Сабақ: Ағылшын
тілі
|
Мектеп: № 11
|
Күні:
|
Мұғалімнің есімі:
|
Сынып : 2
|
Қатысқандар саны:
|
Қатыспағандар саны:
|
Тақырыбы: Lesson
23. Does he live in a tree house?
|
Сабақ негізделген оқу мақсаты:
(мақсаттары)
|
·
Мәтіндегі жаңа сөздерге сипаттама беру;
·
Тақырыпты ашу;
·
Әділ бағалауға дағдыландыру
|
Сабақ мақсаттары:
|
Барлық оқушылар:
|
·
th қосарланған
әріптерінің оқылу ережесімен танысу.
·
Оқу және сөйлеу дағдысын жетілдіру.
·
Present Simple
-дің сұраулы сөйлемде қолдануын және қысқаша түрде жауап беруді бекіту.
·
Сабақ тақырыбы бойынша қарым- қатынастың лексика-
грамматикалық аспектілерімен танысу.
|
Оқушылардың басым бөлігі:
|
- Топтық,жұптық және жеке тапсырмалар
орындайды
|
Кейбір оқушылар:
|
- жеке тапсырмалар орындайды
|
Тілдік мақсат
|
Оқушылар:
•
Жаңа өткен тақырыпты зейінмен тыңдап, түсіну.
•
Тақырып бойынша берілген тапсырмаларды өз бетімен
орындау.
•
Топтық тапсырмаларды орындауда өз үлесін қосып,
сабақ барысында белсенділік таныту.
•
Ағылшын тілінде ауызекі оқи алады,топта өз
пікірін айта алады,керек мәліметтерді дәптерлеріне түртіп жазып ала алады.
|
Негізгі сөздер мен тіркестер:
Small, old, new, apple pie, bubbles.
|
Сыныптағы диалог/жазылым үшін пайдалы
тілдік бірліктер:
I
You
Do We play football?
They
|
Yes, I do. / No, I don`t.
Yes, you do. / No, you don`t.
Yes, we do. / No, we don`t.
Yes, they do. / No, they don`t.
|
She
Does He play chess?
It
|
Yes, she does. / No, she doesn`t.
Yes, he does. / No, he doesn`t.
Yes, It does. / No, It doesn`t.
|
th
[ ]
three
mouth
thirteen
tooth
thousand
bath
Thursday
teeth
|
Талқылауға арналаған тармақтар:
|
Грамматика ережелері мен жаттығулар
|
Сіз неліктен .... екенін айта аласыз
ба?
|
|
Жазылым бойынша ұсыныстар:
|
·
Постер қорғату, сурет салғызу, диалог жазғызу
|
Алдыңғы тақырып
|
We don`t play football in the bedroom.
|
Жоспар
|
Жоспарланған уақыт:
45 мин
|
Жоспарланған жаттығулар (төменде
жоспарланаған жаттығулармен қатар, ескертпелерді жазыңыз)
|
бағалау
|
ресурстар
|
Басталуы: 10мин
|
Сәлемдесу.Ұйымдастыру: (2 мин);топ
жетекшісін таңдату, модуль №1
Жағымды психологиялық ахуал туғызу үшін
тренинг өткізу.Оқушыларды шаттық шеңберіне тұрғызып, өз есімдеріне
байланысты сын есімдер айтқызу; ( 2 мин) модуль № 1
Үй тапсырмасын
«Миға шабуыл» әдісі бойынша сұрақтар қою арқылы
бекітемін. (4 мин) модуль №2
Санақ бойынша топқа бөлу. (2 мин)
|
Мадақтау.
Шапалақ.
|
English2-сыныпқа арналған оқулық (Т.Д.
Кузнецова, К.С.БобровскаяО.П.Трофимова Алматы «Атамұра» баспасы- 2015 жыл)ғаламтор
желісі, видео материалдар, сөздік кітапар, маркер, фломастерлер А4, А3
|
Ортасы: 25мин
|
Ex1,2 page 92
«Түрткі
болу» әдісі, яғни сұрақ-жауап арқылы тақырыпты
ашамыз. АКТ ны пайдалану модуль №6 (10мин)
Ережені дәптер «түртіп алу» әдісі бойынша
жаздырамын.
1 тапсырма: (5 мин)
Сөздікпен жұмыс:
2 тапсырма: (10 мин)
Кітаппен жұмыс: Ex.6
page 94
|
Формативті бағалау
Топтық бағалау
Смайликтер арқылы бағалау
|
|
Аяқталуы: 10 мин
|
а) Мұғалім тақтаға сөйлем жазады, оқушылар
оны оқиды: You play football every day. ә) Одан соң оқушылар осы
сөйлемді болымсыз сөйлемге айналдырып, тақтаға жазады. You don`t play
football every day. б) Мұғалім сұрақ қойып, тақтаға жазады: Do you
play football every day? Жауап береді: Yes, I
do./ No, I don`t. в) She, he, it есімдіктеріменде осылайша жұмыс
істейді. г) Оқулықтағы кестеге назар аударып, сөйлемді оқып, аударады.
Үй тапсырма: ex 4 page 93 Жаңа сөздерді жаттау
Кері байланыс: KLW
- кестесі СТО
технологиясы(5 мин)
|
Бірін – бірі бағалау
Формативті бағалауда топ жетекшілерінен
бағалау парақшасын жинап алып мұғалім жиынтық бағасын шығару.
|
|
Қосымша ақпарат
|
Ғаламтор деректері
|
|
Саралау – Сіз қосымша көмек көрсетуді
қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілетті жоғары оқушыларға тапсырманы
күрделендіруді қалай жоспарлайсыз?
|
Бағалау – оқушылардың үйренгенін
тексеруді қалай жоспарлайсыз?
|
Пәнаралық байланыс қауіпсіздік және
еңбекті қорғау ережелері АКТ – мен байланыс.
|
|
|
|
|
|
|
|
|