Добавить материал и получить бесплатное свидетельство о публикации в СМИ
Эл. №ФС77-60625 от 20.01.2015
Инфоурок / Начальные классы / Конспекты / ҚМЖ "Құрманғазы ата" сабақ жоспары

ҚМЖ "Құрманғазы ата" сабақ жоспары


До 7 декабря продлён приём заявок на
Международный конкурс "Мириады открытий"
(конкурс сразу по 24 предметам за один оргвзнос)

  • Начальные классы

Поделитесь материалом с коллегами:

Сыныбы: 2

Күні: 06.04

Пәні:

Әдебиеттік оқу

Сабақтың тақырыбы:

Құрманғазы Сағырбайұлы «Құрманғазы ата

Сабақтың мақсаты:

Өлең мазмұнындағы кейіпкер мен өнерді байланыстыру арқылы сабақтың мазмұнын ашу.

Күтілетін нәтиже:

А.Өлең арқылы Құрманғазының бейнесін сипаттайды.

Ә.Күй мен тарихты қатар қою арқылы ой жүгіртеді,

бағалайды.

Б.Өнер адамдарына деген көзқарас қалыптасады. Өнерді сүюге ,өнер құдіретін сезінуге үйренеді.

Әдіс-тәсілдер:

Диалог, сұрақ-жауап, жоба қорғау.

Көрнекілік

Интерактивті тақта, тақырыпқыа байланысты суреттер, жұмбақтар, бағалау парақшалары.

Қолданылатын модульдар

Оқыту мен оқудағы жаңа әдіс-тәсілдер. Сыни тұрғыдан ойлауды үйрету. Оқыту мен оқуда АҚТ-ны пайдалану. Талантты және дарынды балаларды оқыту.Оқыту мен оқудағы көшбасшылық. Жас ерекшелігіне сай оқыту. Оқыту үшін және оқу үшін бағалау.


Сабақтың жүрісі

Сабақтың кезеңдері


Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушылардың іс-әрекеті

1





2

3













4









5









6









7



8



9












Ұйымдастыру кезеңі. Сергіту сәті: «Бата-өлеңдер»

Музыкалық аспаптар арқылы топқа бөлу

Үй жұмысын тексеру

«Ыстық орындық» әдісі

Қызығушылық ояту:

Аңыз-әңгімені тыңдау.

«Ой қозғау»

-домбрашы қандай күй тартқанын білесіңдер ме?

«Ақсақ құлан» күйін тыңдау

-күйден қандай әсер алдыңдар?

Жаңа сабақ

Топтастыру

Атақты күйшілер

Автор туралы қысқа мәлімет беру.

Өлеңді әр топтан 1-оқушы оқиды

«Түсіндірме күнделігін» толтыру

Топпен жұмыс

1-топ Құрманғазының күйлерін жазады.

2-топ Өлең құрастырады

3-топ Өлеңге сай сурет салады.

Сергіту сәті. «Сұр қоян»

Қорытынды:

«Сұрақ-жауап» әдісі арқылы

Бағалау. Бағалау парақшасы бойынша. Өз-өзін бағалау, сыныптасын бағалау.

Кері байланыс

Үйге тапсырма 167-168-бет мазмұндау

Тренингте қатысады, өз ойларын айтады. Ынтымақтастық атмосферасы қалыптасады.

Топқа бөлінеді.









Сұрақтарға жауап береді













Топқа берілген тапсырмалар бойынша, жұптасып бір-бірімен ой бөліседі, диалог жасайды.

Сыни ойланады, талдайды, сараптайды, болжамдар айтады, қорытынды шығарады. Мұғалімнің бағыттауы бойынша топта талдап, бір шешімге келеді.

Постер жасап қорғайды.



Стикерге сабақтан алған әсерлерін жазады.











57 вебинаров для учителей на разные темы
ПЕРЕЙТИ к бесплатному просмотру
(заказ свидетельства о просмотре - только до 11 декабря)

Автор
Дата добавления 25.11.2015
Раздел Начальные классы
Подраздел Конспекты
Просмотров223
Номер материала ДВ-186592
Получить свидетельство о публикации

Включите уведомления прямо сейчас и мы сразу сообщим Вам о важных новостях. Не волнуйтесь, мы будем отправлять только самое главное.
Специальное предложение
Вверх