourne petit moulin

(права рука, піднята догори, описує коло)

Nagent, nagent petits poissons

(правою долонею відобразити хвилю)

Vole, vole petit pigeon.

(руки підняті в сторони, «літак» нахиляється ліворуч, потім праворуч)


Petites mains ont bien tapé

(голова нахилена в лівий бік, долоні поряд з лівою щокою, аплодуємо трішки швидше)

Petit moulin a bien tourné

(робимо повний оберт)

Petits poissons ont bien nagé

(правою долонею відобразити хвилю)

Petit pigeon a bien volé.

(руки підняті вгору, рухами рук показуємо політ птаха)


Выбранный для просмотра документ Харчування.pptx

библиотека
материалов
5 1

УЖЕ ЧЕРЕЗ 10 МИНУТ ВЫ МОЖЕТЕ ПОЛУЧИТЬ ДИПЛОМ

от проекта "Инфоурок" с указанием данных образовательной лицензии, что важно при прохождении аттестации.


Если Вы учитель или воспитатель, то можете прямо сейчас получить документ, подтверждающий Ваши профессиональные компетенции. Выдаваемые дипломы и сертификаты помогут Вам наполнить собственное портфолио и успешно пройти аттестацию.


Список всех тестов можно посмотреть тут - https://infourok.ru/tests

Описание презентации по отдельным слайдам:

№ слайда 1
Описание слайда:

№ слайда 2
Описание слайда:

№ слайда 3
Описание слайда:

№ слайда 4
Описание слайда:

№ слайда 5
Описание слайда:

Выбранный для просмотра документ діалог (ключ до онлайн-тесту по домашньому завданню).docx

библиотека
материалов

- Bonjour Marc.Qu’est-ce que tu as?

- Bonjour docteur. Je ne suis pas en forme.

- Vous êtes maigre, qu’est-ce que vous mangez?

- Je mange des fruits.

- Et vous ne mangez pas de viande, pas de poisson?

- La viande, le poisson? Non, je n’aime pas ça.

- Il faut faire du sport. Est-ce que vous faites du sport?

- Je déteste le sport.

- Pas de sport? Mais, le week-end, vous allez à la campagne?

- Non, je préfère lire, écouter de la musique.

- Vous avez des amis?

- Non je n’ai pas d’amis.

Выбранный для просмотра документ репліки до презентації Мій сніданок.docx

библиотека
материалов

Mon petit déjeuner

Voici mon petit déjeuner. D’habitude je mange un jaourt,un œuf et du viand. Je mange aussi une orange. Je bois un jus de fruit. Mon petit déjeuner est très bon pour la santé.


Mon petit déjeuner

Voici mon petit déjeuner. D’habitude je mange du poisson, une pizza et de la salade verte. Je mange aussi des croissants. Je bois du thé. Le petit déjeuner est très important.

Выбранный для просмотра документ репліки до презентації Харчування.docx

библиотека
материалов

Qu’est-ce que c’est?


C’est le lait.


Le lait est-il bon ou mauvais pour la santé?


Il est bon pour la santé.



Qu’est-ce que c’est?


Ce sont des fraises.


Les baies sont-elles bonnes ou mauvaises pour la santé?


Elles sont très bonnes pour la santé.



Qu’est-ce que c’est?


C’est des bonbons.


Des bonbons sont-ils bons ou mauvais pour la santé?


Ils sont très mauvais pour la santé.



Qu’est-ce que c’est?


C’est une pomme.


Des pommes sont-elles bonnes ou mauvais pour la santé?


Elles sont bonnes pour la santé.



Qu’est-ce que c’est?


C’est un gâteau.


Le gâteau est-il bon ou mauvais pour la santé?


Il est mauvais pour la santé.

Выбранный для просмотра документ таблиця (ключ до онлайн-тесту на розподіл по групам).docx

библиотека
материалов

Je bois

Je mange

le lait

une pizza

du café

des frites

un jus de fruit

des pâtes

du thé

un citron

du chocolat chaud

des fraises

la limonade

du fromage

de l’eau

un chocolat


Выбранный для просмотра документ тести до уроку онлайн.docx

библиотека
материалов
