Добавить материал и получить бесплатное свидетельство о публикации в СМИ
Эл. №ФС77-60625 от 20.01.2015
Инфоурок / Дошкольное образование / Другие методич. материалы / "Менің киімдерім" тақырыбы бойынша сабақ жоспары (мектепалды даярлық орыс сыныбы)
ВНИМАНИЮ ВСЕХ УЧИТЕЛЕЙ: согласно Федеральному закону № 313-ФЗ все педагоги должны пройти обучение навыкам оказания первой помощи.

Дистанционный курс "Оказание первой помощи детям и взрослым" от проекта "Инфоурок" даёт Вам возможность привести свои знания в соответствие с требованиями закона и получить удостоверение о повышении квалификации установленного образца (180 часов). Начало обучения новой группы: 24 мая.

Подать заявку на курс
  • Дошкольное образование

"Менің киімдерім" тақырыбы бойынша сабақ жоспары (мектепалды даярлық орыс сыныбы)

библиотека
материалов

Сабақ жоспары .

Пән: қазақ тілі мерзімі:21. 04. 2016ж

Сынып: 0 «в»

Сабақтың тақырыбы: Менің киімдерім

Сабақтың мақсаты:

А) Білімділік: Балаларға өткен «киім» тақырыбы бойынша сөздерден сөйлем құрап айтуды үйрету.

Ә) Дамытушылық: Балалардың сөздік қорын молайтып, қазақ тілінде еркін сөйлей білуіне жол ашу. Киімдер мен ыдыстардың аттарын бір-бірінен ажыратып салыстыруға үйрету .

Б) Тәрбиелік: Гигиенаға үйрету, киімдерді таза, ұқыпты киюге шақыру.

Сабақтың әдісі: сұрақ – жауап, түсіндіру, ойындар

Сабақтың көрнекіліктері: Суреттер, әліппе-дәптер.

Сабақтың барысы:

І. Ұйымдастыру кезеңі. Сөйлесім.

а) Сәлемдесу

ә) Оқушыларды сабаққа бейімдеу

б) ҚР Әнұранын орындау.

II. Өткен сабақты қайталау. –Балалар, біз «Ғғ» дыбысына байланысты қандай сөздермен таныстық. -Ғарышкер, сағат, ағаш, торғай, қарлығаш, қарға. –Дұрыс. (Тақтада сағат пен пышақ суреті тұрады). –Ал, енді мына суреттерді астына біз әріпті жазамыз. Ол үшін бізге қай сөзде қандай дыбыс бар екенін қайталауымыз керек. (оқушылар келіп сағаттың астына «ғ» дыбысын, пышақтың астына «ы» дыбысын келіп жазады)

III. Қызығушылықты ояту. –Балалар, бүгін менің үстімде қандай киім бар? Ал Таирдың үстінде ше? Түстері қандай?(оқушылар айтып шығады)

IV. Жаңа тақырып. Тыңда, қайтала. Менің көйлегім. Менің жейдем, т.с.с

hello_html_24b500b3.jpg













Киімдердің түсін ата.

hello_html_24b500b3.jpg











V. Сергіту сәті. «Ұшты-ұшты» ойыны.

Мен сөздер айтамын, ұшатын болса, шапалақтайды, ұшпаса шапалақтамайды.

Сөздер: тәрелке, ойыншық, қарға, ыдыстар, қарлығаш, құс, жейде, текше, доп, тон, тақия, тауық, әтеш, кесе, пышақ, мысық, күркетауық, шанышқы, торғай.

Тапсырма. Сәйкестендір.

























VI. Сабақты қорытындылау. Не білдік? Не үйрендік? Не үйренгім келеді?

VII. Бағалау. Оқушыларды белсенділігіне қарай бағалау.

VIII. Үйге тапсырма. Балаларға әліппе-дәптердің 28-бетіндегі құстарды бояуға беремін.









Автор
Дата добавления 21.04.2016
Раздел Дошкольное образование
Подраздел Другие методич. материалы
Просмотров742
Номер материала ДБ-046768
Получить свидетельство о публикации

Выберите специальность, которую Вы хотите получить:

Обучение проходит дистанционно на сайте проекта "Инфоурок".
По итогам обучения слушателям выдаются печатные дипломы установленного образца.

ПЕРЕЙТИ В КАТАЛОГ КУРСОВ
