Инфоурок / Иностранные языки / Конспекты / «My pet» 5 class
Обращаем Ваше внимание: Министерство образования и науки рекомендует в 2017/2018 учебном году включать в программы воспитания и социализации образовательные события, приуроченные к году экологии (2017 год объявлен годом экологии и особо охраняемых природных территорий в Российской Федерации).

Учителям 1-11 классов и воспитателям дошкольных ОУ вместе с ребятами рекомендуем принять участие в международном конкурсе «Законы экологии», приуроченном к году экологии. Участники конкурса проверят свои знания правил поведения на природе, узнают интересные факты о животных и растениях, занесённых в Красную книгу России. Все ученики будут награждены красочными наградными материалами, а учителя получат бесплатные свидетельства о подготовке участников и призёров международного конкурса.

ПРИЁМ ЗАЯВОК ТОЛЬКО ДО 21 ОКТЯБРЯ!

Конкурс "Законы экологии"

«My pet» 5 class

библиотека
материалов

Класс: 5

Пәні: ағылшын тілі

Мұғалім: Баймуканова Ляззат Маратовна II деңгей

Тақырыбы:

«My pet»

Мақсаты:

Сабақ барысында оқушылар ағылшынша сүйікті үй жануарларының атауларын , оларды сипаттауға үйрету

  1. оқушылар өздерінің сүйікті жануары туралы ағылшынша айтып үйрету;

  2. оқушыларды үй жануарларын күтіп баптауға баулу;

  3. бірлесіп жұмыс жасау дағдыларын дамыту.

Күтілетін нәтиже:

Сабақ барысында оқушылар ағылшынша сүйікті үй жануарларының атауларын , оларды сипаттауға үйренеді

Түйінді иеялар:

Жұптық жұмыс ағылшын тілінде сөйлеу дағдыларын қалыптастырады

Уақыты

Сабақтағы іс-әрекет

Бағалау

Ресурстар

Кіріспе бөлімі

1. Greeting. Оқушылардың арасында жағымды психологиялық ахуал қалыптастыру «I give you....» тренингі өткізіледі. Оқушылар сыйлық беріп оны ымдап көрсетеді.

2. Checking home task: «Автор орындығы» тәсілі бойынша жазған эсселерін оқиды.


Бас бармақпен бағалау





Жаңа материалдың таныстырылымы

1. Топқа бөлу. Wild , domestic сөздерін айтып екі топқа бөлінеді.

2. Сөздік жұмысы. Үй жануарларының суретіне карап мұғалімнен соң қайталайды.



Үш шапалақ


hello_html_maee9f73.gif

АКТ

Негізгі бөлім

    1. Көзбен көретін айғақтар. Оқушыларға жануарлардың суреттері беріледі. Олар үй. Жабайы деп екіге бөліп сабақтың тақырыбын шығарып алады.

    2. Caring for Your Pets

1. Your pet should have fresh water available all the time.

2. Feed your pet the right food regularly on schedule.

3. Some pets must be walked outside to go to the bathroom. Set aside time to do this.

Other pets need a special place. Keep it clean.

4. Some pets need special homes. Keep them clean.

5.   Some pets need help keeping themselves clean, too.

6.   Most pets need exercise to keep themselves healthy and happy.

7.   Some pets play with toys. Make sure your pet has safe toys.

8.   Many pets must go to the veterinarian for their yearly checkup. Make sure you do this.

9.   If your pet looks sick or injured, bring it to your veterinarian.

Remember... all pets need love and care just as you do!

3. Мәтінмен жұмыс. ( топ ішінде талқылау)

мәтін екіге бөлініп екі топқа беріледі. Әр топтан екі оқушы келесі топқа барып «Екеуі үйде, үшеуі қонақта» әдісі бойынша өздерінің мәтіні туралы түсіндіреді.

DOGS

I have a dog. Its name is Jack. I was given this dog on my birthday when I was 8 years. Now she is 4 years old. Jack is a Labrador. Labradors are very special dogs: they are kind and clever. Our Jack has an easy life: he plays in the garden and sleeps on the sofa, but as far as I know, many Labradors have real jobs. They are guide dogs. Guide dogs get special training and help blind people. With a guide dog blind people can go for a walk, to the bank or to the supermarket. It’s safe!

My cat.

I have a pet. It is our cat. We call her Lyusya. It is absolutely dark spot. Her eyes are green and her nose is red. We think our cat is a pedigree cat, but we can’t know for sure. I picked her up in the street she was a little furry black kitten. Now she is about 2 years old. Most of the time Lyusya curled up asleep in one of her favourite places. When she is not asleep, she is quite independent.

I believe that cats have some power to comfort people. When I feel upset and lonely she begins to purr and it helps me calm down. I don’t know why.

Сергіту сәті.(оқушылар аңдарды бейнелейді)

3. «Жұптық жұмыс » әдісі бойынша оқушылар көршілерімен шаблон бойынша диалог құрастырады. «It can...», «It cant ….» сруктурасы бойынша іңгімелейді.

4. Топтық таныстырылым. «My pet» тақырыбына таныстырылым дайындалады. Әр топ өз жұмыстарын қорғайды

Смайликтер арқылы бағалау



«Диалог билеті» әдісі бойынша

топ басшысы бағалап отырады


Плакат, маркер, таратпа материалдары, жануарлардың суреттері,




hello_html_4f5dfe7f.gif










hello_html_41e97b5e.gif












hello_html_7307526d.gif








hello_html_44655d2.gif

Сабақты қорытындылау




Үйге тапсырма

1. «Перфокарта» әдісі бойынша оқушылар үй және жабайы жануарларды бөліп жазады.

Wild

Domestic

1



2



«My pet» тақырыбына әңгіме жазып келу .

«Пирамида » әдісі бойынша бағалау

hello_html_m5b50ce65.gifhello_html_173d09ef.gif

hello_html_1c78ff2b.gif

Не сәтті өтті?




Не сәтсіз өтті?




hello_html_6e25059a.pnghello_html_m47806964.pnghello_html_m17666961.png





