Күні:
|
Мектеп: |
||||||
Сынып: 7 |
Мұғалімнің аты-жөні: |
||||||
Сабақ тақырыбы: |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны |
|||||
Қатнас ыдстар |
|||||||
Осы сабаққа негізделген оқу мақсаттары |
7.3.1.6 қатынас ыдыстарды қолдануға мысалдар келтіру |
||||||
Сабақ мақсаттары |
- Сұйық бағанының қысымы оның биіктігіне байланысты болатынын білу. - Қатынас ыдыстардың жұмыс принципін түсіну. - Қатынас ыдыстарды өмірде қолдану. |
||||||
Бағалау критерийлері |
- Сұйық бағанының қысымы оның биіктігіне байланысты болатынын біледі. - Қатынас ыдыстардың жұмыс принципін түсінеді. - Қатынас ыдыстарды өмірде қолданады. |
||||||
Тілдік мақсаттар |
- Пәндік лексика және терминология: Қысым, тығыздық, биіктік -Диалогқа жазуға қажетті сөз тіркестері: Ортақ түптері бар...........қатынас ыдыстар деп аталады |
||||||
Құндылықтарға баулу |
- Өмір бойы оқуға дайын болу. - Сын тұрғысынан ойлау. - Білімді шығармашылық тұрғыда қолдану |
||||||
Пәнаралық байланыстар
|
Математика |
||||||
Алдыңғы білім |
Сұйықтар мен газдардағы қысым. Паскаль заңы |
||||||
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
|||||
Сабақтың басы
|
Психологиялық ахуал қалыптастыру: 1.Ұйымдастыру бөлімі «Ыстық лебіз» әдісі 1.Сәлемдесу 2. Түгелдеу 3. Топқа бөлу « Себетпен конфет тарату» әдісі Себетпен конфет әкеліп, оқушыларға себеттен конфет алуларын сұраймын. Конфеттің түрлеріне қарай оқушылар үш топқа бөлініп отырады.
Ⅰ топ- Сары ⅠⅠ топ - Көк ⅠⅠⅠ топ –Қызыл
Үй тапсырманы тексеру мақсатында «қар кесегі» әдісін пайдаланылады. 1.Сұйықтар мен газдар қысымды қалай таратады? 2.Паскаль заңы қалай айтылады? Жауабы: Сұйыққа немесе газға түсірілген қысым барлық бағыт бойынша өзгеріссіз беріледі. 3.Неліктен газдың қысымы сығылғанда артады, ал ұлғайғанда кемиді? 4. Сұйықтар мен газдардың қабаттарының түсіретін қысымы қандай формуламен анықталады және ол қандай шамаларға тәуелді? Қалыптастырушы бағалау: оқушылар өзара бағалайды. |
Түрлі-түсті конфеттер
|
|||||
Сабақтың ортасы
|
« Броундық қозғалыс» әдісі Оқушылар сыныпты шарлап, талқыланатын мәселе бойынша ақпарат жинап, басқалармен пікірлеседі. Бұл тәсілді қолданғанда оқушыларға партаға отыруға болмайтынын ескерту керек.
|
109 беттегі мәтінмен жұмыс жасайды.
|
|||||
|
|
|
|||||
|
|
|
|||||
Настоящий материал опубликован пользователем Kushakbaeva Urin Kali. Инфоурок является информационным посредником и предоставляет пользователям возможность размещать на сайте методические материалы. Всю ответственность за опубликованные материалы, содержащиеся в них сведения, а также за соблюдение авторских прав несут пользователи, загрузившие материал на сайт
Если Вы считаете, что материал нарушает авторские права либо по каким-то другим причинам должен быть удален с сайта, Вы можете оставить жалобу на материал.
Удалить материалЭтот материал поможет ученикам повторить и закрепить знание, что предложения с прямой речью состоит из двух частей, уметь определять эти части, отработать навык составления схем предложений с прямой речью, постороения предложений по схемам, постановки знаков препинания в предложениях с прямой речью в тексте, сочинение своего текста с предложениями с прямой речью.
Курс повышения квалификации
Курс повышения квалификации
72/144/180 ч.
Курс повышения квалификации
72 ч. — 180 ч.
Курс повышения квалификации
36 ч. — 144 ч.
Еще материалы по этой теме
Смотреть
Рабочие листы
к вашим урокам
Скачать
Ондық бөлшек тақырыбында, оқушылар тақырыппен танысып сол күнгі сабақты игеруге әрекет жасайды. Онда түрлі -әдіс тәсілдер қолданылғын. оқушылар топка бөлінген. Көптеген жас мамандар үшін орасан зор пайдасы бар. Арбір оқушының санасына бүгінгі тақырыпты жеткізе білу бұл ұстаздың шеберлігі деп ойлаймын.
7 007 224 материала в базе
Вам будут доступны для скачивания все 172 223 материалы из нашего маркетплейса.
Мини-курс
4 ч.
Мини-курс
5 ч.
Мини-курс
6 ч.